[AS Jelentkezés] Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Keresztnév/Becenév: Tamás/Fater

Kor: 35

Aktivitás: 10 óra+ naponta

Bemutatkozás


Tamás vagyok 35 éves. Van egy gyönyőrű feleségem és egy 14 éves fiam. Emberközpontú világnézetemnek köszönhetően életem folyamán mindig megértettem magamat az emberekkel, és jól kijöttem velük. Gyermekem születése után úgy hozta a sors, hogy én maradok otthon a gyermekkel ezért menet közben kitanultam a mapperkedés modellezést, és az tette ki életem nagy részét. Az RP meg hasonló stílusú játékok mindig vonzottak. Így egy stratégiai játékkal kezdtem játszani 2010-ben, ahol emberi kapcsolatokon alapult a siker vagy a kudarc, illetve a fegyelmen. 3 év után a játék üzemeltető cég magyar csapatába tagságot szereztem. Abban az időszakban megtanultam olyan skilleket mint csapatmunka fegyelem és empátia. Mai énem nem alakulhatott volna ki abból a közel egy évből. Távozásom oka befejeződött a szerver története, és ezzel a munkám is végetért hisz minden egyes világ szerver ott egy új közösséget rejtett, és azt nem éreztem magaménak.


Hobbik

Utazgatás. Számítógépezni és 10 hónapja elsődlegesen RP, régen különféle dolgokat modelleztem mint például más játékokba objektumokat, és azon ritka emberek közé tartozok akiknek a munkája a hobbija. Hisz hálózatépítés karbantartás rendszergazda vagyok. Szeretek építeni szeretek alkotni, és valami maradandót alkotni.

Tapasztalatok RP téren

2019. Június 4-én kezdtem Gta V Hungary szerverén ahol bejártam a szerver legál és illegál oldalát.
Azon a szerveren a legmeghatározóbb, és egyben minden téren a legjobban tudtam a karakterrel azonosulni az a jelenleg a szerverre hozott karakterem. Jellemvonásai, és maga a karakter gondolkodás menete annyira azt az elképzelt világbeli énemet tükrözte amilyen mindig is szerettem volna lenni, és jelen pillanatban is a szewrveren megmaradt az az eredeti karakterből az a lendület az a szókimondás az a nem érdekli a társadalmi kritika, és nem vesz fel álarcot, mert a társadalom azt követeli. Bár a karakter ezen tulajdonsága bennem is megvan.


Motiváció:

Motivációm a kezdők megsegítése mellett a közösségépítés.  Bő egy év alatt az rp-nek köszönhetően megismertem mindenféle embert. Volt akit a mai napig nagyra tartok akik nélkül az rp-be nem tartanék ott ahol tartok, de az rp-től eltekintve az eddigi életemben is mindig az emberek iránti feltétel nélküli segítés motivált. Hisz ebben a világban ez igen ritka dolog.

Miben nyújtanál többet bárki másnál:

Nincs tapasztalatom adminként. De emberközpontú hozzáállásom tenni akarással párosul, és problémamegoldó készséggel.

Erősségeid:

Emberközpontúság problémamegoldás terhelhetőség stressztűrés türelem

Gyengeségeid:

Szókimondó vagyok, nagyszájú 


Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek



A szabályokat betartja, és példát mutat a közösségnek a játékos bázisnak. Türelmes megértő megfontolja válaszait, és játékos orientáltan gondolkodik. Rangját, és jogát nem használja fel önös célokra és pártatlan marad az ügyek kezelésében. Ha nem bír pártatlan maradni akkor kivonja az ügyből önmagát és átadja az adott esetett másnak. Egy admin segédnek, és adminnak is a fő feladata, hogy a közösséget építse, és a bomlasztó tényezőket szűrje, és eltávolítsa.
 

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Szevasz Fater.

Ismerlek, rendes vagy de szerintem a lapot még bôvítsd mert elég rövid lett.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Köszönöm Maxi, Bővítettem amennyire tudtam, és egy új szekciót is írtam bele amitől, hátha egy picit jobban beleláttok abba, hogy ki vagyok, és nagyon bízok benne, hogy még többet tehetek ezért a közösségért, bízok a pozitív elbírálásba.
 

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Szia, csak szeretnélek tájékoztatni egy apró elírásról a ,,Bemutatkozás" alcímnél, mivel a [color] elcsúszott és nem formázta meg rendesen
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Fater!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó