[AS jelentkezés] Channes jelentkezése Adminsegédnek.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

channes

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:143
- Bemutatkozás
- Hellosztok! Krisztián vagyok egy 21 éves lassan 22. életévét betöltő személyiség. Rólam amit tudni kell hogy jelen pillanatban tavalyi tanévben végeztem CAD-CAM informatikusként igy jelenleg munkanélküliként élem a mindennapjaimat igy meglehet hogy néha túl sok időt ölök bele a szerverbe, keresem magam a nagy világban. Szeretem magam valamivel elfoglalni, legyen szó bármi akár 3D nyomtatás, 3D modelezés, esetleg egy-egy autó tipusának kiismerése ebből kifolyólag oda vagyok teljesen a 4 kerekű csoda masinákért.

- Aktivitás
- Ahogy fent is írtam jelenleg rengeteg időm van arra hogy aktiv játékos legyek. Naponta akár 10 órát is fent tudok lenni.

- Hogyan ismerted meg a szervert?
- A szervert még a barátaim keresztül ismertem meg, nyitás után rá pár hónapra jöttünk fel játszani, mindig is szerettünk volna egy GTA 5 text alapú rp szerveren játszani. Az akkori rivális szerverek nem jöttek be, maga a kliens illetve felfogás téren nem felelt meg az elvárásainknak. Ez az egyetlen olyan szerver volt ami teljes mértékben megfelelt az elvárásaimnak és igy maradtam mint aktív játékos.

- Adminisztrátori tapasztalatok
- Egy nevén nem említem meg MTA szerveren kaptam egy lehetőséget hogy admin legyek onnét tapasztaltam meg az adminisztratív feladatot egy közösségi szerveren, amit kifejezetten élveztem is elvégezni azt a feladat kört, igaz sajnos hamar lekellett adnom az adminságot IRL indokok végett...

- Mi a főbb oka jelentkezésednek?
- Mindig is szerettem a játékosoknak segíteni, bármi amit kérdeztek tőlem telhető legjobban igyekeztem válaszolni a feladott kérdésre, illetve régebben volt alkalmam kipróbálni IDG AS keretein belül ezt a feladatkört és számomra teljesen egy olyan közeg volt ami miatt szeretnék AS-ként tevékenykedni a szerveren. Szóval összefoglalva röviden, játékosok segítése lenne a főbb oka a jelentkezésnek

- Miért Téged válasszunk?
- Nehéz erre érdemleges választ adni, csak azokat tudnám felhozni mint hogy az aktivitás, továbbá a sok tapasztalat ami közel 300.000 perc alatt szereztem meg a rendszerek illetve szabálypontok alatt.

- Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?
- Csapatmunka elengedhetetlen ha egy csapatról van szó, ha nincs meg az össz hang akkor nem tud teljesíteni megfelelően a csapat, ha szépen össze dolgoznak akkor lehet egy eredményes végkimenetel egy egy “küzdelem” után.

- Erősségeid
-Csapat játékos vagyok.
-Aktívan elvégzem a rám szabott feladatokat
-Kedvességem határtalan.
-Segítőkészség.
-Ha valaki megbánt rá nem tudok olyan sokáig haragudni rá, hamar el tudom engedni ezeket a dolgokat, igaz eleinte nagyon szarul esik aztán rájövök hogy többre vagyok hivatva mint hogy ezen maradjak le…

- Gyengeségeid
- Rendelkezek némi beszédhibával illetve diszlexiás vagyok ebből kifolyólag nem szeretem ha ez miatt bántanak vagy szekálnak.
-“Lustaság ha fájna akkor ordítanék”, bár nem annyira igaz, eltudok lustulni de ha rám adnak egy feladatot megcsinálom örömmel.
- Szétszórt vagyok, legtöbbször el tudok kalandozni akár egy meeting alatt is.
- Vissza húzoskodó vagyok amolyan csendes típus.
- Nem gyengeségem sajnos a káromkodás, viszont olyan helyen ahol nem kellene akkor vissza fogom magam.

UI.: Igen immáron már a negyedik alkalom hogy újra és újra írom meg a lapomat AS-nek, barátaim biztatására írtam meg a lapot. Mostanra is akkora reményt fűzve az elfogadásához mint az előző három lap esetében is. Nagyon szépen köszönöm hogy elolvastátok a lapomat.
 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Szia Channes! Dc-n rengeteget beszélünk és én úgy szűröm le az egészet, hogy ha segíteni kell valakinek akkor annak segítesz, jó szívű, kedves, jó beszélgető társ vagy. Úgyhogy Adminsegédnek megállnád a helyed, sok sikert neked! TÁMOGATOM!
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Channest nem régóta ismerem, de ezalatt a rövid idő alatt kiderült számomra, hogy nagyon jó lélek. Nincs rá egy rossz szavam se. Csak is támogatni tudom!
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Szia kis szomszédom!❤️

Örülök, hogy megírtad a lapot, és hogy még mindig hiszel magadban. Imádom, hogy ennyire kitartó vagy, és elszánt. Ez az, ami egy adminsegédnek elengedhetetlen. Támogatom a lapod! Sok sikert szombathelyi barátom!🥰❤️
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Channes!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó