[AS Jelentkezés] lolyou

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey

logo.png

lolyou Adminsegéd jelentkezése


Bemutatkozás

Üdvözlöm a OneRP fórum társaságát. Balázs a becsületes nevem, a játékban Durk Massey de az egész magyar roleplay világában shareef a nick nevem. Huszonkét éves vagyok, Pécsett lakom itt kosárlabdázok profi szinten. Nyilván mindenki tudja, hogy a kosárlabdázás is véges emiatt elkezdtem a sportolás mellett a győri Széchényi Egyetemet amit tavaly sikeresen el is végeztem, azonban mivel Pécsett kosárlabdázok jelenleg emiatt a tovább tanulásom szempontjából tovább szeretném magam fejleszteni és beiratkoztam a pécsi egyetemre pontosabban BSC edzői szakra. Röviden a magán életemről igazából ennyi lenne, kicsit rá térek a szerverre is amin körülbelül, ha minden igaz lassan két éve játszok egy nagyobb kihagyással. Nem rég tértem vissza a szerver életébe, azóta Feri barátommal és társaságával kisebb - nagyobb próbálkozásokkal egy frakciót vezetünk jelenleg.

Referenciák és előzetes tapasztalatok

Körülbelül 2014. nyarán cseppentem bele a GTA SAMP akkori világába. Rengeteg SAMP szerveren megfordultam, akkoriban ismert volt mindenki számára SeeRPG, ezután volt a RiseRPG ami egy idő után megszűnt. - Utána volt egy kihagyásom és sajnos a SAMP szerverek érdeklődése megszűnt, de volt egy nagyobb próbálkozás a LSRP Hungary ahol részese voltam az akkori adminteamnek. Viszont a szerver élete nem tartott sokáig, emiatt tértem át MTA-ra pontosabban a SeeMTA-ra, ahol tevékenykedtem V3-an és az LV szerveren is egyaránt. RP-n kívül próbáltam segíteni az embereknek is emiatt jelentkeztem itt - ott moderárornak illetve adminként is tevékenykedtem.
  • RiseRPG (SAMP) Moderátor.
  • LSRP Hungary (SAMP) Adminisztrátor.
  • SeeMTA (LV) SGH.
Aktivitásom

Hétköznapokban reggel - este edzésen veszek részt, de közte a szabaidőmben szoktam aktívkodni a szerveren, illetve a fórumon. Hétvégi elérhetőség változó a mérkőzések miatt, de általába a vasárnap mindig szabad.

Adminsegéd feladata


Szerverszabályzat teljes ismerete, illetve a feladata a kapott kérdések megválaszolása, kezdő játékosok segítése, tanítása.

Pozítiv és negatív tulajdonságok

  • Magabiztos
  • Türelmes
  • Segítőkész

  • Akaratos
  • Haragtartó
Motiváció

Szerintem a szerveren adminsegéd pozíciót betölteni egy másokon segíteni késztető vágy. Ha egy adott játékos problémáján tudok segíteni az számomra már egy pozitív visszajelzés. El jutottam arra a szintre, hogy az RP mellett szeretnék minnél többet segíteni a kezdő játékosnak, úgy érzem képességeimnek megfelelően próbára tudnám tenni magam. De persze az ember mindig fejlődni szeretne, emiatt erre vevő vagyok szóval elfogadom az emberek tanácsait, átgondolom és ha úgy gondolom, hogy tényleg hasznos lehet számomra akkor felhasználom a későbbiekben.
Csapatsportot űzök emiatt persze szeretek csapatban dolgozni és úgy gondolom, hogy a OneRP az RP világában itthon hazánkban kiemelkedő tud lenni a továbbiakban, emiatt is döntöttem úgy, hogy szeretném segíteni a szerver adminsegéd csapatát.


Köszönöm, hogy végig olvastad a jelentkezésemet, pacsi.
 

Troy

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Troy Kyrone
Már csak a kosárlabda miatt megér egy imát!
Viccet félretéve nem régóta ismerlek, de arra hamar rájöttem, hogy az RP-t nagyon komolyan veszed és rengeteget segítesz a jelenlegi frakcióban is az új és meglevő tagoknak is.
Drukkolok!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves lolyou!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó