[AS Jelentkezés] Boti

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Rólam
Sziasztok! Botond vagyok 17 éves és Budapesten élek. Jelenleg Rendőrnek tanulok. Szabadidőmben általában gépezni és a szabadban szoktam lenni. Emellett szeretek minden féle játékkal játszani.

Hogyan ismerted meg a szervert?
A tesóm által. Kezdetben nagyon sokat néztem miközben játszott, nagyon megtetszett. Ahogy új gépet kaptam abban a pillanatban én is feljöttem a szervere amit megkell valljak nem döntöttem rosszul. Lassan elérem a 65 ezer játszott percet, amit ideáig semmilyen szerveren nem értem még el.

Adminisztrátori tapasztalatok
Kisebb nagyobb MTA szervereken voltam admin/adminsegéd. Régebben sokat SAMPoztam és ott is voltam AS.

Jelentkezésem oka
Mindig is szerettem volna segíteni másokon, és én úgy gondolom, hogy ez a lehetőség most megadatik. Egyszer már beadtam a jelentkezést amin a második körben elbuktam, így szeretném újra megpróbálni.

Miért téged válasszunk?
Úgy érzem, hogy megvan hozzá a tapasztalatom. Tudnám segíteni az embereket. Mindenből a maximumot szeretem kihozni, ha valamibe belekezdek azt nem szeretem félbehagyni.

Csapatmunka
Számomra a csapatmunka elég sokat jelent. Én úgy gondolom, hogy csapatmunka nélkül nehezen lehetne megoldani egy feladott.

Adminsegéd feladata
Az adminsegédek feladata, hogy az adminokról a kisebb problémákat levegye a válláról és megoldja. Türelemesnek kell lenni, mivel egy új játékos nem tud semmit a szerverről. A legtöbb tudással választ adni a játékosnak

Pozitív dolok
Elérhető vagyok bárhol bármilyen platformon.
Türelmes és megértő vagyok.
Humoros, ha úgy hozza a helyzet akkor komoly vagyok.

Negatív dolgok
Kicsúszik általában pár csúnya szó
Nem szeretem, ha valaki nem tisztelet tudó a társával szembe
Nekem mindig is voltak gondjaim a helyesírással, de én úgy gondolom, hogy nem ez fogja meghatározni az embert.

Köszönöm szépen, ha végig olvastad a lapot és kellemes napot kívánok neked.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:628
Millie Evers
Szia Boti!
Hogy melletted szóljak, tényleg tisztában vagy az itteni dolgokkal. Ez nagyon sokban segítené a játékosokat.
Igazából, össze kell törnöm itt a pozitív dolgokat.
Nem támogattalak volna a lapod megírásában, mert azért voltak dolgok azalatt a 65 ezer perced alatt, amikben rossz színben is feltűnhetsz mások szemében.
Eltekintek a felém irányult szóhasználatodon, mert ugyanúgy visszakaptad tőlem azokat. Egyáltalán nincs pozitív kimenetele a veled való beszélgetésemkor.
Az, hogy nem szereted, ha más tiszteletlen, az teljes mértékben rád is igaz. Sok esetben nem tisztelsz mást, saját igazad fújod. Még, ha nincs is.
Ha mégis megkapod az Adminsegédet, egyáltalán nem ajánlanálak adminnak. (nem is dolgom.) Van mit még csiszolni tényleg a modorodon, hozzáállásodon, a szavaid súlyán, a tiszteleteden.
Sosem fogom elfelejteni azt, mikor egy banda scriptű frakciót te kinevetsz, hogy a cartel elé nem nagykaliberrel, hanem kiskaliberrel áll oda.

Sajnálom, de mint player… csak a szerver utáni tudásod miatt ajánlanálak.

(Egyáltalán nem bírálóként írtam neked, mindössze az eddigi tapasztalataimat hangsúlyoztam ki veled kapcsolatban.)
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Botond!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó