[AS Jelentkezés] Doky

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Doky

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
ZRIexVI.png

Doky Adminsegéd Jelentkezése



Mindenek előtt köszöntök mindenkit!


Bemutatkozás:

Márknak hívnak 25 éves vagyok Októberben töltöm a 26. életévem.Vácon lakom és itt is "dolgozom" a váci tűzoltóságon.Azért is raktam idézőjelbe a dolgozom szót mert ez volt a gyerekkori álmom hogy tűzoltó legyek és amikor megkérdezik hogy hol dolgozol akkor ezt mindig elmondom nekem ez a szenvedélyem és a hobbim is egyaránt. Az a fajta ember vagyok aki nem azt várja mikor telik le a műszak,hanem aki azt várja mikor kezdődik újra.A munkámból adódóan sokat vagyok itthon így szükségem volt egy másodállásra és így jött végül a kézilabda játékvezető.Igazából ez is adott volt olyan szempontból hogy 8 évig kézilabdáztam,öcsémmel közösen eldöntöttük hogy akkor mi szeretnénk profi játékvezetők lenni.Ezen a rögös könnyűnek nem mondható úton indultunk el idén januárban amikor sikeresen abszolváltuk a vizsgát.És ha már öcsém akkor fontos elmondani ,hogy 3 öcsém van mind a hárman 22+ évesek.Szabadidőmben szeretek utazgatni külföld belföld egyaránt,barátokkal lenni,vagy csak egy jót horgászni akár a Dunán akár a Tiszán, és természetesen a sportolni. Az itthoni kikapcsolódásnak a számítógépezést mondanám amivel egy kicsit eltudok rugaszkodni a valóságtól.


Roleplay terén szerzett tapasztalataim és pályafutásom:

2011-ben ismerkedtem meg a Rp-vel mint játékstílussal öcsémék által,Samp-on kezdtem a játékot az akkori Classrpg-n itt 2013 -ig játszottunk ez idő alatt sajátítottam el az Rp alapjait.Ezen a szerveren voltam először frakcióvezető majd később admin is.Itt egészen egészen Szuperadmin-ig jutottam amit a középiskolai tanulmányok illetve az érettségire való felkészülés miatt leadtam.Ezután jött egy fél éves szünet,és a szerver megszűnt.Ezt követően Seerpg-re váltottam ott közel egy évet voltam, oda az a vezetőségbe lévő ismerősöm hívott hogy vállalnám-e az adminkodást kicsit óckodva ugyan de igent mondtam tudván hogy volt egy fél éves szünet, itt rövid idő alatt AdminController lettem,sajnos hoztam egy rossz döntést ez miatt ezt a pozíciót elvesztettem.Ekkor az akkori konkurens szerver az OriginalSeerpg tulajdonosa Tamási hívására akit szintén a Seerpg-n ismertem meg átmentem itt is a ranglétrát végigjárva főadminig jutottam sajnos a szerver megszűnt,mert a vezetőség ráunt a Samp platformra.Itt egy komolyabb szünet jött.2017-ben MTA-ra váltottam először SeeMTa ahol fél évet voltam ott 3-as admin voltam,de az irreális duty percek miatt leadtam ,hiszen a tűzoltóság mellett nem tudtam ezt teljesíteni.2018 elején jött aztán az AVRP ahol akkori nevén Cola-val közösen mentünk és kezdtünk el játszani. Rövid időn belül Admin jelentkezésre nyílt lehetőség amit meg is pályáztunk és szerencsére sikerült is felvételt nyernünk itt egészen 2-es -3-as adminig jutottam nem emlékszem pontosan,sajnos egy félreértés miatt lett elvéve az adminom amit nem bántam mert valószínűleg ez kellett ahhoz hogy a Tűzoltóság bekerüljön a szerveren.Itt aztán sokatokkal megismerkedtem néhány emberrel azóta is elég jó viszont ápolok aminek nagyon örülök.Aztán most eljött a GTAV-s korszak is ami nem ismeretlen mert kipróbáltam már egy másik magyar szerveren,de sajnos ott nem az Rp-ről szólt a játék hanem a Dm-ről.Most itt vagyok és szeretném a 10 év alatt megszerzett tapasztalataim kamatoztani. 


Az adminsegéd feladata és a motivációm:

Sokak számára új és ismeretlen lehet ez a platform,ez lehet akár több éve Rp-ző tapasztalt játékos vagy egy teljesen szórakozni vágyó ember aki most ismerkedik a játékkal.Ekkor kellenek emberek akik leveszik az Adminok válláról a terhet,akár körbevezetés vagy csak a parancsok ismertetésével.Ez az ember az Adminsegéd aki a háttérből tudja segíteni az adminok munkáját és a játékosok szórakozását egyaránt.Egy jó Adminsegéd ismérve az ,hogy tisztában van az Rp írott és íratlan szabályaival,ha nem is tud valakit megtanítani rp-zni de az ő iránymutatásával felvértezve amin elindulva kellő rutint és élményfaktort tud a játékosoknak adni.Egy adminsegéd legyen terhelhető,tudjon helyesen írni és ne legyen számára teher visszamenni egészen az alapokhoz "tanítás" közben.Hiszen amikor ő kezdte a játékot egy szintén Rp-ben jártas adminsegéd segített neki az alapok elsajátításában.Legyen közvetlen és kommunikatív stílusa ezzel is megnyerve az adott játékos "bizalmát" ,hogy mer az adminsegédre hagyatkozni bármiről is legyen szó.
Az én motivációm az, hogy a megszerzett tudásomat kamatoztatva egy ilyen iránymutatást tudjak adni az új játékosoknak.
Szeretném bebizonyítani magamnak és másoknak egyaránt attól, hogy új platformon zajlik ez az egész attól megtudom állni itt is a helyem ebben a pozícióban,és szeretnék nyilván idővel Admin lenni, hiszen aki ide jelentkezik az kimondva a kimondatlant azét jelentkezik, hogy felhívja a képességeire a figyelmet és egyszer majd admin lehessen,hát ez motivál engem is.


Aktivitásom

Amint az említettem fentebb a munkám miatt elég sokat vagyok itthon.Ebből adódóan kb hétköznap 4-5 órát hétvégente kb 6-7 óra között tudok aktív lenni.Amikor elindul a kézilabda szezon vagyis Szeptembertől akkor a hétvégi aktivitás változhat.


Erősségeim és Gyengeségeim tulajdonságaim:

Erősségeim 
-Magas igazság érzettel rendelkezem.
-Higgadt tudok maradni minden helyzetben.
-Segítőkészség jellemez.
-Terhelhető vagyok minden szempontból.
-Hiszek abban hogy a büntetésnél a tanítás sokkal hasznosabb lehet sok helyzetben ahol mérlegelni lehetne.
-Maximalista embernek tartom magam.
-Mindig vidám vagyok.
-Könnyen megbocsájtok bárkinek.

Gyengeségeim
-Könnyen megbízok az emberekben ami miatt kerültem többször is bajba.
-Néha van hogy kicsúszik hogy káromkodok,de azonnal elnézést is kérek miatta.
-Nem riadok vissza semmiféle konfrontálódástól abban az esetben ha igazságtalanságot érzek,
nem feltétlen érzem ezt negatív tulajdonságnak,
viszont többször volt ebből adódó konfliktusom,de ezt eddig is felvállaltam és ezentúl is felfogom vállalni.


AVRP-s időszakom:
Elért legmagasabb admin szint: 2-es vagy 3-as pontosan nem emlékszem már.
Idő amikor ott játszottam:2018.02.20-2018.08 a végére nem igazán emlékszem.
Admin-om elvételre került Lucio által ennek oka elmondás szerint "kevertem a szart" ennél komolyabb indokot nem tudott mondani.
Csapat tagja kb 3 hónapig voltam.


Köszönöm hogy rászántad az idődet és elolvastad a jelentkezési lapomat. Üdvözlettel: Doky
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Doky!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó