[AS Jelentkezés] KabukiYAJ

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
» Rólam «

Sziasztok Lajos vagyok 25 éves Kabuki néven ismerhettek inkább ebben a közösségben. Alföld szívében Szentesen lakom egy kisvárosban párommal. Szabadidőmben egzotikus kisállatommal Echo-val a törpesünnel foglalkozom ebből irányulóan érdekelnek az érdekes állatok.
Érdeklődéseim köré tartozik még az amerikai V8-as kolosszusok iránti rajongás, már a puszta látványuk vagy ne adj isten hangjuk gyerekes vigyort tud csalni az arcomra.


» RolePlay (mostantól csak RP) tapasztalatok «

Magát a játékstílust ismertem már nagyon rég óta de sosem vettem rá magam hogy én is kipróbáljam maga. Első RP élményeim egy kisebb magyar duó keze alatti RageMP kliensen futó szervere volt ahol megtanultam az alapokat és folyamatosan fejlődve ,kombinálva mindenféle parancsot tesztelve mások reakcióit úgymond "Megfigyelés, tanulás" alapon.
Alapjátékban nagyon szerettem vezetni főleg a régi izomautókat így az RP-im nagy része az efféle kocsik felé irányult. Itt csak szimpla civil RP-t folytattam így se frakció, se adminisztrátori feladatokat sem láttam el, pusztán a szórakozás és a stílus szeretetét gyakoroltam.
Miután megnyitott a oneRP én az elsők között regisztráltam és vártam hogy új életet kezdhessek Paleto Bay-ben. Ezen a szerveren két hétig voltam civil aztán felkaroltak egy illegális frakcióba ahol nagyjából 2 hónapig tevékenykedtem. Lehetőséget kaptam szerelőnek állni és mivel jó magam is imádom a négykerekűeket orbitális dutypercekkel felküzdöttem magam Al-Leaderig majd később Leaderré és ezt a pozíciót kisebb nagyobb megszakításkkal de mai napig tartom.


» Tapasztalataim «

Kisebb nagyobb szerveren moderátor (köztük oneRP jelenleg is)
Szerelőtelep Leader (NHA,SSM)


» Szerverrel való tapasztalataim «

Szinte kezdetek óta itt vagyok a szerveren így ismerem a rendszerek nagy részét.
Jelen pillanatban: 173318 perccel azaz ~288 órával rendelkezem a szerveren.
Rengeteg embert ismertem meg itt, barátokat akik motiválnak a szerveren és fenntartják az érdeklődést ha esik ha fúj.


» Tervek «

Előre, minél többet segíteni minél több embernek és nincs megállás.

» Én meglátásom az Adminsegéd feladatköréröl «

Elsősorban az Adminokról levenni a terhet amennyire a rangunk engedi így megkönnyítve nekik a munkát.
Játékospajtásaink segítése a zökkenőmentesebb játékmenethez.


» Aktivitás «

Hétközben ha dolgozom napi minimum 4 óra, hétvégén és szabadnapjaimon egész napos hesszelés a szerveren.
Nagyjából 30 óra hetente.


» Tulajdonságok «

Pozitív:

Őszinte független nézőpontom van szinte mindenről

Önálló problémamegoldási készség
Segítőkész, empatikus
Csapatjátékos


Negatív:
Lobbanékony (bár ezen dolgozom)
Motiváció hiányában levert
Őszinte
Túlontúl diplomatikus
Türelmetlen


» Végszó «

Köszönöm hogy végigolvastad és remélem sikerült pozitív szájízzel távozni.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Szia Kabu! Nos eléggé régóta ismerlek, ezáltal ki tudtalak ismerni szerintem. Összességében szuper barát vagy jóban és rosszban is, rengeteget köszönhetek neked, mint játék szinten mint magánéleti szinten. Sok mindenben támogattál és mint barát támaszt nyújtottál, amit a mai napig próbálok meghálálni. Mint moderátor szerintem már eléggé bizonyítottál, valamint Leaderi pályafutásod alatt összetartó és király közösségeket sikerült kiépítened. Összességében probléma megoldó, őszinte és hihetetlenül segítőkész srác vagy, persze ez semmi a rengeteg pozitív tulajdonságodhoz amit el tudnék még mondani, de estig itt lennénk. Nos sok sikert barátom, szívesen látnálak a Home panelban mint Adminsegéd, esetleg későbbiekben Admin!
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:393
find out ic
Ugyan azt tudom hangoztatni, mint Carl. Mikor elkezdtem játszani a szerveren kegyetlen sokat segítettél, amiért a mai napig nagyon hálás vagyok. Sőt! Még a fórum borítómon is te vagy rajta. Nagyon normális vagy, és tisztelettudó. Humorod is nagyon a helyén van. Eléggé röviden fogalmazok, mert nem akarlak órákon át fényezni, de megérdemelnéd. Szóval igen, csak támogatni tudom a lapodat.

❤️​

 
Utoljára szerkesztve:

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Szia Lajos!
Nekem eleinte ellenszenves voltál, de megismerkedtünk és teljesen megváltozott a véleményem. Tény, hogy itt vagy az eleje óta és aktív vagy.

Hajrá fiam!
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Te remek lennél Adminnak abban biztos vagyok. Régóta ismerlek, mindig is az RP-t tartottad minden előtt, nem számított se pénz se idő számodra. Emlékszem, hogy amikor felhoztam/felhoztunk egy akármilyen őrült ötletet azt megvalósítottuk és mindenki élvezte azt a pár órát. Segítőkész vagy, de az egyedi humorod nem mindenkinek fog átjönni. Amit Te is kiemeltél, hogy lobbanékony és őszinte vagy. Erre sokszor volt példa, akárkinek elmondod az igazat még ha fáj is az illetőnek. Teljesen támogatom a jelentkezésed és minden jót kívánok a továbbiakban.
 

Levo240014

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Jack Sancuer
Szia Kabu / olvasók , nem fogok regényt írni az nem az én stílusom na de a lényegre térve teljes mértékig támogatom és eggyet értek a többi íróval ! Amikor a szerverre jöttem fel karoltál és segítettél mindenben mellettem voltál és vagy mint Ic mint ooc és ezért nem tudok elég hálás lenni szóval egy szó mint száz legjobb Anya és a legjobb As leszel (sok sikert 👆)
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Szia Kabu! Eddig mindenki pozitívumot írt, én sajnos vagy nem sajnos másképp teszek.

Sokat beszéltünk, játszottunk együtt. Amit észre vettem, hogy mindig eléred a célod és törekedsz a jóra... Viszont. Sokszor éreztem és érezhető is volt, hogy bizonytalan vagy. Rég beszéltünk már, nem tudom azóta mennyire változott ez. Ha ezt ki tudod küszöbölni -vagy már megtetted, akkor tudom TÁMOGATNI a lapod.

Sok sikert! :giggle:
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:796
Szia Kabu! Rég ismerlekm és csak pozitívan tudok rólad nyilatkozni. Szuper tagja lennél AS, illetve később az admin csapatnak, így jelentkezésed támogatom!
 

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
Drágalátos kabu! A szerver nyitásakor ismertelek meg rendesen és azóta nagyon ritkán tudtam benned csalódni. Mindig is azt láttam, hogy segítőkész vagy bármi is volt a probléma és teljes beleadással küzdöttél a megoldás felé. Csak szurkolni tudok és sok sikert kívánni a jelentkezéshez. Támogatom!
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Bár közelsem ismerlek annyira, mint az előttem hozzászólók, azt tudom, hogy nagyon segítőkész vagy és erőteljesen dolgozol a problémák megoldásán. Szerintem remek csapattag lennél! Támogatom a jelentkezésed!
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Szia Kabu. 😁 Annó amikor nem találtam a szerveren a helyem, te voltál aki mondta, hogy menjek hozzátok RPzni és mindig támogattál és imádtam a közös RPket és egy nagyon jó embert ismertem meg benned aki mindig segít mindenkinek. Szerintem sokat tettél ezért a közösségért és mindenképp támogatlak, hogy elérd amit szeretnél. 😊
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Hadd törjem meg én is a csendet. Számomra az IC-OOC személyiséged abszolút szimpatikus, megnyerő karaktert képviselsz a játékban és azon kívül is. Önzetlenül segítesz bárkinek, legyen az a barátod vagy egy random ismeretlen személy, mint korábban én a számodra. Én semmi rosszat nem tapasztaltam veled kapcsolatban, ellenben pozitívat már többször is.
RolePlay területén bizonyítottad, hogy nyitott vagy bármire, bármilyen formában, "játékpénzt" nem kímélve, pedig, mint tudjuk az sokak számára féltett kincs. Én támogatom amit képviselsz, és egyúttal a jelentkezésedet is, csak így tovább Kabu!
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Nagyon régóta ismerlek már, mindig is arra törekedtél, hogy pozitív irányba mozdítsd el a játékosok hozzáállását. Rengeteget segítesz az embereknek, és rengeteget teszel azért hogy a legkisebb dologból is rp-t generálj a körülötted levőknek.
Én teljes mértékben támogatom a jelentkezésed, és szeretnélek az AS csapat tagjaként látni
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Szia drága Kabu!

Talán a te jelentkezésednek örülök a legjobban. Nem indult felhőtlenül a kapcsolatunk, viszont egy kellemes csalódás voltál nekem. Eszméletlen aranyos és jó fej srácnak ismertelek meg, aki minden féle hátsó szándék nélkül segít az embereknek, ahol csak tud. Ezt a lapodat, és az egész pályafutásod csak támogatni tudom! 🤗 Sok sikert sünifej!❤️
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Köszönöm szépen a nagyon sok pozitív visszajelzést. Nem viccelek, volt amit többször is elolvastam és teljesen meghatott a dolog.
Erről a lapról egy közvetlen közeli barátaim sem tudtak, egyfajta meglepetésnek szántam, érdekelt az emberek reakciója, volt pár igen nagy meglepetés.
Akármi is történik már a ti morális erősítéseitekért is megérte megírni ezt a lapot, nagyon királyok vagyok! ♥️
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Kabuki!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó