[AS jelentkezés] Ryan Winscott

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shiro

Újonc
Játékos
Üzenetek:6

Bemutatkozás

Levi vagyok, 21 éves. Műszaki szakközépiskolába jártam, majd vizuális effektet szerettem volna tanulni, amivel sajnos elég rosszul jártam, mert az iskola csak pénzt húzott le és nem volt benne semmi remény, hogy valós oktatás fog történni valamikor. Aminek örültem, hogy nagyon jó közegben voltam és olyan tanárok keze alatt lehettem, akik számos ismert magyar filmen dolgoztak, szóval az érdeklődésem még nagyobb lett a filmek és az ilyen irányú munkák iránt. Sok ügyvédi vitatkozás meg rengeteg huzavona után egy elég éleset váltottam és jelenleg gyógymasszőrként tanulok és vizsgázok a közeljövőben, és ha úgy hozza az ég ilyen típusú munkát folytatnék. Szabadidőmben kirándulok, kutyát sétáltatok, barátnőmmel csinálok közös programot vagy haverokkal szórakozunk valahol.



Tapasztalataim

Mint majdnem mindenki én is 2011 környékén kezdtem még SAMP-on, ahol igazából már annyiért megtettek leadernek, mert mély volt a hangom egy 13 éveshez képest, viszont később már szerencsére nem így működött, azóta számos szerveren megfordultam, ami segített adni egy alap rálátást, hogy hogyan is működnek a szerverek és ezért választottam műszaki szakközepet, mert mindig érdekelt, hogy mik vannak a dolgok mögött. Közel minden évben játszottam aktívan valamilyen szerveren, ezért lehetőségem volt rengeteg embert megismerni, akikkel sosem találkoztam volna, sőt van akivel most is tartom a kapcsolatot. A jelenlegi osztálytársamat is korábban már megismertem az egyik szerveren. A legtöbbször illegális frakcióban voltam, ezért a legtöbb tapasztalatot onnan szereztem, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudom átértékelni az olyan játékosok döntését, akik máshogy szeretnek játszani.


Amikor SeeMTA-n játszottunk saját bőrünkön tapasztaltunk rengeteg problémát, ezért pár barátommal jelentkeztünk a NAV-ba és az volt a tervünk, hogy a legális részt rendbeszedjük. Viszont ez gyorsan meghíusult, amikor kiderült, hogy már egy nagyon rossz rendszer alakult ki az évek alatt, ami ellen mi nem tehettünk semmit. Nem a saját helyzetemen szerettem volna javítani, hanem a többi játékoson, hogy senki se úgy élje meg, hogy ő nem szórakozni jön fel a szerverre, hanem csak azt tapasztalja, hogy ott tolnak ki vele ahol tudnak.

Ezután nem sokkal jelentkeztem adminsegédnek, mert miután megjártam sok frakciót rájöttem, hogy az egész játékban a legjobb az emberek és a közösség. Sosem volt probléma és örömmel segítettem mindig másoknak, mert én is voltam kezdő és volt idő, amikor én is kevertem az IC-t meg az OOC-t. Mindig sajnáltam, hogy rengeteg ember nagyszerű potenciállal rendelkezik, de inkább adminjailt kaptak, mint segítséget.

Egy hónapra rá admin lettem, ez pont érettségi után volt, szóval rengeteg időt tudtam fent lenni. Viszont ugyanaz a helyzet fogadott, mint előtte, hogy ki van alakulva egy rendszer, amiben ha próbálsz az embereken segíteni és szeretnél korrekt eljárást nyújtani, akkor csak kapod a leszidást, hogy miért így jártam el, és volt olyan, hogy ha nem adtam ki irreálisan nagy büntetést, akkor rám szabtak ki valamit. Mindig próbáltam segíteni az embereknek és inkább egy adminsegédet odaraktam mellé, hogy körbevezesse és őszintén bevallom az egyik legjobban szeretett admin voltam, pedig csak normális voltam, ami sok emberből már csak azért hiányzik, mert belefáradtak. Kettes admint értem el, aztán le is adtam, mert nem bírtam, hogy azért segítek másokon, hogy ordibáljanak velem jogtalanul.




Mi fontos egy jó AS-hez?

Teljesen egyszerű, ha valaki szeretne a többi embernek jót tenni, akkor már segít. Persze vannak nálunk fiatalabbak és tapasztalatlanabbak, de mi is voltunk az ő cipőjükben, ezzel megértőnek kell lennünk. A gyengeségemet is pont ide sorolnám, mert nem türelmetlennek nevezném magam, de ha valakin nem látom azt, hogy érdekli a dolog és ő szeretne fejlődni, hanem csak a fun-t szereti, akkor én se tudok mit kezdeni vele, de mindig higgadtnak kell maradnunk.



Aktivitás

Jelen pillanatban, hogy nem tudom mikor vizsgázok napi 10 órákat is ráérek, de a múltból tapasztalva ha aznap még suli vagy munka is közbe jön napi 3 órákat minimum fent tudok lenni.



Motivációm

Mint mindig szeretnék részt venni a közösség építő munkájában és segíteni a játékosokat, hogy fent tudjuk tartani a szerver színvonalát, sőt még bővíteni azt. Lehet, hogy néha lazán veszem a dolgokat, viszont frakción belül is meg szoktam követelni, hogy amit csinálunk, azt komolyan vegyük, de mégis szórakozni jövünk fel ide.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Ryan Winscott!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.04.29. 17:15

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó