[AS Jelentkezés] Dexter R Davis

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

AnĐris

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:71
Adminsegéd jelentkezés


« Röviden magamról »
Andrásnak hívnak, bár az Andris becenevet sokkal jobban szeretem. 2016 óta játszok roleplay szervereken, eddig főleg MTA-n játszottam. Személy szerint inkább a Text Rp-t kedvelem. Szabadidőmet főleg új készségek elsajátításával vagy meglévőek fejlesztésével töltöm, a többit pedig főleg a szerveren.

« Aktivitásom »
Az aktivitásom időszakosan változhat, a nyár alatt ezt a munka határozza meg, míg az év többi szakaszában a tanulmányaim, sokszor járok országos versenyekre, így a felkészülési időszakban az aktivitásom visszaeshet, de nem válok inaktívvá. Órákban kifejezve ez 2-4 óra hétköznap hétvégéken ez akár 6 óra is lehet.

« Referenciáim »
Több szerveren is voltam adminisztrátori pozícióban Multi Theft Auto szervereken, ezen belül is az ismertebbeken, több játékos által kedvelteken. Általában mindig az adminisztrátori "ranglétra" tetejéig jutok. Ennek köszönhető az is, hogy megismertem a szervert mivel a barátaim meghívására csatlakoztam a közösséghez.

« Csapatmunkához való hozzá állásom »
Nagyon szeretek csapatban dolgozni, úgy gondolom, hogy mindenki számára előnyösebb mint egy egyéni feladatelvégzés. A csapatmunka iránti szeretetem abban is megnyilvánul, hogy a szerveren a frakció és a közösség választás során is több emberrel együttműködve élvezem legjobban a játékot. Egy csapat alapja az, hogy a tagok tudnak egymáshoz fordulni a munkavégzés során, így a csapat tapasztaltabb, hozzáértőbb tagjaitól tudok énmagam is segítséget kérni.

« Erősségeim »
Nagyon gyors és pontos problémamegoldó képességgel rendelkezek, így a játékosok felmerülő problémáira a legjobb tudásom szerint és a lehető leggyorsabban válaszolok. Döntéseimet megfontoltan hozom, néha egyesek szerint még túlságosan is, ez alatt nem azt értem, hogy időben sokat vesz el egy döntés megfontolása, csak alapos logikai érvek alapján jutok elhatározásra. Illetve alapvetően elég türelmes jellem vagyok, nagyon kevés dolog van amivel ki lehet hozni engem a béketűrésemből. Végül de nem utolsó sorban, nyitott vagyok az új dolgok megismerésére és megtanulására is.

« Gyengeségeim »
Egyes szavak-szóösszetételek kiejtése nehezemre esik, emiatt kisebb nyelvbotlásokba esek. Idegen környezetben nehezen tudok magamról beszélni, illetve nem is szeretem amikor rá vagyok kényszerítve.

« Ezért szeretnék Adminisztrátornak jelentkezni »
Nagyon szeretek segíteni másoknak, jó érzéssel tölt el az, ha valakit boldognak látok/hallok, illetve szeretnék visszaadni is valamit a szerver felé, mivel sok mindent adott már a szerver számomra. Továbbá ezen a szerveren még sosem voltam admin és nem is ismerem az admin csapatot csak felszínesen, így azt hiszem, egy remek lehetőség lenne számomra, hogy számomra új embereket ismerhessek meg és dolgozhassak velük.

« Ezért gondolom, hogy érdemes engem választani »
A legvégére hagytam talán az egyik legfontosabb dolgot, hogy miért is érdemes engem választani.
Tapasztalt vagyok az adminisztrátori tevékenységekben, a szabályzatokat pontosan ismerem, illetve rendszeresen újra is olvasom a változások miatt, illetve hosszú távra tervezek mindig. Könnyen beilleszkedek új közösségekbe is így azt gondolom, hogy ezzel sem lenne semmiféle probléma.

 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Helló!

A lapod jó lett és formázásban is egy viszonylag visszafogott módot választottál, nekem tetszik. De. Összességében én azt látom, hogy bizonytalan lennél egy-egy döntéshozatalnál, hogyha nincsenek meg az alapos logikai érvek. És hát.. nem mindig lehet mindent töviről hegyire mondjuk bizonyítékkal felmutatni neked, pedig mégis döntened kell.
Úgy gondolom, hogy még ez az első lépcsőfok és itt ilyeneken nem kell törnöd a fejedet, de későbbiekben fejleszthető ez. Hármunk döntése alapján úgy döntöttünk, hogy elfogadjuk jelentkezésedet. A következő feladatod az lesz, hogy olvasd át a szabályzatot többszöri alkalommal! A meghallgatásod időpontjáról Discord privát üzenetben tudunk egyeztetni! (Лейтенант💤#1467)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó