[AS Jelentkezés] Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:821
logo.png

One Roleplay AS jelentkezés Ricciardo Salvador (Fater)

Keresztnév/Becenév Tamás/Fater
Kor 35
Bemutatkozás: Tamás vagyok 35 éves Miskolcon élek. Életem folyamán rengeteg költözésen vagyok túl laktam szinte az ország minden részén. Talán apám korai halála után gyerekkorom olyanná vált mint egy amerikai road movie. Ma itt lakok holnap ott, de ennek köszönhetően a világ számos részét bebarangolhattam. Felnőttkoromra sikerült megállapodnom. Van egy 14 éves fiam, és becenevem is ebből fakad hisz korán lettem apa, és egykori barátaim aggatták rám. Azóta rajtam maradt ez a név. A szerverre egy több hónapos baráti körrel érkeztem.
Hobbik Utazgatás. Számítógépezni és 10 hónapja elsődlegesen RP, régen különféle dolgokat modelleztem mint például más játékokba objektumokat.
Tapasztalatok 2019. Június 4-én kezdtem Gta V Hungary szerverén ahol bejártam a szerver legál és illegál oldalát. 
Aktivitás: Napi 10 óra +
Motiváció: Pár nap alatt elköteleztem magam a szerver mellett a fantasztikus közösség tovább építése.
Miben nyújtanál többet bárki másnál: Pozitív világnézetem azaz a legkilátástalanabb helyzetben is meglátom a jót, és ebből kifolyólag kitartásom.
Erősségeid: Jó kommunikációs képesség, türelmes, tisztelettudó, kitartó
Gyengeségeid: néha akaratos és konok tudok lenni, vita kerülő de nem ráhagyó típus.
Milyen tulajdonságok fontosak egy jó admin segédnek Jó kommunikáció készsége legyen kitartó legyen kreatív
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Egy picit nekem kevésnek tűnik, de tartalmilag nagyon tetszik. Megfogott amit leírtál. Támogatom!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó