[AS jelentkezés] Dylan Swofford jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
D

Dylan_Swofford//Dominik

Vendég
Vendég
Keresztnév/Becenév:
Dominik​

Kor:
17​

Hobbik:
Szabad időmet általában a gép előtt töltöm. Külön-külön féle játékokkal játszom. Esik itt szó Rainbow Six Siege-ről, GTA 5-ről.​

Tapasztalatok RP téren:
Már lassan 4-5 éve biztos foglalkozom az RP-vel, de komolyabban igazából 1-1,5 éve kezdtem el foglalkozni vele. Eddig csak szórakozás terén "RP-ztem", de mostanra már komolyabban veszem és alakítok ki szituációkat.​

Aktivitás:
Szinte minden nap tudnék lenni pár órát. Ha esetleg mégsem, akkor azt előre jelzem.​

Motiváció:
Egy jó közösség kiépítése. Kezdő, tapasztalatlan játékosnak való segítség nyújtás, esetleg belevonni egy kisebb RP-be, hogy tanuljon. Ezzel is bővíteni a játékos listát, és az ő RP tudását.​

Miben nyújtanál többet bárki másnál:
Türelmes és barátságos vagyok. Ezek által tudom azt mondani, hogy meghallgatom a játékos problémáit, akár többször is elmagyarázom az adott játékosnak a dolgokat. Mivel nem mindenki rendelkezik nagy intelligencia szinttel, ez által vannak olyan játékosok is, akik nehezebben értik meg a dolgokat. Ezért szorulnak nagyobb segítségre, és lehet igénylik azt a többszöri elmagyarázást és lehet ezt ő fogja a legjobban hasznosítani, esetleg meghálálni. És ezt nem minősítésnek szántam, egyszerűen találkoztam pár ilyen játékossal, és valahogy jobban szeretek nekik segíteni, mint egy tapasztaltabb játékosnak.​

Erősségeid:
Türelmes, barátságos és közvetlen vagyok.​

Gyengeségeid:
Sokszor vagyok túlságosan maximalista, ez által lassabban haladok az adott feladatokkal.​

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek:
Legyen intelligens, fogadjon el mindenkit, rendelkezzen hatalmas türelemmel.​
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Ez a lap most nem nyerte el a tetszésem, pluszba kaptam rólad pár információt honnan és miért jöttél ide.

Elutasítva és nem kérünk több jelentkezést.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó