[AS Jelentkezés] Delphin

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Delphin

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
one.png

Stevy Bucky Adminsegéd jelentkezés


Keresztnév/Becenév
Isti  /Delphin/

Pár sor rólam
21 éves vagyok, jelenleg egyetemen (anglisztikán) második évemet töltöm. Rendészeti középiskolában végeztem, de az ottani tapasztalatok alapján úgy döntöttem hogy nem folytatom ezt a vonalat. Kiskorom óta sokat ülök a gép előtt. Az elmúlt 3-4 évben elég sok időt raktam cs:go ba, több rendezvényen is részt vettem. Egy darabig profi is szerettem volna lenni, de ennek több akadálya is volt, úgyhogy mostmár csak ritkán játszok barátokkal. Másik hobbim a motorozás. Régóta óta érdekelt, azonban csak 2 éve kezdtem el  komolyabban foglalkozni vele.
Ezek mellett gyakran járok pókerezni kissebb versenyekre, rendezvényekre. Alsós korom óta focizok, de az egyetemi focin kívül máshol már nem szoktam de ettől függetlenül szeretem nézni, és figyelni hogy mik történnek a kedvenc klubjaimnál. Hobbijaim közé tartozik még az airosft és a paintball is bár ezeket mostanában hanyagoltam.


Tapasztalatok RP téren
Kb 2012 körül kezdtem el játszani az akkor egyik leghíresebb Samp rp szerveren. Kisebb nagyobb kihagyásokkal 2017 ig játszottam. Kb 3 évig egy mafia alvezére, majd legelső embere lettem. Ott kialakult baráti társaságommal vezettük a frakciót végig, velük szoktam játszani a mai napig.
A samp-os pályafutásom második részében rendőrségnél voltam, itt is elértem a leadert, és admin is voltam egy darabig. Miután nagyon kihalt a samp, kipróbáltam több MTA szervert is, de egyik sem nyerte el annyira a tetszésem hogy hosszabb ideig játszak rajtuk.
Mostani frakcióm: Division. Több érdekes rp szituációban is voltunk már ez a rövid idő alatt. Nem tervezek frakciót váltani önszántamból.


Aktivitás
Napi 8+ óra.

Motiváció
Vártam a szerver nyitását. Most, hogy megnyílt nagyon tetszik, ezért szeretnék kicsit többet hozzáadni az egészhez. Illetve jóérzéssel tölt el hogyha valakinek tudok segíteni valamiben.

Miben nyújtanék többet bárki másnál
Aktivitással, rugalmassággal. Sok szabadidőm van, amit általában a szerveren töltök. Nem szeretem a dolgokat félbehagyni, ha valamire esetleg elsőre nem tudom a választ, utánanézek amíg nem lesz meg.

Erősségeim
Egyszerre több dologra is tudok figyelni, ha valamit megígérek az úgy is lesz. Türelmes vagyok. Könnyen be tudok illeszkedni társaságokba, és jól dolgozom csapatban.

Gyengeségeim
Mint írtam, türelmes vagyok de nem szeretem ha valamit 20x kell elmondani.
Hazugságokat nem tolerálom, ha valaki egyszer hazudott, úgy fogok hozzáállni egy jódarabig. (sajnos ezeket nem tudom elfelejteni egyhamar)
Hozzám közelálló dolgokban előfordul hogy makacs vagyok.


Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek
Elsősorban tájékozottság, a szerveren lévő parancsok, munkák, scriptek ismerete. Jó helyesírás, aktivitás, segítőkészség, türelem.
Szerintem még fontos, hogy törekedjen a közösség építésére, jó kapcsolatok kialakítására.



Próbáltam tömören és tartalmasan megírni a jelentkezést, Köszi hogy elolvastátok :)
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Szervusz!

Most egy picit lazábban írok, nem készültem a szokásos szövegemmel. A lapod elfogadásra került, gratulálok!
Kérlek, hogy keress fel engem Discordon vagy fórumon.
(Ajánlott a Discord, mert ott gyorsabban reagálok.)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó