[AS Jelentkezés] Saci

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

saci5511

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Diana Myers
Rólam:
Sziasztok! Sacinak hívnak, 22 éves vagyok és Németországban azon belül Münchenben élek és dolgozok. Úgy gondolom magamról hogy maximalista vagyok,ebből kifolyólag mindenből a legjobbat próbálom kihozni. A szerveren nagyjából napi 3-4 órát tudok eltölteni az esti órákban aktívan a munka miatt. Szabidőmben videójátékokkal szoktam elütni az időt, leginkább rp és fps alapúakkal, azon kívül még film és sorozatnézéssel szoktam elütni az időt. Szeretek főzni és sütni egyaránt,valamint újnál újabb dolgokkal megismerkedni.


Pozitív tulajdonságaim közé tudom sorolni hogy, maximalista,őszinte,csapatjátékos,szorgalmas és jószívű vagyok.

Negatív tulajdonságaim közé tudom sorolni, hogy érzékeny,akaratos,makacs és olykor szókimondó vagyok.

Rp ismeretem,Onerp-s időtöltésem:
Rp-zni nagyjából 2014-ben kezdtem még MTA-n mint játékos,valamint 2021 márciusában kezdtem el játszani egy másik GTA 5 text szerveren ahonnan 2021 májusában átjöttem a Onerp-re. Miután regisztráltam onerp-re, ezt követően rövid idejig az akkori nevén BCFMD tagja voltam,és egy nagyobb szünet után jöttem csak vissza egyéb okokból.
Nagyjából 2022 júniusában kezdtem el játszani Onerp-n sűrűbben. Azóta is az LSFMD tagja vagyok mint orvos és nem is szeretnék más frakcióban szerepet tölteni, itt sikerült barátokat szereznem és egy nagyon jó csapat tagja lehetek, ami miatt is motiváltabban megyek fel játszani.

Adminisztrátori tapasztalatom:
Sajnos nem volt még lehetőségem kipróbálni magam adminként,de tanulékony vagyok,érdeklődő és szeretek segíteni másoknak így szerintem ez egy tökéletes lehetőség lenne számomra. Az eddigi adminokat és magamat ismerve pedig úgy gondolom,hogy rövid időn belül el tudom sajátítani az adminsegédhez szükséges tudást.

Csapatmunkáról szóló véleményem:
Szeretek csapatban dolgozni,és a kommunikációs készségemmel nincs baj, úgy gondolom egy ilyen szerepkörhöz pedig ez a kettő elengedhetetlen. Szeretem meghallgatni tapasztaltabb emberek tanácsait és véleményeit amiből tudást meríthetek.

Adminsegéd szerepe és feladatköre:
Adminsegédként az új és egyaránt régi játékosok problémáit kell megoldani,valamint a roleplay tudásukat kell fejleszteni amennyiben szükségük van rá.Amennyiben kérdéssel és kéréssel fordulnak felénk meg kell válaszolnunk,és amennyiben tudunk kérésüknek eleget kell tennünk, továbbá egyéb adminisztratív feladatokat kell ellátni.


Miért válasszatok engem:
Azért válasszatok engem, mert tanulékony,szorgalmas és terhelhető vagyok. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni és szeretném a rejtett tudásomat kiteljesíteni,valamint szerenék segíteni új és régi játékosoknak, és a OneRP csapatának amiben csak lehet. Legfőképpen ez motivál,ha tudok sikeresen valakinek a segítségére lenni,és szeretném a roleplay tudásomat egy újabb szintre emelni.


Végszó~
Köszönöm szépen a jelentkezési lehetőséget, valamint azt is, hogy időt szántál rá, hogy elolvasd!
 
Utoljára szerkesztve:

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin
Nagyon örülök hogy olvashattam a lapodat. Régebb óta ismerlek már, beszéltünk sokat és játszottunk is sokat egymással a szerveren. Csak azt tudom megerősíteni amiket fent írtál, illetve azt tudom még hozzátenni, hogy a közös frakciónkban is azt láttam hogy teljes odaadással dolgozol, élvezed amit csinálsz és így örömmel is csinálod. Azt gondolom ezekből kifolyólag nem lenne gond az adminsegéd feladatok ellátásával sem, támogatom természetesen a lapodat és kívánom hogy sikerüljön a felvételi. ^^
 

Nimo0413

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
Lucas Marino
Hát egy pár hónapja ismerjük egymást, de ettől függetlenül bátran merem mondani azt hogy szívesen látnálak adminsegédként a szerveren.
A pozitív tulajdonságaidat már ismerem a negatív sajátságaiddal együtt.
Ahogy olvastam elég régóta játszol RP szerver(eken) szóval az RP szabályok tisztába létével se lehet probléma.
Az, hogy régóta ugyan abban a frakcióban vagy szintén alátámasztja azt a tényt, amit a csapatmunkáról szóló részben fogalmaztál meg.
Céltudatos vagy és kitartó, lényegében komolyan veszed a feladatodat legyen az bármi.
Rosszat nem hallottam még rólad, szóval ez csak még egy plusz pont nálam.
Meg van minden ahhoz hogy lehetőséget kaphass, csak az adminok-nak fel kell karolni téged és egyenesbe leszel.
Én támogatlak, sok sikert remélem sikerülni fog!

Utóirat. : Nem írtál túl sokat, de keveset se magadról és ez így pont jó. Semmi sablon, csak a lényeg. Ha úgy alakul, csak ügyesen:)
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Saci!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó