[AS jelentkezés] Dr. Tatjana Fedorov | Hamu

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hamu

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
-
Bevezetés
Sziasztok, köszönöm, hogy elolvasod az adminsegéd jelentkezésemet. Az egész koncepció már pár hónapja foglalkoztatott, de csak most gondoltam át, hogy ezzel szeretnék foglalkozni még pluszban, segítve a közösségépítést.

Keresztnév:
Koppánynak hívnak magyarul, az orosz nevem pedig Vadim.

Életkor:
Jelenleg 21 éves vagyok, ha augusztusban olvasod, akkor már 22.

Aktivitás:
Napi 3-4 órát tudnék fordítani jelenleg naponta a játékosok segítésére és oktatására. Frakció vezetőként a sajátjaim oktatása nem tartozik bele ebbe az időbe.

Szerver megismerése:
11 éves korom óta játszom RP szervereken, ebből indul ki ez is. Miután a HungaryRP bezárt két évvel már nagyon vágytam egy text RP szerverre, már régen is hallottam a OneRP szerveréről természetesen. Miután megszűnt a Hungary a pihenés után szerverek után kezdtem el nézelődni. Úgy gondolom, hogy TextRP szinten a GTAV világában a legjobban ez a szerver adta vissza azt az élményt amit kerestem. Röviden barátoktól, régebbi admin társaimtól és persze facebookon.

Tapasztalatok:
Régebben, ahogy megismertem a szerverek scriptjeit, tagjait a közösségnek, egyre elkötelezettebb lettem a szerver felé. Kialakult bennem egy közösség fejlesztéséhez, segítéséhez való minimum iránti igény. Az a közösség, ahol többen játszanak, szerintem muszáj a tapasztalatlanoknak megadni azt a lehetőséget, hogy megértsék a játékmenetet és annak szabályait. Az alábbi szervereken segítettem a közösség játékosbázisát. (alább jelezném, hogy egy szerver kivételével, a szerver bezárásának utolsó pillanatáig ott voltam a csapatukban):

[HU] SeeMTA V3 [MTA] (2. admin Benihimi)
[RU] Moscow Republic [ARMA III] (IV. administrator Nami)
[GB] State of Werewolf [mint a 4 Garry's Mod szerverén amit most újra nyitottak] ([Nincsenek rangok, tulajodonos, játékos meg admin van csak] Admin Benihimi)
[RU] 4th Serial Invasion [DayZ] (Főadmin Benihimi)
[HU] HungaryRP [GTA V] (4. admin Hamu)
[HU] HungaryRP Voice [GTA V] (Főadmin Hamu)


Jelentkezés oka:
Igazából úgy érzem, hogy a kórházi RP-n kívül a játékosoknak tudnék még bőven segíteni legalább az RP alapvető parancsainak tisztázásában. Sokszor látom, hogy a playerek azért nem mernek RP-zni, mert félnek, hogy elrontják, vagy hibásan tanultak meg valamit. Főbb célom, hogy a playerek a RolePlay alapelveit és a script együttes használatában fejlődjenek. Úgy gondolom, hogy kisebb betanítással, odafigyeléssel a játékosok is megtudnak nyílni és megtanulni az alapokat, ezek alapján fejlődni. Mindegyik szerveren "küldetésemnek" éreztem, hogy tanítsam a játkosokat, és a szervernek a színvonala ezzel is gyarapodjon.

Csapathoz való hozzáállásom:
Sajnos nem ismerem annyira a csapatnak a tagjait, nem volt még sosem adminügyem, párszor kellett segítséget kérnem bug miatt. Ha lehetőségem van, szívesen beszélgetnék más adminokkal legalább a tapasztalatikról, itteni játékos kultúráról, amit még nem ismerhetek.

Gyengeségeim:
  • Haragtartó.
  • Csak észérvekkel lehet meggyőzni egy vitás helyzetben.
  • Nehezen mutatom ki amit érzek adott pillanatban.

Erősségeim:
  • Megbízhatónak tartom magam
  • Teljes mértékben a racionalitást és a körülményeket tudom figyelembe venni, könnyen kizárom és rendszerezem a felesleges tényezőket.
  • Mindig is szerettem emberekkel beszélgetni, tanítani őket, figyelni rájuk, látni, ahogyan fejlődnek.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Hamu!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó