[AS jelentkezés]Daryl

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Adminsegéd jelentkezés



Magamról:
Petinek hívnak, 21 éves srác vagyok. A szabadidőmet, mint sokan akik olvassák ezt a jelentkezést én is itt szoktam tölteni fórumon, valamint a oneRP szerverén. Aki ismer az tudja, hogy jelenleg Discord moderátorként, valamint frakció megbízottként is vagyok jelen a szerveren. Jelenleg biztonsági őrként dolgozok, ez lehetővé teszi nekem a megfelelő aktivitást. Nagyjábol 8 éve aktívkodok RP szervereken, még San Andreas Multiplayeren kezdtem el a pályafutásomat, ezt követte az MTA, végül én is GTA V-ön kötöttem ki az imént említett platformok kihalása után.


Miért is jelentkezek Adminsegédnek?
Úgy érzem, hogy a DC moderátor mellett belefér, hogy adminsegédnek jelentkezzek. A szerveren adminisztratív rang nélkül is betanuló játékosoknak segítek RP-zni, valamint megismerkedni a szerverrel.



Honnan ismerem a szervert?
Kicsivel több, mint egy éve böngésztem a textes szervereket, amikor megismerkedtem az ALT:V klinessel. Az ALT:V megismerésével egy időben ismertem meg a szervert, mégpedig egy régi SAMP-os ismerősöm ajánlotta.



Referenciáim:
Több szerveren voltam már jelen adminsegédként, valamint adminisztrátorként is. A legnagyobb admin szintem az a kettes adminisztrátor volt, amit idő hiányában adtam le.
A szerveren még sosem voltam semmiért sem szankcionálva.



Miért pont én?
Úgy gondolom, hogy elég tapasztalattal rendelkezek, mind szerver téren, mind pedig adminisztrátor téren. Szeretek más játékosokon segíteni, valamint a kezdő játékosoknak feljebb vinni a színvonalát és bemutatni nekik a szervert.



A csapatmunka
Számomra elég sokat jelent a csapatmunka, mivel rendészeten tanultam, ezért nagyon hamar meg kellett tanulnom csapatban dolgozni. Szerencsére ezúttal a suli befejezésével ez a tulajdonság bennem maradt, mivel a munkámban is azért eléggé csapatban kell dolgoznom.




Pozitív tulajdonságaim
Negatív tulajdonságaim
Kitartó
Fáradékony
Törekszek az igazságosságra
Makacs
Rugalmas
Kíváncsiskodó
 
Utoljára szerkesztve:

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Hellóka! Örülök, hogy megírtad végül a jelentkezést. Szerintem nagyon illene hozzád az adminsegédi szerep. Mindenkinek segítesz ha kell, és egy szóra ugrasz, szóval még nyaggatni sem kell érte. Én csak támogatni tudom a jelentkezésed! Sok sikert!🥰
 

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
Szia Daryl ! Én még GSA kórszakban ismertelek meg és a hozzáállásod már akkor is pozitív volt számomra! Segítő kész és áldozatos munkád sokat segített. Szóval én mindenképpen csak támogatni tudlak és sok sikert kívánok neked !
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Daryl!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó