[AS Jelentkezés] Cross

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
~ Cross ~

~ Rólam ~
Sziasztok, Martinnak hívnak, de online körökben leginkább csak Cross-ként vagyok jelen. 23 éves vagyok, utolsó egyetemi évemben (remélhetőleg). Szabadidőm nagy részét számítógép előtt töltöm, ezért is tanulok programozónak.

~ A szerveren töltött időm ~

A szerverről őszintén megmondva, már nem tudom hol találkoztam először. A nyitás napján regisztráltam a szerverre, felfedeztem a különböző szerveren található dolgokat, de igazából csak október közepén kezdtünk el baráti körrel itt játszani. Azóta kisebb kihagyásokkal lassan 85.000 percet töltöttem a szerveren. Megjártam az akkori SSMO-t, majd december közepén az SO-ban kötöttem ki egészen júniusig, most pedig a Fuego csapatát erősítem.

~ Eddigi RP szervereim ~

Az RP karrierem valahol a 2014-es év körül kezdődhetett SA:MP szervereken. ClassRPG, (valamelyik) SeeRPG meg kisebb szerverek. Volt szerencsém szerver vezetést is kipróbálni a BlueRoyalRPG falusi szerverrel, ahol fejlesztőként vettem részt (akkor még kevéske tudásommal). MTA-ra a Las Vanturasban nyílt AVRP-re mentem át egy barátommal. Sokat nem játszottunk akkor a szerveren, de tetszettek az akkori fejlesztések. Az akkori időkben a SeeMTA Las Venturas szerveren kezdtem el játszani pár hónapot, majd a Los Santosba költözött AVRP-re tértünk át. Ezután az Octans Project szerverén tevékenykedtem egy-két hónapot, végül a felvásárolt AVRP-n fejeztem be az MTA pályafutásomat. És eljutottam a GTA 5-re, ahol a OneRP-n kívül más szerveren ténylegesen nem játszottam.

~ Admin tapasztalataim ~

A fentebb említett RP karrierem során több helyen is megfordultam mint adminsegéd és mint admin. Leginkább SA:MP kisebb szervereken jutottam admin 2-3-ig, de a Tony-ék által vezetett AVRP-n is elértem a kettes admint, majd a szerver haldoklásával és az admin csapat nemtörődömsége végett leadtam.

~ Ambícióim ~

Jelentkezésemnek a főbb oka, hogy szeretek kérdésekre válaszolni olyan témában, amit ismerek. Véleményem szerint a szerveren töltött 1.400 órámmal eléggé kiismertem a rendszereket és kielégítő választ tudnék adni ezekre a kérdésekre. Az aktivitásom napi 4-10 óra egyéb teendőktől függően. A Los Santosba való költözéssel sok új játékos is csatlakozott a szerverhez és folyamat csatlakozik, nekik szeretnék segíteni.

~ Tulajdonságaim ~

Pozitív tulajdonságaim közé tartozik, hogy türelmes vagyok, nehezen lehet kihozni a sodromból, kedves és illedelmes vagyok még ha ellenséges szándékkal is fordulnak felém. Negatív tulajdonságaimhoz sorolnám a "ráhagyom stílusom". Ez olyan alkalmakkor jellemző rám, amikor egy vita közben realizálódik bennem, hogy a másik fél meggyőzhetetlen észérvekkel. Ekkor inkább ráhagyom a dolgokat és csinálja a saját maga elképzelt állítását.

~ Csapatmunkám ~

Félénk jellemem miatt nem vagyok egy kezdeményező típus, de csapatban jól tudok dolgozni. Általában megtalálom a csapatban a helyem és a vállalt feladatokat elvégzem. Nem vagyok ellenségeskedő fajta, így szinte bármilyen csapatban képes lennék dolgozni. Kizárólag egy dolog van, amit nem feltétlen szeretek, az pedig ha valaki rettentően helytelenül ír. Itt alapvető dolgokra és nem elírásokra gondolok (ilyen megesik bárkivel), mint például a "lessz", "maratt" és társai.

~ Végszó ~

Véleményem szerint jól tudnék kezelni egy adminsegédi feladatkört. Higgadt tudok maradni az esetek kiemelkedő részében és kielégítő választ tudok adni a legtöbb kérdésre. Dolgoztam különböző csapatokban eredményesen, így szerintem könnyen beilleszkednék ide is.
Köszönöm, hogy elolvastad a lapom.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Nem véletlen vagy az alleaderem. Nem ez az első frakció, amit együtt tolunk végig. Teljes mértékben csak támogatni tudom a pályázatod. ;)
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Cross!

Ahogy megismertelek, igazán jó lelkű pasas vagy. Szerintem megállnád a helyedet köztünk, mitöbb tetszik amit írtál és a formázás is tök rendben van.
Szabályzatot kitünően vágod és kened, többször kaptál tőlem ideglenes adminsegédet, egyszó, mint száz..

Támogatom a jelentkezésed!

Ui: Ha itt nem jönne össze, voiceon várlak!  8)

[foadmin=Tanci]Sok sikert és hajrá! :)[/foadmin]
 

Vajda1

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Eme kevés idő alatt igazán jól megbarátkoztunk, nagyon jó ember vagy, illetve egészen segítőkész...Támogatlak!
 

Echyre

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Echyre
Nagyon király és kitartó ember vagy. Megnéznélek AS-ként a mindennapokban még akkor is ha a Caracara nincsen kifizetve. Sok szerencsét! TÁMOGATOM a páylázatot.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Szervusz!

Alapvetően tetszik a lapod, de felmerült pár kérdés bennem:
-Az ambicióid részből nekem teljesen az jött le, hogy te nem szeretnél admin lenni, megállnál az adminsegédi poziciónál, ezt ha kifejtenéd nekem bővebben az jó lenne.
-Azt leírtad hogy félénk jellemed miatt nem vagy egy kezdeményező típus, viszont érdekelne az hogy ez mennyire jelentkezik meg akkor ha valami miatt konfrontálódni kell emberekkel?

Erre a két kérdésre válaszolj kérlek, utána fogok tudni döntést hozni.

 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:212
bolondmike
Pacek lapot össze írtál, lehet még máshonnan ismerlek de már annyira nem emlékszem, régen volt az fix, de azért sok szerencsét!
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
Idézet tőle: Lázár:
Szervusz!

Alapvetően tetszik a lapod, de felmerült pár kérdés bennem:
-Az ambicióid részből nekem teljesen az jött le, hogy te nem szeretnél admin lenni, megállnál az adminsegédi poziciónál, ezt ha kifejtenéd nekem bővebben az jó lenne.
-Azt leírtad hogy félénk jellemed miatt nem vagy egy kezdeményező típus, viszont érdekelne az hogy ez mennyire jelentkezik meg akkor ha valami miatt konfrontálódni kell emberekkel?

Erre a két kérdésre válaszolj kérlek, utána fogok tudni döntést hozni.

Szia!

Kezdetben szeretnék az adminsegédnél maradni, de nem zárkózom el az admin léttől sem a későbbiekben.
A második pontra reagálva azt tudom mondani, hogy amennyiben indokolt, tudok konfrontálódni az emberekkel. Úgy tudnám megfoglamazni, hogy az indok nélküli kezdeményezésnél nem tudok egy beszélgetést fenntartani. De amennyiben konkrét indokkal kell felkeresnem akár számomra ismeretlen személyeket, az nem okoz nagyobb problémát.

 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Legyen így.

Mindenképpen meginvitálnálak egy második körös beszélgetésre, egy megegyezett időpontban, ezt discordon megbeszéljük majd ha rám írsz.

[foadmin]Elfogadva.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó