AS Jelentkezés - Nati

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Nati

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Madison Pearce
>> Bemutatkozás, ki is vagyok Én?
  • Szása vagyok, 20 éves - Oroszországban nőttem fel, 3 éve élek életvitel szerűen Magyarországon. (Kártpátaljai anyuka, Moszkvai apuka)
  • A szerver nyitásakor kezdtem el az altV-n játszani, és azóta is oneRP-zek.
  • Első frakcióm az LSFD volt, ahol a legtöbb időt töltöttem el. (2020-2021, majd 22)

>> Háttér, miért pont Én?
  • 9 éve RP-zek, abból főként MTA-n, majd később AltV-n. Ezelőtt MTA-n tevékenykedtem Fejlesztőként, valamint Adminisztrátorként is.. MTA-s karrierem során sok időt töltöttem el adminisztrátori feladatok ellátásával, majd később a develéssel is. [MTA LUA, JS, C#]
  • FineMTA-n eltöltöttem egy kevéske időt adminisztrátorként, később fejlesztési részelegen, majd egy saját roleplay szervert kezdtem BetterMTA néven.
  • ALT:V karrierem során a oneRP-n kezdtem játszani, majd belekezdtem az ALT:V kliens kóstolgatásába.
  • A pozitív és negatív tulajdonságaim általában harmonikusan egyensúlyban tartják egymást.

>> Motiváció, miért jelentkeznél?
  • Ismerősök, barátok mondták, hogy ismét jelentkezés van, gondolom beadom, hisz mostanság rengeteg szabadidővel rendelkezem, valamint a szerveren nagyon sok időt töltök el, ezért úgy érzem, hogy produktív tagja lennék a csapatnak.
  • A mindennapjaimmá vált az embereknek való asszisztálás mint IT (Virtuális) és mint IRL formában - 2022. Áprilisa óta vagyok tagja vöröskeresztnek, ahol a nyelvtudásom miatt tudok segédkezni az Ukrajnai menekülteknek.

>> Erősségek, személyiség
  • Türelmes, odaadó valamint megértő vagyok, viszont hogyha valami nyomja a lelki világom, azt hangoztatom. ("Even if we can't intervene, we must continue to speak out where the wrong is being committed." - M. Thatcher)

>> Csapatmunka
  • A csapatmunka véleményem szerint fontos része egy rendszernek. - Alkalmazkodó és odaadó egyén vagyok, könnyen tudok besimulni az emberek közé és a maximumot nyújtani.
>> Aktitivás
  • Napi 5-6 órákat tudok aktívan tölteni, hétvégéken többet, ez attól függ, hogy milyen programok kerülnek útba.
>> Az adminisztrátor-segéd
  • Véleményem szerint az adminisztrátor-segéd feladata a játékosok (kezdő és már ,, Nem kezdő ") asszisztálása minden oneRP-hez köthető platformon - A megértő és segítőkész tulajdonságok sosem ártanak, ha valaki közösséggel dolgozik, ami véleményem szerint nagyon is fontos.
 
Utoljára szerkesztve:

ohhoney

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:40
Anna
Mindig számíthattam rá játékaim során, nagyon sokat segített nekem. Ha kérdésem volt valamivel kapcsolatban azonnal tudott válaszolni és segített. Szerintem kiemelkedő személyisége van a poszthoz, egy esélyt megérdemel c:

Sok sikeert! 🧡

Szia! Kérlek támaszd alá érvekkel álláspontod, hogy a vezetőség döntésében valós szerepet játszhasson.]Köszönöm -Brownie
 
Utoljára szerkesztve:

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Ezelőtt MTA-n tevékenykedtem Fejlesztőként, valamint Adminisztrátorként is.. MTA-s karrierem során sok időt töltöttem el adminisztrátori feladatok ellátásával, majd később a develéssel is.
Melyik MTA szerveren voltál adminisztrátor? Meddig voltál adminisztrátor? Saját játékszervert fejlesztettél vagy csak besegítettél?
 

pusi52

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Tiwa Blot
Nagyon jó Támogatom.
Szia! Kérlek támaszd alá érvekkel álláspontod, hogy a vezetőség döntésében valós szerepet játszhasson.]Köszönöm -Brownie
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Szia, a lapod kissé rövid lett, szerintem írhatnál arról hogy mit gondolsz magáról erről a jogkörről mint Adminsegéd és ez véleményed szerint miben merül ki ezen felül annak tekintetében, hogy ismerlek már egy ideje szerintem megállnád a helyed, valamint megfelelően ellátnád a rád bízott feladatokat, segítőkész, kedves srác vagy. Részemről Támogatom a lapod!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Szása!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó