[AS jelentkezése] #aBoje

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bojheee

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
#aBoje
Hei!
Az én nevem Boje egy régi motoros vagyok ebben a közösségben, ha szabad így fogalmaznom, bár már eléggé kikoptam magánéleti dolgok és néhány régi cselekedetem miatt. A szerver nyitásakor adminisztrátor voltam. Körülbelül  3-4 ezer aduty percem lehetett az alatt a 3 hét alatt mivel nem igazán rp-ztem akkoriban,mert érettségire készültem meg már tervezgettem kicsit a jövőm.
Egy apró titok rólam, hogy éjjeli bagoly vagyok már amikor nincsen Covid a levegőben, vendéglátással foglalkozom. Ha minden jól megy Szeptembertől Pesten megtaláltok, helyszínt majd később adok, de addig is nyáron nézzetek be hozzám majd Siófokra ;)


Miért is nem vagyok admin már?
Ez egy roppant jó kérdés! Köztudott rólam, hogy nem vagyok az a bizonyítsd kérlek ember. Amit mondasz elhiszem a te fejed fog fájni ha hazudtál. Viszont egy esetben én is inkább a fejfájást választottam aminek következtében egy egész adminelvétel jutott nekem. A pontos történet röviden nem sajnáltam Fixet adni amikor a srácok Funoltak. Történt egyszer, hogy Daninak már elege volt a fixeimből és én rátettem egy olyan lapáttal, hogy “bug miatt adtam”. Persze mind az 5-en tudtuk hogy bullshit amit beszélek. Repült az admin.Utólag is elnézést kérek a felelőtlen viselkedésemért és amiért a csapat vezetői előtt hazudtam.


Miben fejlődtem azóta?
Talán a kommunikációm fejlődött a legtöbbet és a problémamegoldó képességem. Sok dolgot tanul az ember ha egy menő hely R1-es ügynöke ami alatt ne rosszra gondoljatok. Én voltam az rövid idő alatt akiben bíztak a tulajok és be tudták állítani bárhová.
Ezenfelül még talán alázatosabb is lettem és igényes a saját munkámra.
A legutóbbi jelentkezésben jó pár hónapja azt írtam nem foglalkozom másokkal. Na ez eléggé megváltozott. Már inkább segítek mint ott hagyom az embereket, legyen egy csöves aki öszintén megmondja hogy inna egy sört vagy egy hatodosztályú ismerős akinek kéne egy szál cigi vagy valami



Jelenleg negatív jelzőim?
Talán az hogy kinyitom a pofámat ha valami nem tetszik és megpróbálok lyukat beszélni a hasadban kisebb nagyobb sikerekkel.
Talán még lojalitásom. Néha ezek miatt kerültem már bajba.


Hova raknám magam adminként?
Nem írom hogy roppant jó mert már írtam.(de amúgy szerintem eskü az) Mindig azt preferáltam ha a játékos elégedett volt. Bizonyos helyzetekben mind a két fél. Leggyakrabban ezt egy bizonyos te erre te arra módszerrel oldottam meg, ha nem volt egy szamuráj kard a szabálytalankodó fél akkor nehezebben de mindig rá tudtam ébreszteni mi a hibája. Miután beismerte, hogy valóban ezt elbas...ltázta a sértett fél is meg elégedetten távozott, hogy ő is tett valami jót a közösség fejlesztéséért.Ez miatt minimális AJ és bannt osztottam ki. Szám szerint 3 AJ (többszöri visszaeső) és 1 Ban amit egy általam “tanított” illegálos srác kapott amiért szidta a szervert, mert nem engedélyeztük, hogy 0-24 raboljon.

Aprobb adatok:
19 éves.
Gépgyártástechnologiai Technikus
Vendéglátós




Igazából nagyon sok minden újat nem tudok elmondani nektek. Ezen a linken az elöző pályázatom meg tudjátok tekinteni: https://forum.onerp.hu/index.php/topic,428.0.html

Köszönöm, hogy elolvastad és kérlek, ha van kedved véleményezd. Csáó csáó
 

CrsBence

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Szerintem jó lapot írt, mellette jó srác. Támogatom!🤟🏻

[globmod]Kedves CrsBence!

Felhívnám a figyelmedet a fórum szabályzat - hozzászólásra vonatkozó szabályok - 2. pontjára, miszerint:
2. A hozzászólás lehetőség szerint tartalmazzon összetett gondolatokat. - Írd is le, hogy miért támogatod! #pepu.[/globmod]
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves #aBoje!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Visszajelzések alapján került elutasításra a jelentkezésed.

Szívélyes üdvözlettel,
krekor​
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó