[AS Jelentkezés] McFarlane

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
KpYlIw0.png
[size=13pt] Bemutatkozás:
[size=12pt]Sziasztok!

[size=12pt]Laci vagyok, de többnyire a szerveren csak McFarlane-ként ismerhettek. 19 éves,ötödéves autóelektronikai műszerész tanuló.
Hobbijaim közé tartozik a motorozás, autószerelés, és szeretek számítógépezni is.
Január óta vagyok tagja aktívan a szervernek, mára már 50.000+ játszott perccel rendelkezem
8-9 éve találkoztam először Roleplay szerverekkel,azóta kisebb kihagyásokkal is de folyamatosan játszom.
Ezalatt az idő alatt eléggé megismertem a szervert, illetve a szabályokat is már szinte fejből tudom.

[size=12pt] Mi is az adminsegéd feladata?:
Nevében is benne van, az Adminok munkájának segítése,valamint a játékosok kérdéseire választ adni,esetlegesen magyarázatot adni a rendszerek működéséről.
Egy adminsegédnek naprakészen tisztába kell lennie a szerver szabályzatával,korlátaival, hogy helyes információt tudjon közölni a játékosok felé.

[size=12pt] Aktivitás:
Elég aktívnak tartom magam,a vírushelyzet miatt napi szinten több órát is tudok játszani.

[size=12pt] Csapatmunka:
Én különösen szeretek csapatban dolgozni,mivel a szakmai gyakorlaton is rá vagyunk utalva egymásra.szükség van mindenkinek a másik segítségére.

[size=12pt] Miért jelentkezek adminsegédnek?
Szívesen segítek a playereknek.Több barátom is bíztatott, hogy megállnám a helyem adminsegédként, a napokban lehetőségem nyílt kipróbálni milyen is egy adminsegéd feladata itt a szerveren, Őszintén megtetszett. Szívesen kipróbálnám magam hosszabb távon.

[size=12pt] Tapasztalatok:
A pályafutásom alatt többször voltam már adminsegéd, és admin pozíciókat is töltöttem be pár ismertebb szerveren is. Úgy gondolom itt is megállnám a helyem.

[size=12pt] Pozitív tulajdonság:
Barátságos ,nyugodt, és abszolút nem haragtartó.

[size=12pt] Negatív tulajdonság:
Általában nagyon csendes vagyok.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:818
Pár hónapja ismerlek, alkalmas segítőkész ember vagy. Alkalmas lennél AS-nek. Viszont lapodat bővítsd ki mert ez így picit nagyon rövid, Ettől független 100%-ban Támogatlak.
 

SanyAa

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:184
Szia Laci! Én veled vagyok egy frakcióban közel 70 napja. Ez alatt a 70 nap alatt jobban megismertelek téged, a csendességed mellet más rosszat nem tudnék mondani. A pályázatodat támogatom, mert ha már Paleto Bay polgármester ként jól helyt álltál, akkor szerintem ez is menni fog. Sok sikert!
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Üdvözöllek!

Véleményem szerint alkalmas lennél erre a feladatra IS. Csak pozitív dolgokat tudnék rólad mondani. A segítőkészség is megvan benned, tényleg odateszed magad. Én teljes mértékben támogatlak és sok sikert kivánok!
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Helló McFarlane!
A lapodban ugyan jó pontokat gyűjtöttél össze, és a formázásod sem rossz, de egyetlen probléma van, ami annál nagyobb. Szűkszavúan fogalmaztál, és amiket le is írtál sem dolgoztad ki megfelelő módon. Ezeket én személyszerint nem szeretem, ugyanis nem lehet megismerni téged.
Hiszem azt, ha elképzeled magadat erre pozícióra, többet tudtál volna írni minden pontban. Döntésünk alapján jelentkezésed elutasításra került.
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó