[AS jelentkezés] Luxie

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-

Adminsegéd jelentkezés

Bemutatkozás
Üdvözlet mindenkinek! A nevem Vivi, idén 24 éves leszek, és jelenleg egy multinacionális gyógyszergyártó vállalat, nagy műszeres analitikai laboratóriumában dolgozom, laboránsként. Pályafutásom a RolePlay-ben mintegy tíz évvel ezelőtt kezdődött, és azóta rengeteg tapasztalatot sikerült szereznem.


Aktivitásom
Minden nap aktívan jelen vagyok a szerveren, leginkább hétköznap az esti órákban. A hétvégéken azonban még nagyobb aktivitás várható tőlem, hisz akkor nem dolgozom.


Referenciáim
Az évek során sok különböző szerveren játszottam. Főleg SAMP, de néha MTA-n is kipróbáltam magam. Az adminisztrátori munka is érdekelt, és kisebb szervereken is dolgoztam már. Bár ezek a kezdő szintű tapasztalatok voltak, nem értem el a karrierem csúcsát. Azonban a Rise RPG szerverén adminisztrátori pozícióban tevékenykedtem és ez által megszereztem a legértékesebb tapasztalataimat. Nagyon sajnáltam, hogy a szerver bezárt, és bár kitartottam végig, sajnos nem sikerült megmenteni.


Én és oneRP
Egy ideig nem játszottam, de aztán nosztalgikus érzések miatt egy SAMP szerveren találtam magam, és kedvet kaptam az RP-hez. Ekkor egy ismerősöm ajánlotta nekem a oneRP-t, és amikor csatlakoztam, 2022 őszén, azonnal megtetszett a szerver és a közösség is. Azóta is nagy örömmel és elkötelezettséggel játszom itt.


Motivációm
Ahogyan korábban is említettem, a meglévő adminisztrátori tapasztalataimnak köszönhetően pontosan tudom, milyen felelősséggel jár ez a feladatkör, és milyen nagyszerű érzés, amikor segíthetek másoknak problémáik megoldásában. Természetesen az adminisztrátori feladatkör nagy felelősséggel jár, így fontos, hogy mindig objektív és igazságos legyünk. Az embereknek bizalmára van szükségünk. Igazságosan és hatékonyan kell dolgozni a szerveren, és hogy megfelelően kezelni a problémákat. A hatékony kommunikáció is kulcsfontosságú, hogy megértsük az emberek problémáit, és hogy segíthessünk nekik megoldani azokat. Azonban fontos, hogy határozott és hatékonyak legyünk a szabályok betartatása és az érintett féllel való kapcsolattartás terén is.


Csapatmunkához való hozzáállásom
Az együttműködésre való kiváló képességem lehetővé teszi, hogy hatékonyan csatlakozzam a csapatba. Rugalmasan alkalmazkodom a különböző személyiségekhez és képes vagyok az összhangot megtalálni mindenki számára. A munkám során gyakran kell együttműködnöm kollégáimmal, de ez nem okozott még nekem problémát sohasem életem során.


Miért én?!
Úgy gondolom, hogy megfelelő tapasztalattal és idővel rendelkezem a szerveren ahhoz, hogy hatékonyan el tudjam látni a feladataimat. Mivel korábban adminisztrátorként dolgoztam, a játékosok tiszteletét és bizalmát nyertem el, mivel mindig készségesen segítettem nekik és jó döntéseket hoztam szükség esetén.


Erősségeim és gyengeségeim
Határozott, kitartó és türelmes, segítőkész, lojális.
Túlbuzgó, beszédes, nem szeretem a negatív kritikát.


 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Luxie!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó