[AS Jelentkezés] FenderBender

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Sziasztok!


Bencének hívnak és Scholette vagy FenderBender, amit becenévként használni szoktam. 19 éves vagyok és már igen fiatalon megfogott a videójáték világa. Az első élményem, amire emlékszem az olyan 2.5-3 éves koromban lehetett, amikor még PS1-en egy Ford Focus-al rallyztam a Colin McRae 2.0 nevű játékban és ez lehet az eredete, hogy rajongok az autók iránt, továbbá szinte bármi iránt, ami az informatikához köthető. Fiatalabb koromban, mikor még általános iskolába jártam, volt lehetőségem színházi előadásokban részt venni, amit az iskola szervezett és miután túl "nagy" voltam az előadásokhoz, kisegítőként lehettem ott és emiatt van egy rajongásom a színházak iránt és az előadásokon való részvétel iránt. Videójátékok közt az autós (NFS/Spintires/GRID), fegyveres/háborús (War Thunder, Battlefield, GTA) és a sztorivezérelt (Undertale, Deltarune, Tales from the Borderlands) játékok iránt van erősebb érdeklődésem.

Több hobbim is van

Körülbelül 1 éve kezdtem el gitározni, de mindig is csak hobbiszintként tekintettem arra. Sose terveztem, hogy komolyabban veszem és netán még előadásokat is tartok (mondjuk egyszer már összejött 6 ember előtt, de iszonyú fura volt). Másik hobbim az a fotózás és versenyautók készítése, ez általában a Forza Horizon-ban érvényesül és el tudok szórakozni ott pár órát egy autó elkészítésével vagy 10-15 percet egy kép elkészítésével és ezeket az alkotásokat lementem a számítógépemre. Továbbá még 3D tervezés is hobbiként jelen van az életemben, ezt Autodesk Fusion 360-al csinálom, mivel egy képzés keretin belül volt lehetőségem egy 3D nyomtató bérlésére 1 éven át. Régebbi hobbim az a mappolás volt, aminek nyomai ezen a szerveren is láthatók, de sajnos valamiért ez így félbeszakadt bennem, amit sajnálok.

Tapasztalatim RP-n belül

Az leginkább a Grand Canyon-hoz köthető. Volt egy idő mikor aktívan űztem, olyan 11-től 14 éves koromig még SA-MP és MTA szervereken, majd ez követte egy nagy szakadék (szünet) és ez a szerver volt az újraindulás igazából, de valamiért úgy érzem, hogy nem ugyanolyan, mint régen volt. Ez nem feltétlen negatív irányba érthető, de pozitívnak se mondanám, inkább más élmény ilyen "komolyabb" fejjel RP szerveren játszani, mint 11-14 évesen. Amelyik RP szerverekre emlékszem az a SeeRPG és SeeMTA, továbbá kisebb ilyen faluban játszódó, amit ilyen 30 slot-os szerverek alkottak. Frakció tagja voltam régebben, mint tűzoltó és szerettem tűzoltóként dolgozni, ez 1 hónapig tartott és ezt követően inaktivitás miatt el lettem bocsájtva, mivel a játék már kezdett munkának érződni és úgy éreztem, hogy inkább megtöröm ezt, mint hogy kényszerből mennék fel játszani.


Aktivitásom

Igen változó tud lenni. Van, amikor fent tudnék lenni 5-6 órát egyhuzamban, de van, amikor csak így kattan bennem valami és fél óra után úgy vagyok, hogy mára már jól vagyok ilyen téren. Hétköznapokon az iskola miatt nem merek konkrétumot mondani, hogy mennyit tudnék online lenni, de hétvégenként szerintem egy ilyen 2-3 órát azt lehetségesnek tartok. Ha nem is egyben, de akkor így reggel 1-1.5 órát és estefelé még 1-1.5 órát. Nem tudok pontosat mondani, mivel még erősen befolyásolja a hangulatom, hogy mit csinálnék szívesen.


Motivációm

Az új élményben való részvétel. Még egy RP szerveren se voltam admin/adminsegéd huzamosabb ideig, csak ideiglenes adminsegéd voltam, ami annyiból állt, hogy a játékos kapott egy adminsegéd rangot, ami addig maradt a játékoson, amíg ki nem lépett a szerverről, de ennél komolyabb szintre sose jutottam és sose lett végleges adminsegéd rangom.


Miben nyújtanék többet bárki másnál

Bevallom őszintén, hogy nem szeretnék erre válaszolni, mivel nem szeretek és nem is szeretnék fals reményeket ébreszteni senkiben, vagy esetleg pont ezek a remények miatt okozzak valamilyen csalódást valakiben. Szeretném, hogy inkább a tetteim beszéljenek, mint azok a szavak, amiket ide írok le és ez alkosson véleményt valakiben.

Erősségeim

Közé tud tartozni a segítőkészség, kíváncsiskodó típus vagyok és nyitott vagyok az új élmények iránt.

Gyengeségeim

Közé tud tartozni, hogy van, amikor igencsak érzelgős tudok lenni és ez felülírja a racionális gondolkodásomat és hatással tud lenni más dolgokra is, például, hogy mivel mennyit foglalkozok, tehát hangulatom elég erős tényező nálam. Netán még a túl nagy őszinteség még, ami elő tud jönni, amit leírtam a ,,Miben nyújtanék többet bárki másnál" kérdésnél.


Egy adminsegédnek...

Mindenképp türelmesnek kell lenni, akkor is, hogy ha 8473. alkalommal kell ugyanazt a kérdést megválaszolni és mindenképp nem engedheti meg magának, hogy pont azon a 8474. személyen csattanjon az ostor az előző emberek miatt. Biztosítania kell, hogy pozitív élményt szerezzen az, akinek segít és ha esetleg olyan ügyben fordulnak hozzá, amiben nem tud segíteni (tegyük fel a rangja korlátozza), akkor tudja, hogy kinek küldje tovább az ügyet. Igyekeznie kell, hogy ne vezesse félre a játékosokat és jártas legyen a szerver működésével kapcsolatban, legyen az egy kérdés munkával kapcsolatban vagy bármilyen gyakori kérdés, ami előfordulhat a szerveren.

Köszönöm szépen, hogy elolvastad jelentkezésem! Remélem a múltbeli és jelenbeli eseményeknek megfelelően lesz értékelve a jelentkezésem.


[globmod]G to the G, helyezem az elfogadottakhoz. #Szkep[/globmod]
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves FenderBender!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.04.30. 16:30

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó