[ASjelentkezés] CarloS C Bucky

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CarloS

Újonc
Játékos
Üzenetek:1

Jelentkezési lap


Keresztnév/Becenév
<< Martin, CarloS-nak becéznek. >>
Hány éves vagy?
<< 22 éves vagyok jelenleg. >>
Bemutatkozás
<< Mint ahogy említettem Martin vagyok 22 éves egyetemista. Programtervező informatikus szakon tanulok. Szabadidőmbe röplabdázok,focizok,gépezek és élem az egyetemi életemet. RP "karrierem" 2010-ben kezdtem el az akkori legnagyobb SAMP szerveren. Több leaderi tapasztalatot (SWAT,Rendőrség leader stb..) illetve egyéb finomságokat (ÖrökAS,TS3 FőModi,Glob modi) szereztem. Miután véget ért a szerver átmentem MTAra mégpedig a legtöbb játékos számmal rendelkezőre. Itt is mint SAMPon szereztem leaderi tapasztalatokat (SWAT stb..) és ÖrökAS jogosultságot is(kb 6hónapig). 2-3 év kihagyással nagyjából 10 évet tudhatok RP szervereken magamévá. >>
Aktivitás
<< Hát a mostani kialakult helyzet miatt kb egész nap. Ezenkívül sok dologtól függ, de napi 4-5óra fixen megvan. >>
Miért szeretnél jelentkezni?
<< Mivel összesen kb 2 szerveren játszottam huzamosabb ideig és mindkettőn voltam már ÖrökAS (összevetve kb másfél évet), így itt is folytatni szeretném ezt. >>
Miért téged vegyünk fel?
<< Bemutatkozásnál olvasni lehetett jópár évvel ezelőtt kezdtem ezt az egészet és ahogy már leírtam több mint egy évet voltam ebben a pozícióba ezért úgy érzem megvan a kellő tapasztalatom. Ezenkívül az aktívság ami még talán a többiek "fölé" tud emelni. >>
Fontos tulajdonságok egy AS-nek?
<< Véleményem szerint először is legyen türelmes, rengeteg új játékos érkezik / érkezhet akikhez türelem kell elmagyarázni a dolgokat. Személyszerint a helyesírást és a fogalmazást tartom még fontosnak mivel egy KEZDŐ játékosnál sokat tud rontani a rossz helyesírás. Nyílván ezeken kivül aktívság ami kell, rugalmasság és még sorolhatnám. >>
Pozitív és negatív tulajdonságaim
<< Pozitív
1. Aktívítás.
2. Segítőkészség
3. Türelmesség

Negatív
1. Néha szigorúbb a kelleténél.
2. Haragtartó (ha hazudnak pl.).
3. Túlságosan szókimondó. >>

 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Carlos C Bucky!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó