[ASJelentkezés] DeviL

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

DevilEye

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
logo.png

one RolePlay - AdminSegéd Jelentkezés
          Magamról :
              » A nevem Tamás, az internetes "haverjaim" Devil-nek becéznek, vagy Tominak becéznek, 14 éves leszek júliusban. Borsod-Abaúj-Zemplén megyében élek. A hobbijaim a focizás, kosárlabda, illetve a kültéri túrázgatások, szabadidő sportok, illetve játszom a gépen. Szeretek társaságban lenni, eléggé sok időm van.

        Tapasztalataim RP terén :

» Nos, majd 5 éve RPzem. Eleinte SA:MP-n kezdtem, majd áttértem MTA-ra,de a SA:MP-t sem hanyagoltam el. Még régebben, 3éve kezdtem ilyen nagyobb MTA szervereken játszani, ahol már értettem mi ennek az egésznek a lényege. Eleinte nagyon nehezen ment az RP, de szerencsémre sikerült hamarabb kitapasztalnom, mert segítettek nekem. . Bejutottam érettebb, tapasztaltabb emberek társaságába ahol komolyságot tanultam, ugyanis akkor bekerültem legális majd illegális frakciókba, akkor már nagyon benne voltam az RP feelingbe, és eléggé nagy RPket toltunk. Később mivel még többet akartam kihozni magamból fogtam a bátorságot és jelentkeztem pár szerveren adminnak. Nagyon sokat készültem rá, mégha egy kis szerverről is volt szó, mert ki szerettem volna mutatni hogy mit tanultam, mit tudok. Ezek nagyrésze ment is TS-en, majd jöttek később a fórumos jelentkezések. Megmondva az őszintét még most sem tudok annyira kreatív lenni hogy összehozzak egy 5/5 patent lapot, remélem most sikerülni fog.


          Aktivitás: :
» Mivel én még iskolába járok hétköznap körülbelül 2-3órát is tudnék lenni. Hétvégén akár 3-4-5 órát is tudnék lenni, bár ez program függő nálam, de ha sikerül elérnem a célom, próbálok majd a szerverre fókuszálni. Tanítási szünetekben egész nap fent tudnék lenni. Vannak nálam is kieső napok persze, mikor programom van amit nem tudok lemondani remélem ez nem lesz probléma.

          Motiváció: :

» Nos, egy fél éve RPzek GTA 5-ön és nem találtam igazán jó voice szervereket, mert elfunolták az összeset. Elkezdtem keresni text alapú szervereket, mikor rátaláltam erre a szerverre. Első látszatra eléggé jónak tűnt, majd elkezdtem követni, azóta nézegetem, likeolgatom a posztokat, követem az oldalt és látom végre egy értelmes közösségbe botlottam bele, majd később meghallottam hogy a vezetőség üzemeltetett egy AVRP nevezetű roleplay szervert MTA-n, utána kerestem és eléggé megtetszett, szóval bízom a srácokban.

                  Miben nyújtanál többet bárki másnál? :
» Nem vagyok egy egoista majom, és sablon szövegeket szeretnék írogatni. Nem hiszem hogy sokkal többet tudnék nyújtani bárki másnál, de én ilyenkor az aktivitásomra, az értelmességemre, a tapasztalataimra, a csapatmunkámban nyújtott teljesítményeimre támaszkodom.

Erősségeim és gyengeségeim :

» Az erősségeim: Nem hinném hogy ez mindenkinek pozitív, de kimondom amit gondolok, persze kereteken belül, próbálok igazságos lenni, és elnézőbb vagyok de ez esettől függ. ( Ez a szerveren nem nagyon fog kimutatódni ) Próbálom kerülni a konfliktusokat
A gyengeségeim: Kissé haragtartó vagyok, ha nagyon elhanyagolnak, ígérgetnek, halogatnak eléggé türelmetlen vagyok.


                  Milyen tulajdonságok fontosak egy jó AdminSegédnek? :
» Megfelelő helyesírás, elegendő tapasztalat, komolyság, ha valaki 1 komolyabb csapat tagja muszály érettnek lennie, elkötelezettnek, segítőkésznek, türelmesnek, viselnie kell a kritikát kultúrált módon, tiszteletadás.

UI: Köszönöm szépen hogy szántál arra időt, hogy végigolvasd a pályázatom, és számítana ha értékelnéd. Tudom, nem a legjobb pályázat, de igyekszem! Pacsi, további szép estét / napot!
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward
Nem akarok nagyon beleszólni, de szerintem ez tartalmilag illetve kinézetileg is kevésnek tűnik..de ne legyen igazam, sok sikert !
Ui.: Most nézem hogy tegnap este regisztrált be a fórumra, kicsit korainak tartom az instant jelentkezést..
 

DevilEye

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Dante! A szervert elég régóta követem csak most nyílt alkalmam regisztrálni nem tudom ez befolyásolja-e a dolgokat.
 

DevilEye

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Meg ahogy néztem az elfogadott pályázatokat tartalmilag majdnem ugyanannyit lehet többet is írtam. De köszönöm a véleményed!
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Ez most nem sikerült, majd szerveren bizonyíthatsz hogy tényleg rátermett vagy-e az Adminsegéd pozícióra.

Addig elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó