[AS Jelentkezés] Kiara De La Saviera

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kiara

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Ayane Kyoko
╔═══════════════╗
Rólam
╚═══════════════╝​
➤ Nevem: Zoltán
➤ Korom: 20
➤ Kis ismertetés magamról: Romániába élek, azon belül Erdély az az Hargita megye. Szeretem az állatokat legyen az ló,kutya,macska. Szeretek gyűjteni airsoft fegyvereket is, jelenleg van egy kis pisztolyom és egy g36. Régebben jártam küzdősportra is csak a covid miatt abba hagytam és azóta se bírtam erőt meríteni hogy megint neki kezdjek.
Imádom a zenéket,a sétákat (ha van kivel)
Imádom az animéket (csak úgy vagy 400 darabot néztem meg kb ha nem többet) szeretem ha van kivel beszélni s el lehet ökörködni.
Jelenleg ahogy végeztem a sulival úgy neki kezdtem a sógorok cégében dolgozni mint segédmunkás Kőműves.

╔═══════════════╗
Roleplay múltam
╚═══════════════╝​
Nem is tudom már mikor pontosan de olyan 2014 körül kezdtem SAMP-on játszani egy kamionos rp szerveren. Majd pár Roleplay szerveren. Ezt követően át mentem MTA azon belül sok híres szervere is jártam már. Gondolok itt ( Hungary, fly,American villaege, octans, see mta v2, v3, LV, duble, external) szerencsémre hamar szoktam barátkozni ha úgy nézzük és sikerült is elég sok barátot szeretnem. Köztük afternoonfox és bakroka barátomat, akivel mai napig szerintem jó barátok vagyunk.

╔═══════════════╗
Hogy ismertem meg a szervert?
╚═══════════════╝​

Régebben paplovag csinált pár videót ahogy elkezdték a szervert, és akkor gondoltam nem is lenne rossz. Bár akkor még úgy voltam nem hiszem hogy tetszene, így az afternoonfox meggyőzőt és a konfirmációs maradék pénzből vettem egy gyengécske gépet amin megy a gta5 majd megvásároltam a gta 5 is. És még aznap regisztráltam a szervere. Az az 2020-06-08.


╔═══════════════╗
Mi volt az első frakcióm?
Meddig jutottam rangilag?
╚═══════════════╝​

Az első frakcióm a menedék volt. Amit azelőtt pár napja kapót meg a barátom a foxy. És így 2-3 hónapot ott el is töltöttem.
Akkor ismertem meg aharcos-t akivel volt egy kis közős rp-nk. Mikor ki kerültem a menedékből akkor egy assasin rangon léptem ki (első vagy második rang) majd ezek után sikeresen meg írtam egy jelentkezést a PBMO hoz ahol elfogadást is nyertem, és be kerültem a közterület felügyelő alosztály hoz. Szépen lassan az egy hónap ottlét meg hozta a gyümölcsét is, mivel elég sok rp lehetőséget kaptam a frakción belül. Gondolok itt autó foglalás vagy Régebben Krekoral való ic zésünk, mikor vontatni akartuk paleto banktól a kocsiját mert járdán parkolt. Mielőtt ki kerültem volna a frakcióból úgy adta a dolog, hogy meg ismertem szerencsémre Fatert is akivel mai napig tartom a baráti kapcsolatot remélhetőleg. Egy hónap után ki kerültem egy ic baklövésem miatt a PBMO bol majd szerencsémre fater segített és be felvételt nyertem az FD be. FD-Ben sok embert ismert meg, s mai napig tisztelem ezeket az embereket, ha nem is mutatom ki de öröm volt velük rp-zni. Gondolok itt Borisz, cody, meg maga az egész FD. Töltöttem itt is sok időt pontosan én se tudom mennyit de elég sokat. Mikor ki kerültem innen is el mentem szerelőnek az A-line hoz ahol marac volt a vezető. És sok sikeres szerelés után sok playert meg ismertem és rp-ztem velük. De sajnos a csapat mikor megváltozott nem éreztem magam már oda valónak s kiléptem, és el mentem az SSMO hoz közterület felügyelőnek. Itt ismertem meg Tite barátom és Rocco,Angyal, és a többi volt SSMO tagot. Miután az SSMO előrukkolt egy rendezvény szervezői alosztály-al, amit Fater vezetett. Így csatlakoztunk páran és meg is csináltuk a remek rendezvényeket.
Egy szilveszteri bulin kicsit ic össze kaptunk a rendőrségnél, főleg én ezáltal elbocsájtottak az SSMO tol. Ezek után kerültem be a SSM hez ahol Bálint vezetése állat sikerült feljebb lépnem instructor mechanic rangra. Ezáltal én segítettem az újonnan érkezőket és vizsgáztattam a régieket. Stunyekxd , Giant, Cray oktatója is én voltam. Majd együtt jőtünk el a frakcióból. Ők tovább játszottak míg én egy olyan 2 hónap ig ha nem több ideig el mentem fiveM szerveren játszani.

╔═══════════════╗
Milyen admin tapasztalatom van?
╚═══════════════╝​

Mint említettem MTA szervereken sokat voltam, és sok lehetőségem volt megtapasztalni hogy milyen is egy admin/admin segéd 1-2 évig. Ez az 1-2 év álat sok jót és rosszat is meg tapasztaltam.


╔═══════════════╗
Mi a pozitív és a negatív tulajdonságod?
╚═══════════════╝​

Pozitív Tulajdonságaim:
-Segítőkész
-Jó szívű (Lehet még túl nagy szívem is van)
-Szorgalmas

Negativ Tulajdonságaim:
-Néha túl a szívemre veszem a dolgokat.
-Néha kicsit szétszórt
-Nem mindig tudom magam ki fejezni teljesen

Ahol gyenge vagyok, Ott erősödőm! Ahol erős vagyok ott még jóbban megerősödőm. Gyenge eszme és elme de erős lélek. Ez volnék én. Köszöntem hogy végig olvastad, sok sikert minden más Adminsegéd jelentkezőnek.
 
Utoljára szerkesztve:

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
helyesírás katasztrófa, tartalmilag kevés és katyvasz. és két jelentkezővel szinte megegyező a jelentkezésetek. srácok! :(
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Nagyon tetszik a befejezés, viszont csatlakozom @krekor -hoz, ez sajnos nagyon kevés és a formázás sem lett túl jó.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Zoltán!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó