[AS Jelentkezés] Bence

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bence

Veterán
Játékos
Üzenetek:255
Magamról
Sziasztok, Bencének hívnak, jelenleg 19 éves. Tavaly fejeztem be a középiskolát, ahol informatikusnak tanultam. Jelenleg keresem magamat a nagyvilágban, így most az időm nagy részét itthon töltöm.

A szerveren eltöltött időm
2021 márciusában regisztráltam be a szerverre, egy barátom ajánlotta a oneRP-t, mondhatni azóta folyamatosan játszok a szerveren. Persze voltak kisebb kihagyások IRL problémák miatt. Jelenleg 128.000 perccel rendelkezek a szerveren, többször megfordultam illegális és legális frakciókban is. (BCFMD, Fuego, Cartel De Sinaloa, LSPD)

Tapasztalataim
2014-2015 környékén csöppentem bele az RP világába, elsőnek MTA szerveren kezdtem a pályafutásom, pontosabban SeeMTA-n. MTA-n egy olyan bő 3-4 évet játszottam aktívan, amit kisebb - nagyobb kihagyások követtek. Ott is többször voltam Ideiglenes adminsegéd, illetve itt a oneRP szerverén is többször volt lehetőségem IDG-ként megpróbáltatni magam.

Miért szeretnék AS lenni? - Aktivitás
Úgy gondolom, hogy ebben az egy évben annyira megismertem a szervert, hogy kellően tudjak segíteni a játékosoknak. Szeretek segíteni másokon, elég aktívnak mondanám magam, mivel jelenleg a napjaim nagyobb részét itthon töltöm.

Pozitív és negatív tulajdonságaim
Erősségeim:
- segítőkésznek és terhelhetőnek gondolom magam
- tudok és szeretek csapatban dolgozni
- gyorsan tanulok
- türelmes vagyok

Gyengeségeim:
- könnyen ellustulok
- káromkodó típus vagyok, ha olyan a kedvem vagy ideges vagyok
- szóban elsőnek egy idegen társaságban inkább visszahúzódó vagyok, mint hogy nagyon beszédes.
- kissé szétszórt vagyok
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Elég régóta ismerlek már, tisztába vagyok a képességeiddel. A tartalmát egy kicsit kevésnek érzem, de támogatom a jelentkezésed.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:625
Millie Evers
Bencimencikém. Talán te neked örülök a legjobban, hogy adott a OneRP. Szívesen patroloznék veled úgy, hogy a neved elé kerül az a két betű. Ezt a képet meg emlékként 🥰:8D7570FF-8341-4E10-A8E7-89CCA53B2B7D.png
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Bence!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó