[ASjelentkezés] Dave

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dave

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bemutatkozás:

Máténak hívnak a virtuális világban viszont Dave ként szólítanak. Az éven töltöttem 20. élet évemet egészen kiskoromtól érdeklődtem a videójátékok iránt. Leginkább az FPS és az RPG játékok foglalkoztatnak. (CS,COD,WoW,GTA) Az GTA RP-re asszem 2014 ben figyeltem fel még akkor a SAMP szerverek voltak nagyon sokat játszottam abban az időben. Ezután talán 2016-17 környékén figyeltem fel az MTA-ra. Az AVRP-n is játszottam ami szintén nagyon tetszett. Nagyon sok pozitív élményel gazdagodtam ezen időszakban azonban 2018-19 környékén valamiért abba,hagytam a GTA RP-t fogalmam sincs mi lehetett a kiváltó ok. Most viszont 2020 ban sikerült egy jobb gépet szereznem így elkezdtem GTA V RP zni a szerveren nyitás óta folyamatosan játszom.
Most júniusban végeztem el egy 5 éves Mezőgazdasági Gépész Technikusi képzést!Szeptembertől  (2-éves)Közlekedés Gépész Technikusi szakon tanulok!

Aktivitásom

Igen változó tud lenni. Van, amikor fent tudnok lenni 5 órát egyhuzamban, de van, amikor csak 1-2 órát. Hétköznapokon az iskola miatt nem tudok pontosat mondani de akkor is elég aktív szoktam lenni. Az biztos,hogy amikor van szabadidőm akkor fent vagyok a szerveren.

Hobbiaim

Hmm hát nem is tudom jelenleg nem igazán van érdemleges hobbim a gépezésen kívül. Hamarosan szeretnék beruházni egy íjászati felszerelésre mert mostanába az kezdett el foglalkoztatni. Nagyon szeretem a régiségeket illetve a hagyományörzést is. Jó magam is egy időben csináltam a dolgott azonban egy kisebb balhé  miatt abba kellett hagynom. Régebben lovagolni is jártam de sajnos a térdem miatt abba kellett hagynom. Mostanába elkezdtem edzeni,hogy megpróbáljam helyrehozni a térdemet.


Motivációm

Szeretek segíteni az embereknek/játékosoknak, illetve szeretek új dolgokat is kipróbálni.
Már voltam párszor Ideiglenes Adminsegéd és nagyon megtetszett sőt nagyon is élveztem,hogy segíthetek a játékosoknak. Régebben SAMP és MTA szervereken  is voltam már 1-es admin illetve 2-es admin is azt nagyon élveztem,teljes felelősségel csináltam a feladatomat és most szeretném kipróbálni magam a OneRP is.


Miben nyújtanék többet bárki másnál?

Fogalmam sincs miben nyújthatnék többet hisz nem ismerem a többi jelentkezőt,illetve senkitől se tartom magam jobbnak vagy rosszabbnak. Az biztos,hogy magamhoz képest a maximumot fogom beleadni ebbe a pozicióba.

Erősségeim

-Segítőkészség ahol tudok és szükség van azonnal segítek.
-Barátságos és türelmes embernek tartom magam.
-Kíváncsiskodó típus vagyok szeretek minnél több információval rendelkezni,hogy mindig a legjobban tudjam nyújtani az adott területen.
-Kifejezetten gyorsan tanulom meg az új dolgokat.
-Még ide mondanám a terhelhetőséget is


Gyengeségeim

-Van amikor túlságosan is őszinte tudok lenni
-Néha szoktam káromkodni de ezeket nem sértésként szánom senkit nem bántok megvele inkább feszültség levezetés.
-Szóban kissé szótlan vagyok addig amég nem találom meg a közös hangot az új  társasságal.
-Nem szeretem ha nem adják meg a kellő tiszteletet egymásnak az emberek.


Egy  jó adminsegéd tulajdonságai

- Tökéletességre való törekedés
- Határozott
- Rugalmasság
- Barátságos/segítőkész
- Türelmes/Higgadt
- Megértő

Mindenképp segítőkésznek és türelmesnek kell lenni, hogy pozitív élményt nyújtson az adott játékosnak. Igyekeznie kell, hogy minnél informáltabb legyen és ne vezesse félre a játékosokat. Bármilyen kérdés előfordulhat ha esetleg valamire nem tudja a választ akkor azt továbbítja egy nagyobb admin felé és közösen megoldják azt.


Köszönöm szépen, hogy elolvastad jelentkezésem! További szép napot kívánok!
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
A formázásra különösebb panasz nem lehet. A lap tartalmával sem tudok különösebben vitatkozni, maximum annyit tudok hozzátenni mint amit általában mindig meg szoktam említeni, a terjedelem(lehetett volna nagyobb picit). Alapjáraton engem meggyőztél, viszont arról nem tudok nyilatkozni,hogy a szerveren az adminok részéről milyen a megítélésed, mert nem ismerlek. Sok sikert.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Dave!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.11.04. 18:00

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár
#2277)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó