[AS Jelentkezés] Samuel Watson || AMADEUS

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Amadeus

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Carlo Visconti
wGqQIH9.png

Samuel Watson||AMADEUS|| Adminsegéd jelentkezése
Sziasztok! Geri vagyok szólíts csak Gerinek :D

Bemutatkozás:


Gergőnek hívnak jelenleg a 16. élet évemet töltöm. Győr-Moson-Sopron megyében lakom. Jelenleg még iskolába járok, jelenleg Eladó és Webáruház teknikusi szakon tanulok Sopronban. Terveim szerint az iskola elvégzése után tovább tanulok informatikai irányba. Hobbijaim közé tartozik a biciklizés, mágnes horgászat, rollerezés és a fő a számítógép előtt ülés. Ezek mellett itthon ülve nemrég elkezdtem jobban beleásni magam a programozás világába ezen belül a html, css, js, php, lua, python nyelvekbe. Jelenleg 4testvérrel rendelkezem :) A szüleim elváltak így jött ki a négy 3itt 1ott. Amikor gép elé kerülök a 4 lehetőség közül szoktam választani programozás, Valorant, Leauge Of Legends, Roleplay. Ideg rendszerem meglehetősen instabil hiszen a Leauge of Legends meg roncsolta :D az idegrendszeri problémám csak az utolsó lol meccsem utáni 1órában észlelhető ezalatt kerülöm az emberiséget mert kifejezetten nagy esély van arra hogy valakit megsértek. Zenei stílusom elég színes így nem tudok róla sokat mondani leginkább hangulattól függő. 4éve vagyok jelen a Roleplay világában ezalatt megjártam pár szervert és üzemeltettem is sajátot emiatt valamennyire értek a szerver fejlesztéshez.

Aktivitásom

Aktivitásom helyzettől függő de a minimum napi 2-3órát tudom tartani unalmasabb hétvégi napokon akár 10-11órát is. Jelenleg iskola kezdés miatt hétköznap a napi 2-3órát tudom biztosra mondani hiszen a tanulmányaim előnyt élveznek mindenben.

Mit tudok nyújtani?

Mivel sok szervert megjártam és sok helyen voltam admin/adminsegéd/tulajdonos volt 4évem tanulni mások és a saját hibáimból. Ezt az rp tapasztalatot nagyon szívesen adom át a kezdő játékosoknak, A OneRP közösségébe még 2020ban, voice szerveren AS voltam így volt időm megtapasztalni a szervert ezért azt hiszem sokat tudok segíteni azoknak a játékosoknak akiknek kérdésük van vagy esetleg újak a szerveren.

Tapasztalataim a Roleplay világában

Az rp-t 4éve kezdtem fivem szervereken mint pl, wls, HRP. 1 éves rp tapasztalattal csatlakoztam egy közösséghez ahol folyamatosan léptem felfelé egészen Al tulajdonosig. Először nagy hibának gondoltam hogy kevés tapasztalattal ekkora rangban moderáltam a közösséget de utólag nem bánom hiszen nagyon sokat tanultam azokban az időkben főleg a közösség építésről. Ezek után miután szereztem tapasztalatot a fejlesztésben és már tudtam kisebb scripteket írni fejlesztést vállaltam kisebb szervereknél ahol megint csak tudtam tanulni a vezetőség közösség építési hibáiból illetve az adminkodási stílusokból. Ezek alatt kialakult egy nagy baráti közösségünk amely jelenleg egy nagy család kb. 20 család taggal. Ennek a csapatnak pár tagjával kerültünk be először az oneRP világába 2020ban. Akkor eltöltöttünk fél évet a szerveren de ott hagytuk a szervert karácsony környékén. Ezek után újra elindítottunk egy saját szervert itt a legnagyobb játékos számunk kb 40-50volt ami nem sok ez a szerver bezárt mert a csapatunk pár vita miatt feloszlott egy időre ((Én sem értem!!!)) majd újra összeálltunk majd tudomást szereztünk a OneRP voice készüléséről és vártuk a nyitást. Abban a pillanatban hogy meg nyílt a frakció pályázat elsőként le is adtuk szerelő telepünk pályázatát amelyet el is fogadtak és Diesel Brothers Mechanic néven meg is nyitottunk Majd átköltözünk egy másik műhelybe ahol másik néven futottunk majd megint költözünk és Monsley's Auto Service lettünk. Itt White Jackson ként voltam jelen. Ezek közben adminsegéd lettem amely pályafutásom nem tartott sokáig hiszen a szerver bezárt. A zárás után vissza néztem újra a text világába és újra bele éltem magam. Jelenleg tűzoltó vagyok a szerveren.


Csapatmunkához való hozzáállásom

Szeretek csapatban dolgozni bár ennek sok köze van a csapat összetartásához viselkedéséhez, világéletemben jobban szerettem csapatban dolgozni mint egyedül. Egy csapatban tudok segítséget kérni ha elakadok ezáltal tanulni másoktól. Egy csapatnak fontos az összetartás segítőkészség.

és rossz tulajdonságaim


Jó:
¤ tanulok a hibáimból
¤ megbízható
¤ segítőkész
¤ optimista
¤ kedves

Rossz:
kíváncsi ¤
hiszékeny ¤
új közösségben félénk ¤
(voice) sokat káromkodok ¤
Sokszor túlpörgök ezzel zavarom a környezetem ¤

Köszönöm ha végig olvastad! Legyen szép napod! :D
 
Utoljára szerkesztve:

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Geri!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó