Ashley Madison - Klaudia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
unban.png


Név: Ashley Madison
Adminisztrátor neve: Klaudia
Indok: Összegyűlt 5 db figyelmeztetés
Tiltás időpontja: 2022-12-27 17:44:40
Meddig tart a ban: Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első
Miért kérsz unbant: 2020 Májusában tudtam meg,hogy léteznek RP szerverek a GTA V világában is. Fel is mentem az egyik ilyen szerverre játszottam pár napot aztán hallottam,hogy van ez az oneRP Júniusban elején meg is néztem. Egy darabig el voltam,dolgoztattam,pénzt gyűjtögettem aztán mivel hiányzott,hogy nem lehet a városban tevékenykedni csak vidéken ezért vissza mentem a másik szerverre de azt is meguntam mert ott az alap munkával is nagyon nehéz volt pénzt szerezni. IG csak egy emberrel sikerült össze haverkodnom ő is eltűnt én meg inkább hagytam ezt az RP dolgot a fenébe és visszatértem az Xboxhoz. 2020 Decemberében az egyik IRL barátom eladta nekem a nagyon jó kis Gamer PC-jét még Karácsony előtt. Fel raktam a kedvenc játékaimat a Discordot is és látom ám,hogy akit a nyáron ismertem meg az RP szerveren hírdeti nekem az oneRP-t,hogy új dolgok vannak a szerveren. Gondoltam úgyis szabadságon vagyok körülnézek kb 2 hónapig játszottam. Ez idő alatt kb 2 hétig mentősként tevékenykedtem az utolsó riasztáshoz ki érkeztem a mentős kollégával Paleto és Grapeseed közötti úton a benzinkútnál rendőrök vártak minket lőtt sérüléssel úgy tűnt,hogy a bűnözők elmenekültek mi meg megkezdtük a sérültek ellátását de a benzinkút mögött felbukkant pár bűnöző és lőttek ránk mi meg menekültünk a mentő autó fedezékébe. A golyók csak úgy repkedtek a karakterem feje mellett én meg úgy féltettem az életét,hogy az eset után rögtön kértem az áthelyezésemet és Intern Residentként tevékenykedtem a hátralévő időben. Mivel egyre kevesebbet tudtam foglalkozni a szerverrel ezért abba hagytam az RPzést. 2022 Augusztus 22.-én tértem vissza a szerverre és megismerkedtem új arcokkal de találkoztam régi ismerősökkel akiket még 2020-ban ismertem meg az egyikük még be is vett a Kamionos cégébe. Akkor még a régi kórház volt bent de már akkor is ki próbáltam volna,hogy milyen ha pár napot úgymond bent fekszik az ember. Szeptember 25.-án volt is egy balesetem kamionozás közben és eltörött a karakterem jobb illetve bal karja és azt hiszem a bal lába ezek után már az új kórházba szállítottak ami annyira megtetszett belülről,hogy úgy gondoltam itt az idő a bentfekvős RPhez. 26.-án vittek be valamikor 17:00-17:30 között és ha jól emlékszem 27.-éig vagy 28.-áig azt RPztem,hogy bent fekszem végig toltam az egészet mikor haza értem felmentem a szerverre 17-18 óra között és 22-23 óráig fent voltam a szerveren. 29.-éig vagy 30.-áig még mivel nem gyógyúlt meg teljesen a karakterem ezért mankóval járt be a Sunrise szerelő műhelybe ahol a kollégákkal beszélgetett. Mikor lekerült róla a gipsz vissza is ment dolgozni. Ismerősökkel és ismeretlenekkel is találkoztam és 90%-ban le voltak nyűgözve,hogy valaki képes volt ilyen jellegű RP-re mert ők nem bírták volta 2-3 napig ezt RPzni. Összességében imádom ezt a szervert ez az egyetlen szerver ahol 34,764 játszott percem van.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A történtek után még jobban odafigyelnék az RPmre.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Jogosnak de jogtalannak se tartom. 2007.-ben kezdtem el RPzni egy SA:MP szerveren de akkor még csak teszt fázis volt 2008 Decemberében élesedett be a szerver ahol 1 valamit megtanítottak,hogy úgy kell viselkednem ahogy IRL viselkednék. Na szóval Amerikában sajnos vannak olyan nagy hatalmú politikusok akik illegális dolgokat csinálnak. Vannak olyan magas rangú rendőrök,FBI ügynökök vagy katonai tisztek akik elég keményen drogoznak,árulják a drogot és így gazdagszanak meg vagy épp a maffia jobbkezévé válnak de van olyan aki nem beépült az x illegális szervezetbe hanem ő lett ott a vezető és a legnagyobb drog elosztó hálózattal rendelkezik stb..... Szóval IRL van ilyen de RP szerveren nincs ahol elméletileg úgy viselkednek a játékosok ahogy IRL tennék. Erre mondta az egyik kedves admin akivel beszéltem,hogy lehet van ilyen de attól függetlenül ez játék. Most a banolásom óta sok ex oneRP játékossal találkoztam és mindegyik azért hagyta ott a szervert (Nem akarok tiszteletlen lenni senkivel)mert úgymond a befásult adminok túlzottan vagy már véresen komolyan vesznek mindent. Én nem akarok közéjük tartozni nekem senkivel nincs semmi bajom. Én 2009-ben olyan RP szerveren tanultam meg RPzni ahol ha bandás vagy maffiás voltál pár hete vagy 1-2 hónapja és ma reggelire tojásrántottát ettél és este otthagyod az illegális szervezetet és kivégeznek akkor arra emlékezhettél,hogy miket csináltál a felvételtől a kivégzésig de csak a legális dolgokra a maffiáról vagy bandáról minden emléked "kitörlődött". Ha a maffia leader Clubjában buliztál és össze jöttél egy csajjal akkor arra emlékezhettél de mivel még a maffia tagjaként tudtad meg,hogy a leaderedé a Club arra már nem emlékezhettél és le kellett RPzned,hogy nem jut eszedbe a Club tulajdonosának a neve. Ha pl 2-3 ember fegyvert fogott rád elfutottál jött az admin és megbeszélte veled a dolgokat ha sorozatosan előfordult AJ utána pár napos valamikor már 1 éves utána pedig örök ban járt érte. Ha pedig nem futottál el akkor dönthettél úgy,hogy a /me használatával le fegyverezed őket. Ha pedig valaki úgy RPzett akkor feltette a kezét mert féltette a karaktere életét. Mindegy volt hogyan RPzed le a szituációt azon volt a hangsúly,hogy a /me használata KÖTELEZŐ... Volt karakter történet is akinek volt kedve a szerver fórumán írhatott egy történetet a karakteréről de az csak arra volt jó,hogy az egész szerver lássa mit RPzik a játékos. Ha valaki nem akart történetet írni nem írt de RPzhette azt amit szeretett volna. Azon a szerveren kb 2007.-től vagy 2008.-tól 2015.-ig játszottam és ez idő alatt ha 3 /do-t láttam akkor is sokat mondok max 1-2 volt talán. Ott ha ütköztél /me Beveri a fejét vagy /me Megrázkódik de megvédi az öv. /me Nevet /me Köhög /me Kezetfog xy-al /me Kezetfog a hölgyel,de óvatosan mert általánosságban elég erős a kézfogása. Szóval én egy ilyen szerveren tanultam meg a dolgokat és az oneRP szerveren hallottam először a CK meg a Fear RP fogalmáról és itt tanították meg a /me és a /do helyes használatát. Elnézést kérek ha valakinek gondot okoztam és arra fogok törekedni,hogy ilyen többé ne forduljon elő. De azért értsétek meg,hogy én nekem elég nehéz mert amióta vannak ezek a figyelmeztetéseim azóta rájöttem,hogy alapjaiban rossz RPre tanítottak azon a szerveren és nehéz 5-6-7 év rossz RP után megtanulnom a 0-ról a dolgokat.
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:635
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Szia!
Legutóbbi beszélgetésünkre hivatkozva (ahol azt írtad, hogy kétszer is olvastad a szerverszabályzatot), újra elmondom neked, hogy mi volt az a két dolog, ahol nem jártál el helyesen.
Szereptévesztés és az átlagostól eltérő karakter eljátszását teljes egészében megszegted. Végig egy dologra reflektálsz, ami az, hogy én kiosztottam az ötödik warnodat, de emellett még volt négy, amit az unban kérelmedből teljesen kihagysz.
Ahelyett, hogy rávilágítanál tényleg a hibáidra csak az általad helyesnek vélt dolgokat állítod. A múltaddal kapcsolatosan próbálsz meg takarózni, de több mint két éve GTAV szervereken fordultál meg. Úgy gondolom, hogy a szerverszabályzat ismeretében nem követted volna el ezeket a problémákat.
Azt veszem észre, hogy a segítségkérés helyett, inkább saját fejed után mentél, aminek meg is lett az eredménye.
Segítséget, sem az adminoktól, sem az adminsegédektől kérni nem bűn. Amennyiben ez megtörtént volna, ez teljes mértékben elkerülhető lehetne.

Nekem ez az indoklás nagyon kevés ahhoz, hogy visszajöhess még a szerverre játszani. Kérlek, összeszedett indoklással, bizonyítsd be számomra azt, hogy ezek a hibák nem fordulhatnak elő tőled még egyszer.

Az unban kérelmedet így elutasítom.
Próbáld meg minimum egy hét múlva, addig szedd össze a gondolataidat és ne a múltad miatt akarj visszajönni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó