[AS Jelentkezés] Daniel Wolf

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

DeLUX

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:53
Pár infó magamról.

Sziasztok! Zolinak hívnak, de akik ismernem DeLUX-nak, vagy Joker-nek szólítanak, 24 éves vagyok. Kecskeméten élek, viszonylag átlagos életet szintúgy gamer feleségemmel, és lassan 3 éves kisfiammal, nameg a közös kiskedvencünkel, Lénával. Kb 14-éves korom óta vagyok benne az RP világában, legelső szerver, ahol játszottam még SAMP-on volt, utána, ahogy múltak az évek tértem át MTA-ra, ahol egykor országszinten második legforgalmasabb RP szerveren játszottam, később jutottam el Adminsegédtől egészen 5-ös adminig, ezután pedig SegédFejlesztő voltam. Itt éltem az eddigi RP múltam legjobb, illetve legrosszabb korszakát is, mivel sok barátot, köztük a jelenlegi feleségemet ismertem meg, de viszont sokan el is távoztak az ismerettségi körömből. Ahogy az a szerver haldoklott, gondolkoztunk el rajta, hogy váltani kéne, de az MTA már elavult, na így jutottam el erre a szerverre, ahol munka és gyereknevelés mellett próbálok lehető legtöbbet aktív lenni.

Jelentkezésem legfőbb oka, miért lennék én a megfelelő választás?

Azért jelentkezem Adminsegédnek, mert hiányzik az a része a dolognak, hogy segíthetek, sokszor van, hogy playerként is segítek, ha valakinek valami nem kerek és szeretnék itt is eljutni arra a pontra, hogy egy megbecsült adminközösségben legyen részem. Az pedig, hogy rám essen a választás, hogy miért rám essen a választás az egy elég tág megnevezés, hiszen nem mondom, hogy több lennék bárkinél és ezért meg azért engem válasszatok, nekemis ugyanúgy vannak rossz, illetve jó napjaim.

Csapatmunka:

A csapatmunkáról nekem az a személyes véleményem és tapasztalatom, hogy szükséges ahhoz, hogy egy közösség (Pl: AdminTeam) rendesen, zökkenőmentesen működjön, jobb ha mindenki kijön mindenkivel és nincs széthúzás, ne érezzék az emberek, hogy pl egy akár nagyobb rangban lévő (Jelen esetben Admin) segítségkérése egy kisebb személytől szégyen lenne, vagy akár fordítva, hiszen a csapatmunka a kommunikáción alapszik, ha nincs kommunikáció, akkor bizony borul minden.


Gyengeségeim:
Sokszor olyan a természetem, mint a hangulatom.
Vannak helyzetek, ahol van amit elég szigorúan tudok venni.

Erősségeim:
Úgy érzem, hogy megvan a kellő tapasztalatom.
Tudok és szeretek csapatban dolgozni.
Szavatartó vagyok.
 

matvej

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
clark hogan
hát nem is tudom, kevés ez amit leírtál. amikor ott voltál admin 5 meg segédfejlesztő akkor már rég halott volt az a szerver, minden jött-ment embert felvettek. nincs jó véleményem rólad, főleg a /való életben/ tett cselekedeteid végett.
 

DeLUX

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:53
hát nem is tudom, kevés ez amit leírtál. amikor ott voltál admin 5 meg segédfejlesztő akkor már rég halott volt az a szerver, minden jött-ment embert felvettek. nincs jó véleményem rólad, főleg a /való életben/ tett cselekedeteid végett.
Mármint a kamu ami miatt otthagytuk a szervert, vagy van más amiről nem tudok?
 

matvej

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
clark hogan
A saját hazugságod tengerébe élsz, több embert is megloptál. Erre gondoltam, de ha ezt te erősségednek érzed akkor gratulálok. Ehhez a hozzáállás hozzá tett mégegyet ahhoz, hogy miért nem vagy való adminisztrátornak. Nem akartam kirakni több száz ember elé ezt, de egyszerűbb lett volna privátba megkeresned, hogy miért. ;)
 

DeLUX

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:53
A saját hazugságod tengerébe élsz, több embert is megloptál. Erre gondoltam, de ha ezt te erősségednek érzed akkor gratulálok. Ehhez a hozzáállás hozzá tett mégegyet ahhoz, hogy miért nem vagy való adminisztrátornak. Nem akartam kirakni több száz ember elé ezt, de egyszerűbb lett volna privátba megkeresned, hogy miért. ;)
Jaaa, hát nem titkolom senki előtt, amiket pletykálnak rólam, megvan a véleményem azokról is akik ezeket állítják rólam, meg azokról is akik elhiszik. ;)
Vannak akiken nevetni tudok és vannak akik ismernek és tudják, hogy nem csináltam ilyeneket. :D További szép napot. 🧡
 

Allison_

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Ehhez a témához csak annyit fűznék hozzá,hogy én 4 éve élek vele együtt mint a felesége és több mindent tudok róla mint a terjesztők és azok akik elhiszik amit mások mondanak bizonyítékok nélkül! További szép napot :)
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Olvasva a fentebb lévő kommenteket én csak pislogok. Én nagyon régóta ismerem Delux-ot, mint adminisztrátor, mint segédfejlesztő. Mindig azt láttam benne, hogy törekszik közösséget építeni. Az eddigi jelentkezések közül, ha valaki megfelel AS-nek, akkor leginkább a Deluxot mondanám, ismerve a munkásságát.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves DeLUX!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó