[AS jelentkezés] Padre

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Padre

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:59
Chanteraide Cohen

073f50164953a32136aec01e7a1b897f.png


Adminsegéd jelentkezés

Bemutatkozás:

Mohai Zsombor - ismerősöknek Padre - vagyok, 21 éves. Egy kis községben élek Budapest határán, Ürömön. Jelenleg a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tanulok, Államtudományi mesterképzési szakon. A későbbiekben az államigazgatásban, de leginkább a magyar vagy európai törvényhozásban szeretném végezni a munkámat. 2016 tavasza óta az országos Diákparlament fővárosi képviselője vagyok. 2016 ősze és 2019 ősze között a szervezet Pénzügyi és Ellenőrzési Főkoordinátora voltam. Az én munkám volt felügyelni és kezelni a Diákparlament pénzügyeit, valamint ellenőrizni az Alapszabályban foglaltaknak megfelelő szervezeti működést. Hat évig versenyszerűen síeltem és a magyar utánpótlás válogatott tagja voltam. Szabadidőmben általában gépezni, vagy olvasni szoktam.

RP tapasztalat:

A Role Play-el először 2015-ben találkoztam és egyből megszerettem. Azóta számos szerveren megfordultam és több helyen is voltam adminsegéd/admin - hol hosszabb, hol rövidebb ideig. Idén májusban ismerkedtem meg a GTA V RP-vel, itt a OneRP-n. Még az alt:V előtt MTA-n játszottam, a legnagyobb magyar "RP" szerveren. Ott 2017 augusztusa óta játszottam napi rendszerességgel. 2018 nyarán előbb adminsegéd, majd röpke három és fél napra rá admin lettem. Egy hosszabb kihagyással (5 hónap) idén májusig adminként tevékenykedtem.

Számos frakcióban voltam (OMSZ, Honvédség, TEK, Rendőrség és Kormány), ezek közül kettőben leader is voltam. 2018 elejétől OMSZ leader nagyjából az év augusztusáig. Rá egy évre, 2019 januárjában Kormány leader lettem, majd 2019 októberétől 2020 májusáig főleaderként vezettem - az előző főleaderek által "leharcolt" és az enyészetbe taszított - frakciót. Hét hónap kemény munkájának köszönhetően sikerült egy működő és némi megbecsültséggel rendelkező dologgá alakítani a Kormányt. Viszont, tőlünk független okok miatt, a szerver rendszergazdája önkényesen törölte a frakciót a szerverről. Ez is hozzátett azon döntésünkhöz a leader társammal, hogy máshol fogjuk eltölteni az időnket. Az adminomat is ennek a döntésnek a jegyében adtam le, másfél év aktív adminkodás után.


Aktivitás és motiváció:

Június eleje óta vagyok aktív játékos itt, a OneRP-n. Az elmúlt két hónapban ~ 36.000 percet töltöttem online a szerveren. Ebből következőleg a napi átlag online töltött időm nagyjából 7 óra. Az őszi szemeszter indulásával valószínűleg ez a szám redukálódni fog napi 4-6 órára.

Úgy érzem, hogy kellő tapasztalattal, játékismerettel és érettséggel rendelkezem ahhoz, hogy adminsegédként aktívan segítsem és javítsam a playerek játékélményét, valamint az adminisztrátorok munkáját! Az előző szerveren teljesített 'admin szolgálatom' alatt, a játékosok különböző rétegeivel volt szerencsém találkozni - egészen a teljesen kezdőtől, a tapasztaltabb playerekig. Ennek köszönhetően, tudok bánni a nehezebb esetnek nevezhető egyénekkel is.

Az aktívságom a szerveren frakcióba lépéssel áll összefüggésben, mivel előtte nem volt konkrét tennivalóm, sem egy közösség, amihez tartoznék, így napi két - három óránál nem töltöttem többet online. Most hogy már két hónapja tagja vagyok a BCSO-nak fel tudtam mérni, hogy milyen melléktevékenységgel foglalkozhatok a szerveren a frakció mellett. - Mivel az elmúlt két évben admin voltam a korábbi szerveren, hiányolom az - úgymond - extra feladatokat és így kicsit 'lazának' gondolom az online töltött perceimet. Emellett szeretnék másoknak segíteni és javítani az online töltött idejük minőségén! Egyéni megítélésem szerint, az összegyűjtött tapasztalatim, illetve a magas aktivitásom a szerveren alkalmassá tesz, az adminsegédi feladatok ellátására.


Erősségek:
  • Sok időt töltök a szerveren;
  • Türelmes, valamint segítőkész;
  • Megbízható és terhelhető;
  • Tanulékony, illetve nyitott vagyok;
  • Érthetően és világosan tudok dolgokat elmagyarázni;
  • Könnyen barátkozom;
  • Nem vagyok haragtartó és törekszem a konfliktusok mihamarabbi megoldására.

Negatívumok:
  • Alkalmanként önfejű tudok lenni egyes dolgokkal kapcsolatban;
  • Az átlagnál jóval türelmesebb vagyok, de néha még engem is ki tudnak hozni a sodromból;
  • Előfordulhat, hogy túl sokat beszélek elvont témákról;
  • Rossz szokásom a túlbuzgóság.

Jó adminsegéd tulajdonságai:

Véleményem szerint elsősorban egy adminsegédnek megértőnek és segítőkésznek kell lennie, hogy az esetleges 'problémásabb' játékosokkal is szót tudjon érteni, valamint legyen aktív. Legfőképp a kezdő játékosok miatt fontos, hogy érthetően és világosan magyarázzon. Továbbá fontosnak tartom, hogy tisztában legyen a szerveren használható parancsokkal és az alapmunkákkal. Rendelkezzen naprakész tudással a szerver szabályzatot illetően, és maradjon minden helyzetben - úgy mint az adminok - pártatlan.



 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Padre!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó