[AS Jelentkezés] Ruszi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ruszi

Pletykafészek
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:130
Bemutatkozás:


Richárdnak hívnak, 26 éves vagyok. Jelenleg Heves megyében élek és itt is dolgozom rendőrként, már lassan 6. éve, de a közeljövőben úgy néz ki, hogy szakmát váltok, mivel a jelenlegi feltételek nem igazán felelnek meg számomra. Körülbelül 12 éves korom óta játszok különböző Roleplay szervereken, a SAMP-tól kezdve a GTA V szerverekig már körülbelül mindent megjártam. Az OneRP szerverét is már nyitás óta koptatom kisebb kihagyásokkal. Hobbijaim közé tartozik az autóversenyzés, szabadidőmben szívesen szeretek eljárni edzeni, túrázni, kirándulni, barátokkal együtt lógni, legutolsó sorban pedig nagyon szeretem a számítógépes játékokat.



Aktivitás:


Az átlagos aktivitásom körülbelül 3-4 óra tenném naponta, természetesen a szabadidő függvényében ez a szám növekedhet. A szerver "bezárása" előtt is aktívan tevékenykedtem, majdhogynem 90.000 játszott percet tudhatok már magaménak (mondjuk Fater játszott perceihez képest, kezdő vagyok :/ )



Jelentkezésem oka:


Amint már fentebb is leírtam, szerver nyitás óta játszok már itt és természetesen követtem el olyan hibákat, főleg a szerver elején, amelyekért teljesen jogosan meg is kaptam a büntetésemet. Viszont, amióta itt játszom, a szervert, az itt lévő közösséget nagyon megszerettem, több alkalommal is volt már, hogy ideiglenes adminsegéddé lettem "kinevezve", amely során szívesen láttam el az ezzel járó teendőimet. Aki ismer az tudja, hogy aki tőlem segítséget kért, annak még sima playerként is szívesen segítettem. Már régebb óta gondolkodtam rajta, hogy ne csak ideiglenes adminsegédként tevékenykedjek néha napján, hanem teljes értékű tag legyek, de régebben ez irányba még soha nem tettem lépéseket. Most úgy érzem viszont, hogy a szerver újrandítása a megfelelő pillanat, hogy megtegyem ezt a lépést. A jelentkezésem legfőbb oka pedig az, hogy szeretnék aktívan részt venni a szerver életében, annak formálásában.


Adminisztrátori/egyéb tapasztalataim:


Valamikor még a 90-es években voltam egy MTA szerveren adminisztrátor, aminek már a nevére sem emlékszem, így nem mondom azt, hogy olyan hű de nagy tapasztalattal rendelkezem adminisztrátori téren, de itt és más szervereken is már több alkalommal is segítettem és eligazítottam a játékosokat ideiglenes adminsegédként, illetve jól ismerem a szerveren lévő rendszereket és a szerverszabályzatot.
Mint már azt fentebb leírtam, rengeteg RP szerveren megfordultam már életem során, 2008 környékén kezdtem SAMP szervereken a pályafutásomat, onnan később áttértem az MTA világába ( See MTA V3, See MTA LV, LSRP, Hungary Life RP).
A 2019 es évben áttértem a GTA V Rp szerverek világába, ahol leginkább Voice alapú szervereken játszottam, majd 2020 év első felében rátaláltam az One RP szerverére, ahol jelenleg is folytatni szeretném pályafutásomat.


Csapatmunkához való hozzáállásom:


Teljes mértékben elmondható rólam, hogy szeretek és tudok is csapatban dolgozni. Ha valamiben nem tudok döntést hozni, mindig kikérem mások véleményét kitérve a pro és kontra érvekre és megpróbálok ezek alapján döntést hozni. Vitás esetekben pedig mindig meghallgatom a másik fél/felek véleményét, érveit. Véleményem szerint fontos az, hogy valaki tudjon csapatban dolgozni, mivel, ha csak magát a szervert nézzük, a frakciók, illetve szervezetek is így tudnak csak megfelelően működni.

Azért érzem magam alkalmasnak a feladatra, mivel a szervert és a Roleplay ismereteimet tekintve már rengeteg tapasztalattal rendelkezem, jól ismerem a szabályzatot, a játékos közösséget, voltam már legál-illegál oldalon is, ahonnan szintén rengeteg tapasztalattal gazdagodtam. Természetesen vannak hibáim és követek is el hibákat, mint mindenki más, de azokból mindig megpróbálok tanulni. Mindent össze vetve úgy gondolom, hogy meg tudnám állni a helyem adminsegédként a szerveren.

Erősségeim és gyengeségeim:


Tolerancia, mindig elfogadom és tiszteletben tartom mások véleményét.
Türelem, minden helyzetet nyugodtan és tiszta fejjel végig tudok gondolni,
Kitartás, ha kitűzök egy célt magam elé, akkor addig megyek míg nem sikerül azt elérnem.
Felelősség, bármit amit teszek, vállalom érte a felelősséget



Szókimondóság, mindig ki mondom amit érzek és gondolok, legyen az akár sértő mások számára
Bizalmatlanság, kezdetben nehezen szavazok bizalmat mások felé, amíg meg nem ismerem őket.




 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[adminisztrator]Hiii, ezt oda tetted rendesen apafej, szerintem megállnád a helyed AS-ként![/adminisztrator]
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:785
Hello-Hello!

"Nem rég" ismerlek, de csak jót tudnék mondani rólad. Szerintem megállnád helyed AS-ként, szóval hajrá!
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:629
Maurizio Mancini
Hali!

Csak pozitív dolgokat tudnék írni, mind emberként mind pedig korábbi leaderként egyaránt! Véleményem szerint jó AS lennél! Legyen neked szerencsés! ;D
 

Pandaa

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Szeva bátyusom!

Ismerlek már lassan 5 éve, semmi negatív dolgot nem tudok mondani abból a szempontból ami neked az AS-hez kéne. ;)
Szerintem simán megállnád a helyed.  ;D
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[szuperadmin]Szia Ruszi!

Jó látni, hogy végre elhatároztad magad a jelentkezés mellett. A lapodban jó pontokat szedtél össze, nincs túltolva formázás szempontjából sem, átlátható és tartalmilag is teljesen rendben van.  Benne van minden, ami egy AS jelentkezéshez kellhet. Elég sokan pozitív véleménnyel vannak rólad, nem véletlen.

Felesleges is tovább szaporítani a szót. Gratulálok, a lapod elfogadásra került. Kérlek tanulmányozd át a szabályzatot és egyeztessünk egy időpontot Discordon.


Fater játszott perceihez képest mindenki kezdő…
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó