[AS Jelentkezés] Peace

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popi321

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Alexandra Anderson
logo.png
                                                                    Adminsegéd jelentkezés                                                                 
logo.png


1.
bemutatkozás
Sziasztok!!!
Sokan úgy ismertek, hogy Stella, Stella Pacheo. Mivel itt ebben a témában nem az általam alakított IC karakterről lesz szó, így had mutassam be magamat a következő mondatokban, egy speed-dating stílusban. Az én nevem Dávid, egy 18 éves srác vagyok, ugyan Magyarországban születtem, ám Németországban élek lassan 8 éve. Az iskolát már be fejeztem, és most jelenleg óvó bácsiként dolgozok. Hogy ezt miért említem meg? Egyszerű! Szerintem tökmindegy, hogy pszichológus, tanár, orvos, óvó bácsi, adminisztrátor, főnök egy cégnél, a siker útját azt nyitja, ha az illető tud bánni az emberekkel. Mivel kis gyerekekkel dolgozok, így az, hogy igazságosan döntsek és hogy emberhez méltó viselkedést tanúsítsak, teljesen normális dolog számomra, hiszen nap mint nap ezt várják el tőlem. A kedvenc színem a világos kék, és szabad időmben kosárlabdázok, utazgatok, barátokkal találkozok, vagy itt töltöm el az időmet a szerveren. írhatnék egy bibliát magamról, csak szerintem senki nem szeretne itt ülni órákat, na meg persze nem is szeretnék rögtön, azonnal mindent elmondani magamról, maradjon meglepetésnek :) Fel keltettem a figyelmedet? Akkor olvasd tovább a lapomat, el árulok magamról még 1-2 dolgot! Amennyiben nem keltettem fel a figyelmedet, akkor köszönöm, hogy eddig elolvastad! :D



1.1
Erősségeim / gyengeségeim

A következő sorokban szeretném le írni azokat a dolgokat, amik szerintem a legjobban leírják az erősségeimet, és a gyengeségeimet.
  Mivel szeretek cikk-cakk-ban fogalmazni, úgy fogom leírni az erősségeket és a gyengeségeket, hogy egyszer egy pro argumentáció, és egyszer egy Contra argumentációt írok, összesen hat darabbal állok elétek.


[*]Kommunikatív embernek mondanám magamat, mert szeretek beszélgetni akár idegen emberekkel, írogatni szövegeket és ezzel egy akár mélyebb kapcsolatot is ki alakítani személyek között, mint defenzíven, mint offenzíven. A defenzív és az offenzív közötti kommunikáció csak annyiban különbözik, hogy a defenzív kommunikációnál ha valakit ismerek valamennyire, és nem keltett jó benyomást, akkor sem keltek neki olyan érzetet, hogy kellemetlenül érezze magát. Példaként itt fel tudom hozni, hogy próbálom elkerülni a kínos csendet, aktívan oda figyelni a beszélgetésre és barátságos külsőt mutatni. Az Offenzív kommunikáció alatt azt értem, hogy próbálok kapcsolatot létesíteni egy kiszemelt személyemmel, és jól ki jönni vele. Ilyenkor ugyan azt a külalakot mutatom, mint a defenzívnél.

[*]Néha, amikor tényleg rossz napom van, akkor ugyanúgy reagálok a kommunikációkra, mint mindenki más tenné (szerintem), mert ilyenkor semmihez, semmi kedvem nincs. Ennek a jelei például Kevesebbet beszélek, kicsit jobban magamba szállok, és tipikusan azt lehet érezni a köreimben, hogy valami nem 100% nálam. Ilyenkor nyitott vagyok mindenkivel szemben, és a beérkező segítségeken szívesen veszem igénybe, és nagyon örülök annak, ha rossz időben legalább megpróbálnak segíteni nekem. :)

[*] Spontán döntéseket hozok, melyek akár engem, akár másokat segítenek elő az életben,(-vagy a szerveren), mert nem látom értelmét annak, ha 8 órán át tervezek, aztán valami balul sűl el, és mehet az egész terv a szemetesbe. Jobban szeretek spontán élni, mert így jobban tudok koncentrálni az olyan dolgokra, mint aktuális szituáció kezelése, és ennek a társai. Ehez kapcsolódóan, a életem mottoját fontos itt elmondani. Ez pedig így hallatszik: Ne tegnap élj, és ne is holnap, hanem éljél ma, ebben a pillanatban.

[*] Mivel spontán élek, előfordulhatnak organizációs hibák, mert nincs tervben az, hogy hirtelen kapok egy meghívót egy születés napra, úgy hogy aznap moziba mentem volna. Ezt úgy oldom meg, hogy le mondok a saját programjaimról, aztán pedig közeli ismerősök közötti prioritást nézve fentről lefelé megyek el oda. "Barátnőm  meg kér, hogy menjek vele moziba, de apukám el szeretne vinni vidámparkba. Mivel család domináns személy vagyok, így apámat választanám ez esetben, mert ő közelebb áll hozzám."

giphy.gif

[*]Ami szerintem a legerősebb erősségem, az az, hogy fáradhatatlan vagyok egész nap. Senki sem fog olyat hallani tőlem, hogy fáradt vagyok, sorry de nem intézem el a dolgomat, mert tartom magamat ahoz a mondáshoz hogy "előszőr a munka, aztán a szórakozás". Például a legjobban azt mondanám, hogy nem állok le ICzni, ha közben PM érkezik, és el kéne intézni.

[*]Negatívumként azt tudnám még besorolni, hogy este fele, 22 órától nézve dolgokra kicsit érzékenyebben reagálok, tehát jobban meg tudnak sérteni olyanokkal, ami egyébként nap közben simán lepattan rólam. Például "Huzzál vissza az anyádba".- ilyeneknél 2-3 napig nem szólok az illetőhöz, de nem vagyok harag tartó, és elég hamar túl teszem magamat rajta.



2.
Adminisztrátori pályafutásom
Még mielőtt be mutatnám az eddigi adminisztrátori karrieremet, szeretném előtte tisztázni a csapatmunkához való hozzá állásomat. A munkahelyemen nagyon fontos dolog a csapat munka, ugyanis anélkül az lenne, hogy hárman beszélgetnek, és 1 ember vigyáz 60 gyerekre.  Mint kosárlabdában, mint fociban, mint iskolában mint osztályelnök, és mai napig is a munkában, mindig csapat játékos voltam, hiszen több ember többet lát. Természetesen Solo-ban is eltudok helyezkedni, és rendesen tevékenykedni, de jobban szeretem azt, ha valakivel együtt teszem ezt. Át tudjuk beszélni a dolgokat rendesen, és így szinte lehetetlen a nézet eltérés. Szerintem ez a csapatmunka, és ez az, ami nem csak a frakciókban kellő, de önmagában az adminteam, és a szerver közösségében is nagy szerepet játszik. Végülis ha már elérkeztünk ide is, akkor szerintem nem túlzás azt mondani, hogy a világ, a szerver, és minden egyéb közösségének az 50%-át a csapatmunka teszi ki. Ezt követően természetesen ezért is szeretnék jelentkezni, hogy ezt a "rendet" segíthessem megőrizni, és 100%-os teljesítménnyel segíteni mint a játékosoknak akik nehézségben vannak, mint az adminteam-nek, hogy jobban el tudják osztani egymás között a komolyabb ügyeket, amíg én a kisebb ügyeket elintézem. A szerveren valamilyen szinten már voltam az adminteam tagja, legalábbis tényleg a legtetejének a töredékében, mint ideiglenes adminsegéd, illetve más-más szervereken, is voltam már admin, a legtetejére a karrieremnek SeeMTA V3 4-s admint nevezném ki. Később le kellett adnom, magánügyekből kifolyólag. Ezt követően nyilvánvalóan nyomás alá is lehet engem helyezni, és tapasztalatom is van ezen a téren, bőven. Az olyan relativ kérdések, mint hogy "Miért téged válasszunk" az egy olyan kérdés, amire én nem tudok válaszolni. A többieknek, akik adminsegéd TGF lapot írtak, nem az ellenfeleim, hanem akár a jövendőbeli munkatársaim. A bíráló/bírálóknak kell tudni, hogy szerintük megfelelek-e a poszt betöltéséhez, és éppen ezért nem szeretnék olyat mondani, amiért inkább engem válasszatok.



3.
A szerver anno, és a jelen számomra
Régebben MTA szerveren játszottam TextRP-n, viszont az a hely, ahol játszottam éveken keresztül, 2 hónap alatt annyira megromlott a közössége, hogy a végén jobban hasonlított egy pay2win gazdag FunszerverRP, mint egy normális RP szerverre. Egy ideje már kerestem GTA V-s TextRP szervereket, viszont sehol nem találtam semmit. Később, egy nagyon jó barátom ajánlotta ezt a szervert, mert látta youtube-n a promóciós szerverbemutató videót, aztán ahogyan fel léptem, és meg ismertem a szervert, rögtön magával ragadott, és azóta itt vagyok. Aktivitásom pedig napi szinten mérve, átlagban 3 és 6 óra közé tehető be. Ez az idő természetesen készen áll arra, hogy végig admin dutyban lehessek.


4.
Utószó
Utolsó soraimban pedig szeretném megköszönni mind azoknak, akik ezt a lapot elolvasták, pozitívumokat, és negatívumokat is elfogadok akár privátban akár itt hozzászólásban, remélem hogy sikerült be mutatnom magamat rendesen, és elnyertem a játékosok, és a bírálók tetszését is.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
[szuperadmin]Kedves Dávid!

Összességében a lapod jól sikerült, nincs benne kivetnivaló stílusra sem és magadról is kifejezetten jókat írtál. Viszont! Több emberrel folytatott beszélgetések során nem igazán hallottunk rólad jókat. A vélemények és az elhangzottak alapján olykor a viselkedésed és a kommunikációd szinte már a lekezelő kategóriát súrolják. Ezt a stílust se adminsegéd, se admin nem engedheti meg magának, tekintve, hogy mi a játékosokért vagyunk és javarészt az a "munkánk", hogy őket segítsük.

Lázárral hozott döntésünk alapján, a lapod elutasításra került.
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó