[AS Jelentkezés] Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:818
Bemutatkozás

Tamás vagyok 37 éves, sokan Faternek ismernek. Jelenleg alkalmi munkákból élek. Hobbimm a számítógépezés. Próbálok a saját, és mások korlátai közül mindig kitörni, mindig a többre törekszem mint amire képes vagyok, és hol sikerrel hol kudarccal jár. Alapjáraton konfliktuskerülő ember vagyok, de ha úgy gondolom, hogy igazam van akkor nehéz meggyőzni azonnal a másik félnek saját igazáról, viszont mint külső szemlélő logikusan érzelem mentesen képes vagyok dönteni.

Aktivitás
 

Időtől függően 10+ óra naponta.

Hogyan ismerted meg a szervert

Roleplay pályafutásom kezdetétől ismerem, és a közösség aktív tagja vagyok. Egy baráti társaságtól hallottam a szerverről, és valamikor 2019 agusztusától követem a szerver fejlesztését életét. és 2020 április 15-étől több mint 5000 órát töltöttem a szerveren. Mondhatni ennek a közösségtől tanultam rp-zni, és alakítottam ki a stílusom, ami hozzám közel áll. Sok jó embert ismertem meg itt a közösségben akitől tanulta, és akinek a megszerzett tudást tovább adhatom.


Adminisztrátori tapasztalatok

Sajnos nem sajnos, nem voltam adminisztrátor sehol, de több mint egy évig a onerp moderátor csapatában voltam, illetve több ízben kipróbálhattam magam ideiglenes adminsegédként, főleg az elmúlt hónapokban, amit rendkivül élveztem, mert kaptam egy kis ízelitőt mi folyik a színfalak mögött.

Motivációm, Miért pont én

A szerveren mikor nem volt mit csinálnom, is mindig kerestem a kontaktust a többi playerrel, főleg a kezdőkkel, és próbáltam őket terelgetni, segíteni rajtuk. Mivel a segítség nem csak anyagi eredetű lehet! Volt akinek munkát ajánlottam, vagy munkához jutattam, de volt olyan hogy valakinek órákig a rendszereket mutattam be a lehetőségeket, időt nem sajnálva. Céltudatos segítőkész embernek érzem magam, aki néha hibázik, de a hibáit képes felvállalni, és tanulni belőle. Én úgy gondolom, ha valamibe belekezdek, akkor mindig 150%-ot teszek bele az előttem álló feladatokba. Így ha megkapnám az adminsegédi poziciót, képes lennék precízen megfelelően ezt a szerepkört ellátni, mivel mindenkivel megtalálom a közös hangnemet.  Célom az hogy ezt a közösséget képviselhessem segíthessem, és új kihívásokkal találkozzak, ami a fő motivációm is, mivel ez egy  játék, és kikapcsol a hétköznapokból, ahol önfeledten jól érezhetem magam.

Tulajdonságaim.

  • -Empatikus
  • -Precíz, jól terhelhető
  • -Tudatos, célratörő
  • -Csapatjátékos, szabálykövető
  • -Alázatos munkavégzés
  • -Levonom a következtetéseket, és tanulok a hibáimból

  • -Akaratos
  • -Hirtelen haragú, ezért néha nehéz meggyőzni a másik félnek
  • -Heves természetű
  • -Nagyhangú

Milyen a csapatmunkához való hozzáállásom?

Összességében szeretek csapatban dolgozni, bár irányító típusnak érzem magam, és ezt sokan meglátták bennem, ezért mondhatni különböző frakciókat vagy frakciórészlegeket irányítok körülbelül egy éve és úgy gondolom ezt alázattal végzem. Tagjaimat folyamatosan segítem, akár saját káromra is, de fontosnak tartom, hogy ha valaki hozzám fordul segítségért annak maximálisan tudjak segíteni, és mosolyal az arcán távozzon, és ne elégedetlenül.

Adminsegédi feladatok

Egy adminsegéd feladata a beérkező pm-ek precíz megválaszolása, játékosok segítése. Esetleges szabálytalanságok jelentése az adminisztrátorok felé. Egy jó adminsegéd legyen tisztában a szabályokkal, a szerver adottságaival, rendszereivel. Egyszerű tömör, és lényegre törő válaszokat adjon.


 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
[foadmin]Kedves Fater!

A lapod összességében jól sikerült, úgy igazán kivetnivaló nincs benne - szép a formázás, átlátható, lényegretörő. Továbbá, mondhatjuk azt is, hogy Te vagy a legaktívabb játékos a szerveren, azzal a rengeteg sok-sok perccel amit a hátad mögött tudhatsz. Viszont, ezalatt az idő alatt történt jó pár olyan dolog, amik nem éppen pozitívak és nagy mértékben befolyásolták a bírálatot.

Hármunk döntése alapján a lapod elutasításra került.
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó