[AS Jelentkezés] Dr. Zeke Karev

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:255
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Név és életkor
A becsületes nevem Richárd és 28 éves vagyok. 5 éve New York-ban élek.

Aktivitás
Délután 16-17 órától hajnali 4-5-ig

Hogyan ismerted meg a szervert?
Egy barátom ajánlotta aki itt játszik és felhívott, hogy próbáljam ki. Ekkor a szerver még Paleto-ba játszódott, aztán megtetszett és elkezdtem itt játszani, de frakció nélkül unalmas volt, így egy kis időre abba hagytam, aztán fél évvel később ismét belevágtam, akkor játszottam egészen addig amíg egy kis időre be nem zárt. Utána átmentem Voice-ra, de amikor újra megnyílt akkor ismét visszajöttem és azóta töretlenül itt játszok.

Adminisztrátori tapasztalatok
6 - 7 évig MTA-ztam, nagyjából 2,5 - 3 éve AltV-zek. Voltam már kisebb nagyobb szervereken kisebb nagyobb rangban.

Mi a főbb oka a jelentkezésednek?
Láttam, hogy tagfelvétel van és mert van már benne tapasztalatom és szeretem is csinálni, valamint már hiányzik is egy kicsit. Én mint player szeretek olyan szervereken játszani, ahol ha kell egy Admin vagy Adminsegéd akkor találok is és máris tud segíteni, ezáltal néhány perc leforgása alatt már meg is oldódik a probléma. Az adminsegédek könnyítik meg az adminok feladatait, valamint a szervert viszik előrébb. Adminsegéd feladata legfőképpen a szerver segítése, valamint az Adminok válláról levenni a terhet a kisebb kérdések megválaszolásával.

Miért téged válasszunk?
Érett vagyok a feladatra, szeretném az Adminok munkáját megkönnyíteni, valamint a szervert biztosítani egy aktív adminsegéddel, végül de nem utolsó sorban a csapatmunkához való hozzáállásom szerintem megfelelő, de erről az LSFMD-seket célszerű megkérdezni.

Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?
A csapatmunka mint fogalom nagyon fontos és elengedhetetlen egy ilyen közösségben. Általában egy egymást kiegészítő készségekkel rendelkező emberek csoportja alkotja, akik közös cél és közös megközelítés mellett kötelezték el magukat.

Erősség illetve gyengeségeim
Erősség: segítőkész, érett, türelmes
Gyengeség: haragtartó, nehezen de fel lehet idegesíteni, ilyenkor kicsit elszáll vele szembe az agyam és lelépek egy időre, enyhe káromkodás (De PM-ben soha.)


Köszönöm, hogy elolvastad.
Dr. Zeke Karev​
 
Utoljára szerkesztve:

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Én nagyon örülnék neked, remélem, hogy sikerül! :) Rettenetesen részletes és élethű RP-t tolsz, nem mellesleg egy megnyerő és szimpatikus karaktert képviselsz IC és OOC is egyaránt. Drukkolok Makó! Do your best. ;)
 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Támogatom!

-----
Szia! Kérlek támaszd alá érvekkel álláspontod, hogy a vezetőség döntésében valós szerepet játszhasson.
Köszönöm, @fearlest .
------
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
OneVoice-n párszor volt közös szituációnk mikor valakiből kutyakaját csináltak.. Sok sikert neked!
Támogatom.
 

pusi52

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Tiwa Blot
Nagyon meggyőző. :)
Támogatom.
Szia! Kérlek támaszd alá érvekkel álláspontod, hogy a vezetőség döntésében valós szerepet játszhasson.]Köszönöm -Brownie
 
Utoljára szerkesztve:

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Szervusz Makó barátom! Egy ideje ismerjük egymást, voltunk jóban, voltunk rosszban... viszont a végére ténylegesen kiismertelek. Segítőkész, jó fej srác vagy, a feladathoz kellő komolyságod szerintem bőven megvan, bár a lapod kicsit rövidke de lényegre törő, egy szónak is száz a vége, én támogatom a lapod, sok sikert barát!
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Helló Zeke ((amigo)). Örömmel olvasom a jelentkezési lapod! :) Egy ideje már ismerjük egymást, mondhatnám sokat is dumáltunk! Nagyjából követem ((mostanában)) a pályafutásod, és pozitívan csalódtam, mivel olykor előtérbe helyezted, hogy segíts egy kezdőnek, mint saját rp szálad folytatása. Abszolút kiállok melletted, és 100%-ban támogatlak.
Úgy gondolom, hogy te is értékes tagja lennél a csapatnak!
 

Nati

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Madison Pearce
Örülök, hogy lapot írtál, nagyon szeretném ha összejönne. Segítőkész, megértő egyén vagy - csak egy szavába kerül az embernek! Sok sikert, Makó!

7yyyzXb.jpg
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
MD-ben tudtalak egy pöppet megismerni, amiket leírtál teljes mértékben alá tudom támasztani. - Szívesen látnálak adminsegédként a szerveren.
Támogatom.
 

Miki

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Rhys Morrison
Elég régóta ismerlek, így szerintem én vagyok a megmondója annak, hogy alkalmas vagy a feladatra.
Tapasztalatokat nem írom le, szerintem ha valaki elolvasná annyi idő alatt inkább kiolvasná a trónok harcát elejétől a végéig.
Három szóval csak annyit mondok: Támogatom jelentkezésed adminsegédnek.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Richárd!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó