[AS Jelentkezés] Máté

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Róka Máté

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
William Wood
Bemutatkozás



Hali! Máté vagyok 16 esztendős Tatárszentgyörgy-ön lakok lassan 13 éve. Elhatároztam magam hogy teszek egy próbát és jelentkezek! Amit tudni kell rólam: Maximalista vagyok


Sportolok

Napi 2-3 órát vagyok a szerveren délután (kivéve a hétfőt meg a szerdát)

Határozott




Aktivitás/kezdetek



Én egy MTA szerveren kezdtem, 2018.03.30-án. Ott napi fél órát tudtam csak játszani viszont eléggé megtetszett a TEXT rp és egy kedves barátom javasolta a szervert ahol már egy jó ideje játszok nap rendszerességgel.



Adminisztrátori tapasztalatok



Sajna nincs sok mivel sokat elfelejtettem viszont hamar belerázódok, és mivel van olyan ismerősöm aki admin ezért elképzeltem hogy én hogy oldanám meg az ilyen dolgokat, és rájöttem hogy szerintem képes lennék rá.

Miért engem válasszatok

A viszonylag kevés tudás ellenére a 100%-ot nyújtom mindenhol és mindenből. Eléggé kedves és türelmes típus vagyok és szeretek segíteni másoknak. Mivel elnéztem pár AS és admin ismerősöm munkáját ezért biztosak lehettek benne hogy én leszek a megfelelő.

Mi a csapatmunkához való hozzáállásom

Most vissza kérdeznék, mi az hogy csapatmunka? Az hogy a másikat hagyod érvényesülni és nem hagyod cserben amikor szüksége van a segítségre és nem te akarsz mindent egyedül megcsinálni. Szerintem ezt jelenti az hogy csapatmunka. Viszont eléggé jól tudok csapatban dolgozni.

Erősségeim és gyengeségeim

Erősségeim: Segítőkészség

Maximaluzmus
És mindenből a legjobbat nyújtom

Gyendeségeim: Dühkezelési probléma
Néhai bunkóság.

Aláírás helye:
Róka Máté
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Róka Máté!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó