[AS Jelentkezés] Boris

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Boldi1976_

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Bemutatkozás.

Sziasztok Gábor vagyok 46 éves 3 gyermek édesapja.Sokan a közösségből Borisként ismernek!Egy Borsod megyei városban élek párommal és gyermekeimmel.
Vegyész és Erősáramú Berendezés szerelő a szakmám.
Közel 27 évig folyamatos munkarendben Vegyiparban dolgoztam, tehát műszakoztam, műszakvezető beosztásként.Jelen állás szerint amit a sors adatott nekem, itthon végzem a munkámat.


Aktivitás.

Elég sok időt tudok fordítani a szerverre
,mivel itthon tartózkodom. Tehát délelőtt és délután is aktívan részt tudok venni a szerveren.
A hétvégék lennének inkább gyengébben teljesíthetőek számomra.

Hogyan ismerted meg a szervert?

Egy RAGE MP alatt futó szerveren kezdtem el játszani olyan 3 évvel ezelőtt.Az ott kialakuló társaság egyik tagja mutatta meg nekem az Onerp-ét, ami viszont eléggé vonzóvá tett,hogy egy vidéken való szerepjátékról van szó, amit az Onerp-é a játékosok elé tárt.Ezáltal kiismertem, megszerettem a szervert és azóta is aktív tagja vagyok a közösségének.

Adminisztrátori tapasztalat.

Jelenleg nem sok tapasztalattal rendelkezem. Igaz régebben sokszor felkértek ideiglenes adminsegédnek,amit nagyon szivesen elfogadtam és segítettem.

Mi a főbb oka jelentkezésednek?

Elsősorban ami miatt így döntöttem, hogy mindig is előtérben volt nálam, hogy segítsek, természetesen ezalatt kivételt képez akin már nem lehet, tehát ez a hozzáállásom azóta sem változott.Illetve nekem is mint bárki másnak plusz fejlődést jelent ennek a területnek is a megismerése.
Amit még ide sorolhatnék az a civil RP háttérbe vonulása, illetve ami még számomra nagy fontos, amikor megköszönik és elismerik a segítőkészségédet, munkádat.

Miért Téged válasszunk?

Nem szeretem az Öndicséretet de nyilván való, hogy megválaszolom kettő tömör mondatban.

Őszinte és korrekt embert ismerhettek meg bennem.
368.000 perccel a hátam mögött büntetés nélkül.


Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?

Szeretek csapatban dolgozni és kellő hangsúlyt fektetni a befektetett munkába.Akár hol is dolgozol a világban, vagy ha csak egy társaság része vagy, elengedhetetlen a csapatmunka.
Egy jó társaságban ahol érződik a csapatmunka, de esetleg látszik, hogy szétesőben van, ez még jobban motivál, hogy egy eredményes döntés szülessen.

Erősségeim.

- Őszinte.
- Korrekt.
- Tisztelettudó.
- Határozott.
- Terhelhető.



Gyengeségeim.

- Magas hangnem.(ezzel próbálom a nem oda illő szavakat helyettesíteni)
- Akaratos.
- Önfejű.
- Amikor már nem biztos hogy kellene akkor is beszélek.


Köszönöm szépen hogy végigolvastad!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Boris!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó