[ASjelentkezés] Bobby

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Parsifal22

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83


Bobby adminsegéd jelentkezési lapja





Keresztnév/Becenév:
Botond/Boti

Kor:
18 éves vagyok.

Hobbik:
Több hobbim is van, de amit kiemelnék az a motorok iránti szeretetem, és a számítógépezés. Saját motoromat újítom fel jelenleg.

Tapasztalatok RP téren:
2015 óta vagyok jelen az RP szervereken, kezdve a SAMP szervereivel. SAMP után áttértem az MTA-ra, majd ezeket követte a RAGE, FiveM, és az ALT:V szerverek.

Aktivitás:
Napi több órát is fent tudok lenni a szerveren (napi 2-4 órát), de ez az időszak lehet, hogy késő estére csúszik mivel dolgozom.

Motiváció:
Sokszor kérnek tőlem segítséget a kezdő játékosok. Mindig próbálok nekik segíteni, de van amikor én nem tudom megoldani a problémájukat. Fordult már elő az is, hogy nem tudtam segítséget kérni egy admintól se, mert éppen nem volt elérhető.

Miben nyújtanál többet bárki másnál:
Türelmes vagyok, és megértő, legtöbbször találok megoldást mások problémáira.

Erősségeid:
Kedves, megbízható, segítőkész, türelmes vagyok, ezzel a négy szóval tudnám jellemezni magamat.

Gyengeségeid:
Legnagyobb gyengeségem az, hogy könnyen megbízom másokban. Néha-néha elfelejtek dolgokat. Munkamániás vagyok.

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek:
-Türelmes
-Segítőkész
-Higgadt
-Megértő
-Tájékozottság

Bemutatkozásom:
Botond vagyok, de legtöbben csak Botinak hívnak. 2002-ben születtem, Miskolcon, azóta is itt élek. Több évig Úsztam, és kenuztam. Amikor abba hagytam a sportolást, több évig nem sportoltam semmit, és most kezdtem el kondiba járni. Nagyon kötődöm a motorokhoz, ez lehet hogy a családom motorgyüjteményének köszönhető. Lassan egy éve megvan a jogosítványom, azóta pizzafutárként dolgozom. Jelenleg is csinálom a A2-es jogosítványt. Szabadidőmet álltalában a számítógép előtt töltöm.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Bobby!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó