[AS Jelentkezés] Enzo

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Enzo//Reno

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Enzo De Luca
Névtelen (500 × 200 képpont) (500 × 100 képpont) (1500 × 100 képpont) (7).png
Rénó(Renátó) vagyok, 27 éves,budapesti lakos. Idejét nem tudom mikor kezdtem RP szerveren játszani, az biztos, hogy még általános iskolás koromban. SAMP-on kezdtem, és ott húztam le jó pár évet. Aztán akkori szerver tulaj társammal áttértem MTA-ra, majd szép lassan a SAMP szerónk ki is halt. Abban az időben nehéz volt fejlesztőt találni. MTA-n már nem játszottam olyan sokáig mint SAMPon, külföldre költöztem, sok volt a meló, nem volt időm játszani, így szépen kikoptam az MTA szerverek életéből, és visszavonultam -gondoltam én-, majd ~1 éve jött egy bekattanás, hogy kéne RP-zni megint. Így jutottam(tunk) el a OneRP-hez. A szerveren először a GSA-nál dolgoztam, mint kávé felelős (Assistant), közben tesómékkal megalapítottuk a Blake Wine Inc.-et, és hatalmas beszállítói hálózatot hoztunk létre. Ezután a GSA frakciótól búcsút vettem, és 2021.08.31-én csatlakoztam az 'Ndrangheta-hoz. Jelenlegi karakterem 2 nappal később 09.02-én hoztam létre, és Enzo De Luca azóta is a város jóhírű polgára.... :)

Névtelen (500 × 200 képpont) (500 × 100 képpont) (1500 × 100 képpont) (6).png
Az aktivitásom változó,a vállalkozói létnek annyi az előnye, hogy akkor dolgozol és annyit, amennyit szeretnél ,hogy hajt az, hogy még több,több,több. Hétköznaponta 2-3 órát általában vagyok, szombaton 5 óra körül, a vasárnap meg néha all day kockulás. De ez főként a nyáron van így, de közeleg a tél... Akkor kevesebb meló, jelentősen többet tudok lenni.

Névtelen (500 × 200 képpont) (500 × 100 képpont) (1500 × 100 képpont) (5).png
A SAMP-on a SeeRPGről van a legmeghatározóbb tapasztalatom, úgy emlékszem, hogy a Fayon is voltam admin, de ebben nem vagyok biztos. A SeeRPG-n szépen megmásztam a ranglétrát, az idg. AS-től kezdve egészen az AC rangig, majd később így lettem tulajdonos. Jó pár évet eltöltöttem a SeeRPG admin csapatában, majd átmentünk MTA-ra, és ott folytattam SA-ként. Más volt a tulaj, más szabályok. (ezt priviben szívesen kifejtem, ha rám esik a választás) Az MTA-n nem tudom pontosan mennyi időt voltam SA, abbn az időben lettem igazi felnőtt, kaotikus volt az életem. Illetve a tapasztalataim közé sorolom az itteni idg. AS-kedéseim.

Névtelen (500 × 200 képpont) (500 × 100 képpont) (1500 × 100 képpont) (4).png
Az ok amiért adminsegéd szeretnék lenni egyszerű és sablonos: Szeretnék segíteni másoknak. Szeretném segíteni a csapatot is, hogy együtt még sikeresebbé tehessük a szervert. Emlékszem, hogy 10en pár évvel ezelőtt nekem milyen jól esett, mikor az AS körbevezett, elmondta, hogy mit lehet és mit nem, és sorolhatnám még. Neki nem tudom visszaadni, de szeretném ezt az érzést előhozni más playerekből is.

Névtelen (500 × 200 képpont) (500 × 100 képpont) (1500 × 100 képpont) (8).png
Kezdjük az erősségeim, hátha megunjátok az olvasást, mire a végére értek. Csapat játékos vagyok,egyedül sose szerettem RP-znii, mindig kerestem valakinek a társaságát, ez mind AS-ként és FK leaderként is egy nagyon fontos tulajdonság szerintem. Persze ezen felül segítőkész vagyok, intelligens, tapasztalt. A gyengeségeim közé sorolnám, hogy kiállok az igazamért, viszont vita közben is tisztelettudóan viselkedem. Kissé türelmetlen vagyok, és néha nyűgös, de egyébként egy csupa szív ember.

Névtelen (500 × 200 képpont) (500 × 100 képpont) (1500 × 100 képpont) (9).png
Amiért érdemes engem választani, a tapasztalatom és érettségem végett, tisztában vagyok a szabályzattal, és kifejezetten segítőkész vagyok. További kérdés esetén szívesen állok rendelkezésetekre.

Kedves olvasó, köszönöm, hogy időt szenteltél a lapom elolvasására, és ha esetleg te is jelentkeztél, akkor sok sikert! Ahogy Enzo mondaná : Arrivederci!
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:796
Hát ismerlek egy ideje, és csak jót tudnék rólad mondani! Teljes mértékben csak támogatni tudom a jelentkezésed!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Renátó!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó