[AS Jelentkezés] Domi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Domi.

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Gwen Brooks
bevezető.png
Sziasztok! Elösször is köszöntök mindenkit szerény jelentkezésemben!

1. Magamról
Dominak hívnak, egy
14 éves srác vagyok. Budapest melletti kisvárosban lakom, és tevékenyen részt veszek az itteni Önkéntes Tűzoltóság életében, egyelőre csak Ifjúsági tűzoltóként. A szervert Jeffry által ismertem meg, és igazából őmiatta is kezdtem el itt játszani. Nagyjából Május óta játszom aktívan a szerveren, kisebb nagyobb kihagyásokkal. Általában hétköznap, 14:00-tól, este 21:00-ig vagyok elérhető a szerveren, természetesen ez változó.
2. Adminisztrátori tapasztalatok
Adminisztrátorként volt szerencsém a játékosokat segíteni, több kisebb, nagyobb MTA szerveren is (FlyMta-n voltam 4-es admin, 2021 Dec. 23-tól, 2022. Április 17-ig, leadás miatt.) Sajnos GTA V-ös adminisztrátori tapasztalatom egyelőre
nincs.
3. Mi a főbb oka a jelentkezésemnek?
A főbb oka a jelentkezésemnek az, hogy amikor megismerkedtem a szerverrel, és ügyes bajos dolgaimmal AS-ekhez fordultam, mindig egy nagyon segítőkész, és talpraesett bagázs segített nekem. Úgy érzem, elértem azt a szintet a szerver ismeretében, hogy már én is helyt tudnék állni egy ilyen pozícióban.

4. Miért engem válasszatok?
Szerintem azért engem válasszatok, mivel, szerintem egy empatikus, jó helyzetfelismerésű, önkritikára képes személyiség vagyok, ezeken kívül, szerintem megvan bennem a tanításra, segíteni akarásra a hajlam.
5. Mi a viszonyod a csapatmunkához?

IRL is sokszor megtanultam már, mire képes a csapatmunka. Kifejezetten csapatjátékosnak tartom magam, szerintem enélkül nagyon nehéz bármilyen eredményt is elérni.
6. Erősségeim, gyengeségeim.
Alkalmanként önfejű
Kissé hirtelen haragú
Néha hajlamos vagyok a lustaságra is.
Néha kicsit túlságosan is szókimondó vagyok.

Empatikus vagyok
Becsületes vagyok
Ha hibát vétettem, felvállalom, a következményeket érte vállalom.

Köszönöm ha végigolvastad! Építő jellegű kritikát szívesen látom HSZ-ben.
 
Utoljára szerkesztve:

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Szia!

Ezt vedd építő kritikának kérlek. A lapod tartalma elég kevés lett így szerintem nem ártana bővíteni azt.
Tartalom megnyerőbb és fontosabb mint a nagy betűméret.

Hajrá!
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Hello. Csatlakozom Fasort-hoz, a lapod tényleg rövidre sikerült. Kapásból én a 2. pontodnál érzek hiányosságokat.. hiszen a "több kissebb, nagyobb.." résznél 1 szerver van megemlíve, továbbá amíg admin 4 voltál, az időt is hiányolom onnan (mettől meddig), szerintem nem mindegy, hogy 2-3 hétig vagy akár több hónapig volt adminisztrátor valaki. Sok szerencsét.
 

Domi.

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Gwen Brooks
Sziasztok! A nagy betűméret azért van, mivel én nem láttam jól. Ezért azt javítani fogom, természetesen bővíteni is fogom. Azért egy szerver van megemlítve, mert a többi ilyen nevenincs, kis szerver volt, ezért nem éreztem fontosnak azt megemlíteni. Holnapi nap folyamán bővítem!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Nagyon fiatalnak bizonyulsz, ettől függetlenül én potenciált kerestem a lapodban. Nem találtam. Ami már elveszítette az érdeklődésemet, az a helyesírási hibáid. Persze, mindenkinél előfordulnak helyesírási hibák. Nálad viszont kifejezetten sok van, ami ordítva hívja fel magára a figyelmet.

Sajnos GTA V-ös adminisztrátori tapasztalatom egyelőre nincs.
Ha valóban voltál adminisztrátor, az semmiben nem különbözik a két platformtól. Mindenhol ugyan olyan lenni adminisztrátornak. Ez jelenleg adminsegéd pályázat, ami különbözik az adminisztrátortól.

A főbb oka a jelentkezésemnek az, hogy amikor megismerkedtem a szerverrel, és ügyes bajos dolgaimmal AS-ekhez fordultam, mindig egy nagyon segítőkész, és talpraesett bagázs segített nekem.
Ettől a mondattól egy spirálba kerültem. Szóval azért szeretnél az adminsegéd csapatba kerülni, mert neked sokat segítettek. Ez nem túl meggyőző, de aranyos.

Szerintem azért engem válasszatok, mivel, szerintem egy empatikus, jó helyzetfelismerésű, önkritikára képes személyiség vagyok, ezeken kívül, szerintem megvan bennem a tanításra, segíteni akarásra a hajlam.
Sajnos magaddal ellentétesen beszélsz, mert ha jó a helyzetfelismerésed, akkor észreveszed a lapodban azon hibákat, amik miatt már az elején elijeszted az embereket attól, hogy esélyt adjanak a számodra. Számodra viszont még igen sokat kell tanítani és segíteni, hogy az általad jellemezett adminsegéd csapatba bekerülhess.

A lapod tartalmi része egy csonk rólad, ettől függetlenül egy teljeskörképet sikerült felállítani rólad milyen is lehetnél adminsegédnek. Vagy turbózd fel tudásodnak megfelelően a lapot, hogy az meggyőző legyen vagy még várj ezzel.
Ez az én szubjektív véleményem.
 

Domi.

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Gwen Brooks
Szia. természetesen a hibákat folyamatosan javítom. Egy elég nehéz helyzetet élek át IRL, szóval elég kevés időm volt erre. A jelentkezésemet visszavonom, ez zárható, helyezhető.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó