[AS jelentkezés] Orsii

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin
Rólam:
Sziasztok, a nevem Orsii, 19 éves vagyok és jelenleg Egyetemen töltöm a mindennapjaim, itt a városkámban ahol élek. Abból adódóan, hogy egyetemista vagyok, elég nagy szerepet tölt az életemben a tanulás, a saját magam fejlesztése és a döntések helyes meghozatala. Az egyetemen egyébként közgazdásznak tanulok, aki kicsit is ért ehhez az tudja, hogy egy elég nehéz és tanulós szakról beszélünk, persze nem okoz nehézséget a teljesítés ettől függetlenül.
Régóta játszom már rp szervereken, így talán elmondhatom magamról, hogy az emberekkel való kommunikáció nem okoz túl nagy nehézséget. Más szervereken voltam már egyébként moderátor is, ahol napi szinten 30-40 ember látogatott be hozzánk voice alapú csevegőkbe, így azt mondanám, hogy mind az írásos, mind a hang alapú beszélgetés gördülékenyen megy már.
Itt a OneRP szerverén nem sok frakcióban voltam, sőt talán kettőben összesen, viszont mindegyikben hosszú távon. Ezzel csak arra szeretnék utalni, hogy nem hozok hirtelen rossz döntéseket, és ami mellett elkötelezem magam, vagy időt fordítok arra, hogy bejussak oda azt általában meghálálom és teljes odaadással csinálom is. Azt gondolom, hogy ez az adminsegéd munkakörben sem lenne másképp.
Picit még magamról, hogy kicsit jobban megismerjenek az olvasók is, úgy értem mint személy és nem mint játékos. Körülbelül 5 éve játszom RP alapú szervereken és mint tudjuk itt az ember akaratlanul is rengeteg új embert ismer meg. Sok játékossal találkoztam már én is, beszélgettem velük és lehetőségem adódott rengeteg emberrel mélyebb haveri viszonyt is kialakítani. Abból adódóan, hogy ennyi ideje töltöm a napjaim újabbnál újabb emberek társaságában elég magas szintekre forrt az emberismerő képességem és nagyjából két mondat után megállapítom ha valakit csak a rossz szándék vezényel vagy ha valaki csak azért próbál jóba lenni velem mert hát lány vagyok.. általában egyébként ezeket ha érzékelem, nem hozom az emberek tudtára, nem szeretek senkit sem megbántani aki egyszerűen csak a közelemben szeretne lenni, de ha ez magasabb szintekre lép akkor picit fájdalmasan tudok ignorálni másokat. Nagyon sok ember első benyomása rólam egyébként valamilyen oknál fogva az, hogy flegma vagyok sokszor, hogy kicsit magas lovon ülök vagy nem is tudom, minden olyan jelző amit egy antipatikus emberre aggatnánk, de ezzel ellentétben aki egy kicsit is fordít időt rá, hogy megismerjen legalább csak felszínesen az azt gondolom, hogy teljesen más véleménnyel van rólam. Szeretek segíteni az embereknek, nagyon magas az elvárásom saját magammal szemben, és próbálok mindig maxon teljesíteni, hogy semmi kivetnivaló ne legyen a munkámban. Nagyon közvetlen vagyok az új emberekkel szemben, türelmes vagyok azokkal akik kicsit lassabban értik meg amit meg kell érteni, és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy 2022.05.24-e óta vagyok a frakciómban vezetői beosztásban, ami pedig azzal is jár hogy 0 tudással rendelkező embereket tanítsunk meg a mi frakciónkban igényelt rp tudásra. Tudomásom szerint nem érkezett még panasz arra hogy ezt esetleg úgy látnám el, hogy hiányos legyen a tudás amit kapnak, vagy hogy flegma legyek bárkivel is.. legtöbbször akár az éjszaka közepén is képes vagyok valakit "betanítani" csak hogy ne várassam sokáig, és akármennyire is fáradt vagyok próbálok mindig empatikus és segítőkész lenni velük.
Mellékesen hozzáteszem így a végére, hogy lehetőségeimhez mérten próbálok minél többet lenni a szerveren, órákban ezt nem tudom megmondani pontosan mennyi, mert tényleg attól függ, hogyan van időm rá, de még eddig senki nem panaszkodott arra, hogy keveset lennék, vagy nem fordítanék elég időt a szerverre.

Adminisztrátori tapasztalataim / OneRP-s pályafutásom:
A szerverre 2020-05-24-én regisztráltam fel, talán ekkor is ismertem meg a szervert egy kedves kis barátnőm által, aki már ekkor aktívan tevékenykedett a szerveren. Volt időközben egy kisebb kihagyás az életemben rp terén és 2021-08-24-én tértem vissza ismét a szerverre, azóta egyébként aktívan játszom is minden egyes nap. Mint már fönt említettem a szerveren két frakcióban volt lehetőségem tevékenykedni, de nem is nagyon vonzott több, szóval nem azért nem mentem mert esetleg nem vettek fel vagy hasonló butaságok miatt. A OneRP-n egyébként lehetőségem adódott már egyszer kétszer ideiglenes adminsegédnek lenni, hát sajnos elég későn így nem igazán volt hasznom, de azért egy-két embernek még így is tudtam segíteni.

Pontos időpontot sajnos nem tudok mondani, de nagyjából 2 éve egy másik szerveren lehetőségem volt adminisztrátori munkakört ellátni, illetve mint fent írtam moderátori tevékenykedésekben is részt vettem. Erről csak annyit tudok mondani, hogy kitartóan csináltam mindig is a feladataim, amiket elvártak egy admintól, lehetőségeimhez mérten próbáltam segíteni mindenkinek.


A jelentkezésem oka:
Már az előző jelentkezésnél is bogarat ültettek a fülembe a barátaim azzal kapcsolatban hogy írjam meg a lapomat és már akkor is komolyan gondolkodtam rajta, de hát végül csak nem vettem rá magam, hogy összeszedjem a gondolataim és leüljek a gép elé egy órácskára, megírni a lapot.
Most azonban úgy éreztem, hogy végre sikerül beváltani a szerver újranyitásakor tett fogadalmam, hogy adminsegéd legyek, és hát nem is volt semmi akadálya, hogy leüljek és megírjam ezt a lapot.
Az oka talán, annak hogy miért is lennék alkalmas erre a feladatra az már leszűrhető a bemutatkozó részben, de a biztonság kedvéért összeszedve is leírom ide. Szóval előnyként tudnám felhozni magamban, hogy nagyon türelmes vagyok mindenkivel, elég jól kezelem a feszültséghelyzeteket, higgadt vagyok minden szituációban. Ezen felül azt gondolom hogy nagyon segítőkész vagyok és minden olyan helyzetben szívesen veszek részt ahol segíteni kell. Hogyha mondanak nekem valamit akkor azt általában elsőre, de ha nem is elsőre, amint tudom elvégzem és mindezek mellett azt gondolom az egyik legnagyobb erényem az az, hogy feltudom építeni a kölcsönös tiszteletet magam és a másik fél között még akkor is hogyha épp nem oly fényes a kapcsolatunk. Elég jó a a kommunikációs készségem és úgy gondolom, hogy a problémamegoldó képességem is.


Csapatmunka:
Soha nem volt gond számomra másokkal együttműködni és együtt dolgozni velük. Azt gondolom, hogy a csapatmunka nem okoz nekem gondot, jelenleg a frakciómban is így "dolgozunk" tehát semmiképp sem áll távol tőlem. Meghallgatom mások véleményét, ha van nekem véleményem valamiről azt is elmondom szívesen, jól kommunikálok a társaimmal és segítek nekik is ahol tudok. Összeségében nem tudok többet mondani, mindig is jól álltam a csapatmunkákhoz.

Pozitív / Negatív tulajdonságok:
Rengeteg pozitív tulajdonságom említettem már korában, de talán amikre a "legbüszkébb" vagyok az az, hogy roppant türelmes vagyok mindenkivel, nagyon nehezen tudnak felbosszantani az emberek, segítőkész vagyok, tényleg mindenkinek próbálok segíteni aki igényli, remekül szót tudok ejteni bárkivel, tehát jó a kommunikációs készségem és rendkívül tisztelettudó emberke vagyok az olyanokkal akik érdemesek is arra hogy az legyek felük.
Negatív tulajdonságaim még nem nagyon említettem egyszer sem, úgy igazán nincs is olyan, mint hogy mondjuk hirtelen haragú lennék vagy akármi. Amit ide sorolhatnék az talán az hogy túlzottan is nagy az alkalmazkodóképességem és ez inkább magamra tekintve negatív, de nagyon sokszor van az hogy másokat helyezek előnybe saját magammal szemben, és az ő érdekeit nézem nem a sajátom. Ha olyan helyzetbe kerülök egy olyan emberrel szemben aki megérdemli akkor eléggé degradálóan tudok beszélni vele, alapvetően megvédem az igazam ha kell és nem nagyon érdekel az, ha ezt olyan platformon kell megtegyem ahol mások is látják, hogy valakivel konfrontálódok (Ez egyébként nagyon ritka szokott lenni, de néha megesik). Ha valaki olyannal kerülök konfliktushelyzetbe aki nagyon makacs és nem enged az igazából akkor nagyon sokszor ignorálom és inkább csak válaszok nélkül hagyom, mert nem igazán szeretek olyan embereket győzködni akik saját maguk sem képesek belátni a hibáikat.


Végszó:
Hát láttam, hogy a többi lapban is mindenki írt ilyet, így én is megteszem, köszi szépen ha elolvasta valaki ezt a hosszúra sikeredett lapot, és pusszantás minden kedves fórumfelhasználónak.
 

saci5511

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Diana Myers
Örülök,hogy végre beadtad a jelentkezésed Adminsegéd pozícióra.
Engem anno te tanítottál nagyon-nagyon sok mindenre amikor kezdő voltam,és rajtam kívül is több játékosnak segítettél szó nélkül. Boldog vagyok, hogy veled ki tudtam egy nagyon-nagyon jó barátságot alakítani és bármikor számíthatok rád! Frakción belül is remekelsz, úgy gondolom itt se lenne másképp!
Támogatom!
 

RIP

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
-
A jelentkezést végig olvasva, egy teljesen segítőkész illetve barátságos természetű embert lehetett kivenni, legfőképp a "Rólam" résznél ahol kitértél a tanulmányaidra illetve a kommunikációs kapcsolataidra, tapasztalataidra és még egy pár régebben ellátott közösségi feladatokra. Összességébe a lap teljesen kivehető, olvasható és értelmezhető. Így én Támogatom és sok sikert kívánok neked a továbbiakban! :onerp:
 

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-
Nem régóta ismerlek, viszont annyira mindenképpen elég ideje, hogy kitudjam jelenteni, hogy ténylegesen közvetlen vagy az emberekkel. Nekem is elég sok mindenben segítettél, hisz én is még csak ismerkedem a szerverrel, és még mindig vannak olyan dolgok, amivel kapcsolatosan néha szükségem van a segítségedre.
Végül, de nem utolsósorban egy igazán szép és tartalmas lapot írtál, így csak támogatni szeretnélek.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Szia! A lapod alapján nagyon, de nagyon sok mindent megtudhatunk rólad. A formázásod is tetszetős.
Viszont többször is tapasztaltam a toxicitásod csevegőben és IG is. Nem tudom azóta változtál-e. Ha ezt eltudod hagyni, akkor én szívesen látnálak az Adminsegédek közt. Sok szerencsét a bírálathoz. Pacskesz!
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Bár nem hittem, hogy valaha megszületik ez a lap, azért jó látni, hogy rávetted magad. Ha olyan kitartóan csinálnád ezt is, mint a frakis dolgokat, akkor csak támogatni tudlak. Azt meg bóknak veszem, hogy én olyan könnyen fel tudlak idegesíteni 😌
Ps.: Ezek a saját szavaim és nem kényszerített rá Orsi.. help
 

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin
Szia! A lapod alapján nagyon, de nagyon sok mindent megtudhatunk rólad. A formázásod is tetszetős.
Viszont többször is tapasztaltam a toxicitásod csevegőben és IG is. Nem tudom azóta változtál-e. Ha ezt eltudod hagyni, akkor én szívesen látnálak az Adminsegédek közt. Sok szerencsét a bírálathoz. Pacskesz!
Erre reflektálva annyit tudok mondani, hogy a csevegőbe nagyjából fél éve nem írtam semmit, így nem igazán értem a "többször is" kijelentésed. Azt gondolom, hogy indokolatlanul nem szoktam toxikus megnyilvánulásokat ejteni, lehet a humorom értik félre sokszor az emberek.
Ettől függetlenül köszönöm az észrevételt, és köszönöm a véleményeket minden kedves kommentelőnek. ^^
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Orsi!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült. A következő ciklusban ismét leadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó