[AS Jelentkezés] Dom

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

stilaanhu

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Esteban Gutierrez.
Keresztnév
Dominik/Dom

Életkor
17

Aktivitás

3-5 órát tudnék garantálni mindennap átlagban.

Hogyan ismerted meg a szervert?
Körülbelül 1-1.5 éve ismertem meg a szervert hosszú keresgélés után youtubeon, és azóta is követem és játszok a szerveren.

Adminisztrátori tapasztalatok

Majdnem 7 hónapig voltam adminisztrátor egy úgynevezett NL System nevezetű szerveren, ahol adminsegédből főadminig meneteltem, viszont sajna a szerver megszünt igy elkellett hagynom a szervert és a szerepkört, viszont szeretnék visszaállni ebbe a szerepkörbe és úgy gondolom, ez lenne a megfelelő szerver hozzá.

Főbb oka a jelentkezésemnek, azaz miért szeretnék csatlakozni az adminisztrátori csapathoz?

Szeretnék az admin csapat tagja lenni, mert szeretem ezt a ,,munkakőrt". Szeretem, ha egy szerveren minden rendben van és a játékosok problémamentesen tudnak szórakozni. Szeretem a kihívásokat és ha belegondolunk ez is egy fajta kihívás. Igazából csak annyit várok ettől a pozíciótól, hogy minden úgy legyen a szerveren, ahogyan lennie kell. Nincsenek nagy elvárásaim, csak egyszerűen szeretnék segíteni a csapatnak, játékosoknak. Nézőpont kérdése szerintem. Elég sok módon lehet valaki jó adminisztrátor.

Lehet ő jó azért, mert engedékeny a játékoskkal vagy lehet azért is mert ő az akinek van vér a pucájában és megmeri lépni azt, amit a másik nem. Válaszolva a kérdésre, szerintem igen jó adminisztrátor lennék. Mivel szeretek a dolgok végére járni és minden erőforrásomat akár egy problémába fektetni. Ahogy írtam az elején, az én fantáziában ez a két fajta admin stílus létezik. Szerintem én a kettő között helyezkedem el, természetesen ez szituációtól is függ. Azért is gondolom így, mert én szívesen meghallgatom a játékosok problémát is, de szívesen szigoritok is és lépem meg azt amit más nem.

Szerintem ahhoz, hogy valaki ezt a posztot ellássa szükséges(is) egy olyan ön moderálás, ami meggátol abban hogy az idegeid alapján döntsél. Mivel mindenkiben szerintem van egy határ, amit valaki eltud érni és felidegesíteni. Éppen ezért szükséges ez, hogy objektíven és megfelelően álljunk hozzá egy szituációhóz minden esetben. Amikor megláttam ezt a lehetőséget, egyből arra gondoltam, hogy számomra egy jó lehetőség az hogy segíthetek embereken. Olyan természettel rendelkezem, hogy az embereken szívesen segítek.

Miért engem válasszatok?

Szerintem nagyon is jó admin lennék, mivel van ebben tapasztalatom. Közel 7 hónapig voltam admin az NL System szerveren, ahol mindenki szerint kitűnő munkát végeztem. Ideiglenes adminsegéd pozícióból tornáztam fel magam egészen fő, majd szuperadmin szintre.


Ennyi idő elteltével, úgy érzem, hogy készen állok a játékosok segítésére egy másik szemszögből is. Nagyjából 202 októberében kezdtem el a játékot a szerveren, és azóta több, mint 500 órát töltöttem el fent. Ez idő gyűjtöttem annyi tapasztalatot a szerverről és a közösségről, hogy ki tudjam egészíteni a rendelkezésemre álló tudásommal.


Nem ez lenne az első szerver, ahol az adminisztrátori feladatkört látnám el,
korábban Multi Theft Auto és FiveM szervereken töltöttem be ezt a pozíciót.
Úgy gondolom, hogy rendelkezek azzal a tudással, tapasztalattal,
hogy az adminisztrátor csapat egy hasznos tagjává tudjak válni, és beilleszkedni. Képes vagyok önálló döntéseket hozni, meghallgatom mindkét fél álláspontját és csak utána fejtem ki a mondandómat. Nagyon jó megfigyelőnek tartom magamat és mióta a szerveren játszok jelzem, ha szabálysértés történik. Terhelhetőség, Megbízhatóság, Precizitás. Ez a három szó mely leginkább jellemez engem. Szeretem a munkámat a lehető legeredményesebben végezni. Legyen akár fizikai munka, vagy csak egy kisebb segítségkérés. Nagyon sok tapasztalattal rendelkezem a RolePlay során. Melyet ha szükséges a játékosok számára átruházhatok.

Mi a csapatmunkához való hozzáállásom?

Arra a kérdésre nem tudok válaszolni, hogy jó admin lennék-e, ez egy olyan dolog amit a gyakorlat dönt el. Mindenesetre azért remélem jó admin válna belőlem, hiszen miért is írnám meg a jelentkezésem ha nem így gondolnám? Nem vagyok tökéletes ember, de ezzel tisztában vagyok, az emberek kritikáját mindig kellő tisztelettel kezelem, és próbálom saját személyiségemet, és önismeretem ezzel fejleszteni.

Mint hétköznapi player rengeteg nehézséget átéltem, sok helyzetet, amikor jó magam is segítettem volna. Egészen segítő kész is tudok lenni, bár ez a valóéletben egy amolyan önbizalomhiány miatt ritkán érzékelhető, szerencsémre a roleplay világában már elég jártas vagyok hogy meglegyen a kellő magabiztosságom, hogy bátran segítsek más playereknek. Meglehetősen jó kommunikációs készségen van, ugyan akkor ezt sokszor nehezíti, hogy idegességemben, vagy izgalmamban szinte elfelejtek beszélni, és ilyenkor helytelenül képzem a hangokat, vagyis lényegébe összeakad a nyelvem. Megértő ember vagyok, igyekszem felfogni a másik ember gondját átérezni, átgondolni, és aszerint reagálni rá. Mint admin úgy vélem nem csak az a feladatom, hogy a reportokra válaszoljak, hanem hogy aktívan figyeljem, és segítsem a közösséget.

Erősségeim
Megbizható vagyok
Megértő vagyok mindenkivel szemben, kivétel nélkül
Segitőkész vagyok
és a legfontosabb, csapatjátékos vagyok, igy a beilleszkedés az admin csapatba nem okozna bajt.


Gyengeségeim
Kicsúszik általában pár csúnya szó
Nem szeretem, ha valaki nem tisztelet tudó a társával szembe
Nekem mindig is voltak gondjaim a helyesírással, de én úgy gondolom, hogy nem ez fogja meghatározni az embert.

 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Dom!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó