[AS Jelentkezés] Lara Hale / Gery

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gery0022

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Lara Hale
Bemutatkozás

Sziasztok! Gergő vagyok, Miskolc mellett egy kis falucskában élek. Jelenleg 15 éves vagyok, most kezdtem a 9. osztályt egy informatikai iskolában. A gép előtt viszonylag sok időt töltök el. Nagyrészt a barátaimmal szoktam tölteni az időt, vagy a szerveren, vagy egyéb más játékokat szoktunk játszani. Az RP világát nagyjából 1,5-2 éve ismerem, de erre majd a későbbiekben kitérek.

Napi aktivitásom
Hétköznapokon általában 3-4 órát, hétvégenként akár 5-6 órát is a szerveren tudok tölteni.

Hogyan ismertem meg az RP-világát, a szerverrel való találkozást
Az én RP-s múltam ,mint már említettem 1,5-2 évre nyúlik vissza. Először csak Voice szervereken játszottam, nagyjából 1 évet. Ez alatt sok szerveren megfordultam, és sok tapasztalatot gyűjtöttem. Kicsit sok volt nekem az ottani dolog, ezért a voice szerverek után a barátaimmal együtt elkezdtük a SeeMTA-t. Rövid ideig tevékenykedtünk csak ott, mert nem lehetett érvényesülni, az úgymond kisebbeknek. Itt történt egy kis kihagyás, mert nem találtunk megfelelő szervert. Tavaly nyár elején vetette fel az egyik barátom, mi lenne ha, megnéznénk az OneRP nevű szervert, mert ő már az 1.0 előtt is játszott itt, és kíváncsi az újításokra. Ekkor számomra az Alt-v kliense ismeretlen volt, de úgy gondoltam, hogy egy próbát megér, nézzük meg. Első látásra nagyon megfogott a szerver, mert az akkori Fivem szerverekhez képest nagyon sok új dolog volt itt. Az első frakció amihez csatlakoztam az LSFMD volt, ahol nagyjából 20.000 percet töltöttem el. Jelenleg a Lifeinvader csapatát erősítem, és ebben a frakcióba is sikerült közel 20.000 percet beleraknom.

Adminisztrátori tapasztalataim
Összesen eddig csupán 2 szerveren voltam admin, de én úgy tekintek erre az időszakra vissza, hogy nagyon sokat sikerült fejlődnöm, és sokat változtatott a dolgokhoz való hozzáállásomon. Az első szerveren majdnem 9 hónapig töltöttem be admin szerepkört, de sajnos időhiány miatt le kellett adjam. A másik szerveren nagyjából 6 hónapig voltam admin, amit szintén időhiány miatt le kellett adnom.

Miért jelentkeztem, illetve miért eshetne rám a választás
Azért írtam meg ezt a lapot, mert úgy gondolom, hogy sikerült elegendő tudást összegyűjtenem a szerverről az eddig itt eltöltött időm alatt. Szeretném átadni a tudásomat az új játékosok számára, akik most csöppennek bele az RP világába. Nekem is nagyon jól esett, amikor kezdtem a szervert és sok segítséget kaptam a tapasztaltabb játékosoktól. Kellemes csalódás volt ez a dolog, és azt szeretném, hogy ha egy új játékos érkezik a szerverre, akkor neki is ugyan ilyen élménye, és benyomásai legyenek mind a szerverrel mind a közösséggel kapcsolatban.

Véleményem a csapatmunkáról
Az én saját véleményem szerint egy kiváló csapat elengedhetetlen kelléke a csapatmunka. Nagyon fontos, hogy tudjunk csapatban dolgozni, mert sokkal sikeresebbek lehetünk. Személy szerint nagyon szeretek csapatban dolgozni, és sok projectet el sem tudnék képzelni nélküle. A csapatmunkába még szerintem az is beletartozik, hogy ha valamiben bizonytalanok vagyunk, akkor merjünk kérdezni, és akár közösen megoldani az adott szituációt. Nyilván mindenki fejlődéséhez egyénileg is meg kell tudni oldani bizonyos feladatokat, de ez mind igaz a csapatban folytatott tevékenységekre is. Külön külön meg kell tanulni mind a 2 módszert.

Pozitív:

-Segítőkész

-Csapatjátékos

-Jó kommunikációs készség



Negatív:

-Ha valamit a fejembe veszek, akkor azt mindenképpen véghez akarom vinni.

-Általában túl nagyok az elvárásaim magammal szemben.

-Túlbuzgó szoktam lenni néha egy adott dolog iránt.



Köszönöm az idődet és a türelmedet, hogy végigolvastad!
 

Tyr0c

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Pablo Rodrigo Marco
Lassan 3 éve ismerem, a szerveren tavaly nyár óta játszunk együtt. Ez nem kérdés egyértelműen támogatom!
 

saci5511

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Diana Myers
Egy frakcióban vagyunk, és bármikor számíthattam eddig a segítségedre ha kérdésem volt valamivel kapcsolatban. Úgy gondolom adminsegédként is megállnád a helyed!!
Támogatom!

Sok sikeeeeert!!!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Gery!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó