[AS Jelentkezés] Jaden

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Bemutatkozás:

Sziasztok! Márknak hívnak, 19 éves vagyok.
Jelenleg Budapesten élek, van egy szakmám, illetve érettségire tanulok tovább. Alapból egy precíz, célorientált srác vagyok, terveim amit elhatározok azokat próbálom megvalósítani, illetve a maximumot adni érte.

Pályafutásom, adminisztrátorkénti pályafutásom:

a) Szerepjátékos múltam nagyjából 2012-re vezethető vissza, ahol a SeeRPG-n kezdtem el játszani, majd onnan vándoroltam át MTA-ra.
Maga az RP 2015-ben kezdett el jobban foglalkoztatni, ekkor is kezdtem aktívan foglalkozni a játékkal, valamint a karakterek kialakításával. 10 év alatt számos szervert megjártam mind SAMP-ról, MTA-ról, GTA5-ről.

b) Viszonylag sok szerveren adminisztrátori rangot is sikerült elérnem, ezekből talán ami említésre méltó az a SeeMTA V3 Las Venturas volna, melyben először SGH tag voltam, majd a későbbiekben adminisztrátor.

Csapatmunka, valamint annak a fontossága.

a) Szerény véleményem szerint a csapatmunka alapja a kommunikácó. A kommunikáció egy adminisztrátori körben elengedhetetlen, mivel így lehet segíteni a másiknak, munkamegosztást tartani.

b) Fontoságga pedig az összetartás, valamint segítőkészség, illetve a kooperálás a másik féllel. Ha ezen pontok valamelyike hiányzik, az sajnos a csapatmunka rovására válhat. Egy összeszokott, összedolgozásra képes csapat az egekig törhet.

Adminsegéd szerepe, feladatköre:

Egy adminsegéd feladata az, hogy a játékosoknál felmerült kérdésekre/panaszokra megoldást nyújtsunk. Szerintem az adminsegéd-nek feladata még az is, hogy az adminoknak kellőképp segítsen.
Úgy gondolom, hogy egy adminsegéd-nek, valamint adminnak kellőképp türelmesnek, egyaránt segítőkésznek kell lennie ahhoz, hogy egy ügyet jól tudjon elbírálni.
Egy ügyet egyértelműen mind a két oldalról kell megvizsgálni, amennyiben ennek nem teszünk eleget, akkor nincs értelme folytatni.
Az adminsegéd az az ember, aki elviszi azon PM-ek nagyrészét melyek információszolgálatásra, esetlegesen kérdésre/kérdésekre tér ki.

Tulajdonságaim:

Pozitiv: Segitőkész vagyok, jó kommunikációs készség, illetve barátságos, konfliktuskerülő.

Negatív: Olykor a saját fejem után megyek, feledékeny , valamint könnyen fel tudnak húzni, de ezt tudom kezelni.

Aktivitásom:

Nos, napi 3-4 órát minimum tudok vállalni, munka mellett ennél többet nem biztos. Szerveren töltött időm legtöbbjét erre fordítanám, különleges esetekben "hanyagolnám" el, de erre is nagyritkán kerülne sor.

Motivációm:

Számomra a motivációm az adminsegédi posztra leginkább az új emberek megismerése, csapatban való dolgozás. Nyílván az is ad egyfajta motivációt számomra, mikor egy kezdő játékosnak tudok segíteni, bevezetni a szerepjátékba, körbevezetni a szerveren, vagy csak egy apró kérdésre is választ adni. Természetesen ez sajnos egy "sablon" szöveg, de mit tehet az ember, ha ez valóban így van.

Végszó:

Végszónak annyit tudnék mondani, hogy köszönöm mindenkinek aki elolvasta a lapomat. Dizájnba nem vittem bele túl sokat, sosem volt a hívem a túl csicsázott "formanyomtatvány".

 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:800
Szia-szia!

Pár hónapja ismerlek, ez alatt az idő alatt szerintem elég jól kiismertelek! Megállnád a helyed adminsegédként! Szóval csak TÁMOGATNI tudlak.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
[szuperadmin]Szia Márk!

Először is köszönöm a jelentkezésed. Minden szempontból rendben van a lapod, tetszik, hogy minimalistára vetted a figurát, mégis tartalmas. Viszont amellett nem tudok elmenni jelenleg, hogy még regisztrált karaktered sincs a szerveren, aminek következtében a rendszerekkel és a folyamatokkal sem ismerkedtél még meg.

Egyáltalán nem zárkózom el afelől, hogy ismételten benyújtsd a jelentkezésed, amint eltöltesz egy kisebb időt a szerveren és kitapasztalsz mindent.

Fentiek értelmében a lapod most nem tudom elfogadni.
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó