[AS Jelentkezés] Liliana Cortez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Luciferrr

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Russio Marco
Sziasztok! Liliána vagyok, 23 éves, és jelenleg a varázslatos Fejér megye gyöngyszemében, Velencén található a lakhelyem. Az életben már három különböző szakmát sajátítottam el, így szinte mindig tudom, hogy mivel foglalkozzak. A hétköznapjaim aktívak, kivéve azokat a ritka napokat, amikor egy bonyolult négy műszakos munkarendem miatt pihenek. Egy kis titok: fél éve kezdtem el játszani egy online játékot, és azóta a játékosok közösségének tagjaként rengeteg új ismerőst szereztem. A szabadidőmben szívesen pattanok fel a kerékpáromra, és gyakran elmerülök a zene világában is. Az emberek segítése számomra alapvető érték, és mindent megteszek annak érdekében, hogy kiváló közösséget építsünk ki. Bár szeretem a közösséget, időnként az elvonulás is fontos számomra, hogy rendezzem a gondolataimat.

Most pedig néhány személyes vonás:
- Az őszinteség az erényem és a hibám is egyben, mivel néha túl nyílt vagyok. Mindenben a tökéletességre törekszem, ami néha felesleges stresszt okoz. Azonnal megoldást akarok találni minden problémára, és ezért néha túllépek a határainkon.
- Az erősségeim közé tartozik a türelem, az empátia, valamint a problémamegoldó képességem. Szívesen rendelkezésre állok, ha időm engedi, és jól bírom a terhelést. A tiszta szívűség és az empátia iránti hajlamom segít abban, hogy objektíven döntsek, és minden oldalról megvizsgáljam a kérdéseket. Gyorsan tanulok és fejlődöm.

Adminisztrátori, adminsegédi tapasztalataim:
Adminisztrátori tapasztalatom van, bár egy időszakban géphiba miatt szünetelt, most újra visszatértem, hogy segítsek és részt vegyek a szerver életében. Állandóan figyelem a fejlesztéseket és más topikokat, mindig tanulok és fejlődőm.

Aktivitás:
Az aktivitásom 3 műszakos munkarend miatt összetett, de a hétvégek fixen a szabadidőm részei. A többi nap nagy részét a szerveren töltöm.

Miért szeretnék adminsegéd lenni?
Mert szeretek segíteni másoknak, és már sok játékosnak segítettem a szabályzat megértésében vagy a játékmenet megismerésében. Szeretném segíteni másoknak is a kreatív szerepjátékban való fejlődésben, ahogy én is élvezem a színes és izgalmas RP világát.

Csapatmunka:
Csapatmunkához való hozzáállásom pozitív. Szeretek együtt dolgozni egy megértő és jól összeillő csapatban, ahol mindenki segíti a másikat. A játékosok a legfontosabbak számomra, és fontosnak tartom, hogy mindenki jól érezze magát.

Miért szeretnék adminsegéd lenni, és mik a terveim?
- Mint adminsegéd, IC szerepem lenne az új játékosok támogatása és az alapvető ismeretek megosztása velük. Segítenék nekik a városháza igényléseivel, jogosítvány megszerzésével, pénzforrások kiválasztásával és a szabályzat megismertetésével.
- Roleplay tapasztalatom 1 év és 8 hónap, és alaposan ismerem a szerver működését. Sok jó emberrel találkoztam, és így folyamatosan bővült a tudásom és tapasztalatom.
- Adminsegédként a közösség segítését, új játékosok támogatását és a szabályzat betartásának elősegítését tartanám a fő feladatomnak. Emellett segítenék az admin csapat munkájában és jelenteném a szabálytalanságokat.

Záróbeszéd:
Összegzésképp, ha kiválasztanak adminsegédnek, mindent megteszek azért, hogy minden kezdő játékos gyorsan megismerje a játékot, és élvezhesse az RP élményt. A közösség és a szerver fejlődését szem előtt tartva, szeretném segíteni másokat, hogy ugyanolyan pozitív élményeket szerezzenek, mint amit én itt találtam.

Köszönöm, hogy elolvastad! :)
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Egy új játékosnak rengeteg kérdése van, még azután is, hogy a teljes szabályzatot átolvasta. Minden szerver más és más ami a scripteket illeti, ezért egy fajta türelmet is igényel elmagyarázni nekik azt, ami nem világos számukra. Ha ez a türelem valóban megvan benned a segítőkészség mellé, én teljes mértékben támogatom. Kívánom, hogy hasznos tagja legyél az admin csapatnak!
 

failure

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Ayaka Arasaka | Envy Chambers
A lap elnyerte a tetszésemet, ismered a ,,Miért?" kérdést, az Én számomra hatalmas pozitívum, megy a street cred részemről.
 

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Ashley Anderson
Még régen 2 éve te segitettél nekem sokat amikor kezdő voltam, ezeket még mindig nagyon szépen köszönöm, és sok sikert kivánok a lapodhoz!
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:212
bolondmike
Hűha, beszélgettem veled már régebben, normális hölgynek tűnsz te nekem, habár hallottam rólad eléggé furcsa dolgokat, nagyon remélem hogy megváltozott kegyed. Sok szerencsét ehhez az egészhez.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Tetszik maga a lap, főleg azért, mert normálisan írsz magadról, nem pedig úgy, mintha egy CV -t írnál valamilyen céghez. Illetve, itt a kommentek alapján is elég sok embernek segítettél korábban is, szóval maximálisan támogatom.
 

skyler010211

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Rowling Diamond
Lehetőségem nyílt veled kommunikálni mint IC mint OOC és azok alapján eléggé rendesnek tűnsz és segítőkésznek. Kívánom érd el mielöbbi terveidet. Csak TÁMOGATNI tudom. Sok sikert. 🥰
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Liliána!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó