[AS Jelentkezés] Cross

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
- Rólam -
Sziasztok, Martinnak hívnak, de virtuális körökben csak Crossként ismernek. 23 éves vagyok (remélhetőleg) az utolsó egyetemi évemben. Szabadidőm nagy részét a számítógép előtt töltöm.

- Roleplay múltam -
Roleplay körökben SA:MP ClassRPG óta játszok, MTA-n csak pár szerveren fordultam meg. A OneRPn 2020 októberétől játszok kisebb kihagyásokkal, az újra nyitás óta pedig aktívabban mint előtte. Jelenleg 130.000 játszott percem van a szerveren, legtöbb rendszert, mechanikát ismerem vagy már használtam is. Végig jártam a szerver több frakcióját is (SSMO, BCSO, illegálok, voice FD), jelenleg még mindig az illegál oldalon tevékenykedek.

- Tapasztalatom -
Kisebb régebbi SA:MP, MTA szervereken már voltam adminsegéd és admin is, de főbb tapasztalatom a OneRPről szereztem tavaly nyár végén majd a voice nyitásával ott további egy hónapig. Véleményem szerint jól végeztem a feladatom, rám érkezett panaszokról nem hallottam. A leadásom oka maga a voice roleplay karakterisztikája miatt történt, számomra az nem annyira élvezhető mint a text alapú (ez előtt nem játszottam egy voice szerveren sem). Jelentkezésem oka a játékosok segítése így az újra nyitás után is. Egyelőre nem tervezek az adminsegédnél feljebb jutni, de ez idővel változhat.

- Tulajdonságaim -
Tanulékony, objektív, megfontolt vagyok. Gyorsan beletanulok a legtöbb dolog gyakorlati úton és szeretem jól átgondolni a történéseket mielőtt bármiről döntést hozok. Képes vagyok megtartani a hidegvéremet feszültebb körülmények között is.
Továbbra is jellemző rám a "rá hagyom" stílus. Ha valami nem befolyásol főbb dolgokat, a további konfliktusok elkerülése érdekében rá hagyom az illetőre, úgymond csinálja ahogy akarja. Félénknek mondanám magam, a nem kezdeményező fajta. Ha nem szükséges nem kezdek bele dolgokba (beszélgetés, valaki felkeresése, stb.). Végezetül pedig lusta vagyok bizonyos szempontból. Itt arra gondolok, ha van egy határidő akkor annak az utolsó részében kezdek neki a feladatnak (pl.: 3 hónap határidejű beadandót az utolsó 3 napban kezdem el).

- Csapatmunkám -
Fentebb leírt nem kezdeményező típusomból adódóan nem kezdeményezek kapcsolatokat, így kicsit nehezebben illeszkedek be csapatok baráti körébe. Feladataim szeretem főképp egyedül végezni, de nem zárkózom el a csapatmunkától. Általában megtalálom egy csapatban a helyem, a feladatom, amivel a legtöbbet tudok tenni a csapat előrehaladásáért.

- Végszó -
Remélem újra a csapat tagja lehetek, élveztem és szerettem régebben is a játékosoknak segíteni, ez azóta sem változott.
Köszönöm, hogy végigolvastad a jelentkezésem.
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Teljes mértékben támogatni tudom!
Ezer éve ismerem, sose lenne rá egy rossz szavam se.
 
Utoljára szerkesztve:

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Csak támogatni tudom! Régóta ismerlek, megállnád a helyed!

-----
Szia! Kérlek támaszd alá érvekkel álláspontod, hogy a vezetőség döntésében valós szerepet játszhasson.
Köszönöm, @fearlest .
------
 
Utoljára szerkesztve:

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Sajnos nem sajnos, én csak támogatni tudom.

-----
Szia! Kérlek támaszd alá érvekkel álláspontod, hogy a vezetőség döntésében valós szerepet játszhasson.
Köszönöm, @fearlest .
------
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:625
Millie Evers
Szia Cross. Teljesen támogatom a lapodat. Mindent, még a rosszabb tulajdonságaidat is kimutattad a lapodban, ami kifejezetten tetszik. Sőt.
Mindig is úgy ismertelek, hogy egy vezéregyéniség, aki remekül végzi a pozícióját a felsőbb körökben. Kitartó vagy egy karaktereddel, ami szintén becsülendő. Viszont, soha nem vettem észre azt, hogy félénk lennél. Volt már talán jó pár kérdésem feléd, fogadtam meg bizonyos álláspontjaidat, ez nem igazán a félénkségedre vezetett engem. Volt már, hogy egyes dolgokról kérdeztem, amiket a 90 ezer percemmel még én magam sem tudtam, te készségesen válaszoltál.
Talán, (nagyon talán) kevés emberek közé tartozol, akik teljesen higgadtan tudtak engem kezelni. Biztosra veszem, hogy a playereknek is tetszene a stílusod, a higgadtságod és a diplomatikus magatartásod.
Remélem láthatlak a körben, szurkolok neked.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Üdvözlet!

Drága barátom! Nagyon örülök a jelentkezésednek, és annak is, hogy újra beadtad. Teljes mértékben csak támogatni tudlak, hisz egy kis szépítés sincs a fent leírt jelentkezési lapodban. Remélem a HCRP mellett meg a kis AS jelecskét is látni fogom. Sok sikert neked!🐰❤️
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Üdv Cross! Téged is nagyon régről ismerlek már :) Nagyon pofás lapot írtál, bár azt nehezem hiszem el, hogy te félénk lennél :D Ami a csapatmunkát illeti, BCSO-nál ((régi szép idők)) az ellenkezőjét tapasztaltam, remek csapattárs voltál! Sok szerencsét! Támogatlak!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Martin!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó