[AS]Levente

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Levente123

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Magamról

Levente vagyok 17 éves , Baranya megyébe lakom egy Mezőgazdasági ágazatú iskolába járok és mivel sok az időm szívesen segíteném a szervert a segítségemmel. Nagyon szeretek segíteni az embereken azért vagyok benne a polgárőr egyesületben, jó a tanító készségem és türelmes ember vagyok. A mindennapjaimat általában gépezéssel töltöm meg kevéske tanulással(mindig annyit tanulok amennyit kell) ez mellet edzek és egészséges életmódot élek. Helyesen tudok írni na meg jó a fogalmazásom.


Aktivitás

Napi aktivitást tudok produkálni! Ha nincs semmi tanulás akkor akár egész nap elérhető vagyok, 8-10 óra aktivitásnak felel meg de akár ennél többet is aktív tudok lenni.


Motiváció

A legfőbb motivációm, hogy része legyek valami újnak, számomra nagyon új de még is ismerős ez a GTA V RP. Ezért szeretném meg jobban megismerni ezen a szerveren. Eddig csak ezen a szerveren láttam ,hogy az adminok kitartóak és normálisak , a helyzeteket megfelelően tudják kezelni és ez mellet gyorsan is. Nagyon tetszik a szerver fölépítése és a működése ezért szeretnék ennek a jónak a részese lenni és segíteni a szervert és az embereket úgyszintén.


Mibe nyújtanék többet bárki másnál

5,8-6 év RP tapasztalat de viszont ugye ahogy tartja a mondás "A jó pap holtig tanul" úgyhogy még nekem is kell bőven tapasztalatot gyűjtenem, Türelmes Segítőkész egyéniség vagyok Normálisan állok hozzá minden kérdéshez/ügyhöz és akár egy kezdő playerre több időt is rátudok szánni akár tanítani hosszadalmasan  meg hasonló dolgok.
Erősségeim:                          Gyengeségeim:

Kód:
[SIZE=2][color=grey]                                                                 
                                                                   
                                                                                [color=green]-[/color]Türelem                                    [color=red]-[/color]kiállok az igazamért
                                                                                [color=green]-[/color]Figyelmesség                               [color=red]-[/color]Néha ha olyan dologra kell várni pl: Elbírálásra :D[Orvosolható]
                                                                                [color=green]-[/color]Csapatmunka                                [color=red]-[/color]Túl beszédes vagyok
                                                                                [color=green]-[/color]Jó Kommunikációs készség                                                                                                            
                                                                                [color=green]-[/color]Aktívitás                                                                                                             
                                                                                [color=green]-[/color]szabályok követése, azok betartatása                                                                                                         
                                                                                [color=green]-[/color]Helyes cselekvés[/color][/SIZE]



RolePlay tapasztalataim:

2014 felében ismeretem meg az RP-t és az MTA-t barátaim és pár YouTube videó vezetett rá ,hogy hogyan is van ez a játék és ,hogy mit kell benne csinálni. Nekem már az elején megtetszett a dolog és utána járni kezdtem és tanulgatni kezdtem a szabályokat egy alap felépítéséhez. Ezeket az alapokat a SeeRPG legelső szerverén szereztem meg és ott is folytattam tovább karrieremet, Miután megnyíltak az Újabbnál Újabb szerverek ezért elkezdtem azokon is játszani rá rá pillantani de ragaszkodtam a See-hez. Éveken át See-ztem meg sok kisebb szerveren játszottam , Majd jött egy nagy ugrás amikor a szerverek jobbnál jobban elkezdtek fejlődni és kezdtek feltörni a kisebb szerverek és kezdtem elhanyagolni a nagyobb szervereket és egyre jobban a kisebb szerverek kezdtek el érdekelni. És akkor Jött az AVRP ami nekem nagyon tetszett mert ez volt az első olyan Roleplay szerver ami jó is volt és AMERIKAI RP-volt akkor regisztráltam és a szerver nyitásától egészen idáig játszottam rajta de amikor bezárt párszor akkor sajnos mással kellet játszanom. De amikor ki nyitott mindig arra voltam rá függve költöttem is rá "támogattam a szervert" a jobb játékélmény érdekébe de mivel le csökkent a létszám és halván ,hogy nyílt még egy szerver csak GTA V RP-ben ezért átjöttem ide mert ez jobban tetszik nekem. De a GTA V RP-t már a Red light meg jelenésétől űztem csak az volta probléma ,hogy elkezdtek jönni FivM-re azok az emberek akik nem odavalók és gondoltam kipróbálom ezt a klienset is.[AVRP-n nem jelentkeztem adminnak se bármiféle olyan pozícióba csak frakcióba jelentkeztem de nagy rész a Tűzoltóságban tevékenykedtem magasabb rangon]


fontosak tulajdonságok egy jó adminsegédnek

Legyen példamutató magatartása legyen figyelmes. Mindemellett még fontos szerintem a tolerancia és lelkiismeretesség (segítőkészség). Minden játékost tudni kell megfelelő hangnemben és stílusban megszólítani, legyen szó akár olyan játékostól, aki nem úgy szól hozzánk, amit éppen elvárnánk tőle. Ismerje a munkákat és a szerver szabályzatot ,hogyha kérdeznek tőle valamit tudjon rá válaszolni


Köszönöm ,hogy végigolvastad ha valami elírást találtál kérlek oszd meg velem is


[globmod]Helyeztem. #Szkep[/globmod]
 

James Watson

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Szép formázás, segítőkész ember vagy nekem is meg sok barátomnak te segítettél a szerverrel kapcsolatos dolgokba. Támogatom!
 

Kende03

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Jól szerkesztett és meggyőző a pályázatod. Szerintem a "gyengeségeid" sem rossz tulajdonságok, szívesen látnálak adminként.Támogatom!

-D. S.
 

gabor.tamas

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Kedves Levente!

Nem szép dolog másokat arra kérni farmi munkánál, hogy támogassák a lapod. Ez számomra automatikus elutasítást jelentene ezért nem támogatom a lapodat.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó