[AS jelentkezés] Animalcodon

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

peti2011

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Bemutatkozás
Sziasztok,Péter vagyok jelenleg 21-dik életévemet töltöm. Napjaim nagyrészét munkával töltöm hegesztőként.
Szabadidőmben egy barátokkal felépített autós közösség tagjaként többféle feladatot látok el mint az oldalunk szerkesztése.
Nemrégiben induló projektként egy saját ruha márka kidolgozásán tevékenykedem és persze a maradék időmet a családomra fordítom.


Aktivitásom
Általában 4-5 órát töltök el a szerveren de van hogy többet is.Hétvégente ez a szám duplájára is növekedhet.

Hogy találtam ide?
Egy Szép napon egy barátommal folytattam csevegést discord keretein belül ahol mesélni kezdett a gta5 roleplay-röl. Ahogy mesélte észrevételeit felfedezéseit egyre jobban felkeltette figyelmem így 2020 agusztusában regisztráltam a szerverre. Maga a közösség és az egyediség teljesen elvarázsolt és ez a mai napig tart.

Tapasztalataim
A roleplay világába 7-8 éve csöppentem bele. Elsőként az MTA kliens keretein bellül tevékenykedtem kisebb nagyobb szervereken is.
A megfelelő időintervallum elteltével úgy gondoltam szeretnék adminsegéd és adminpozicióba lépni,így amint lehetőségem adatott erre töbszörösen is töltöttem be ilyen poziciót kisebb MTA szervereken.
Lassacskán megérkezett a fivem világa,mint ahogy szinte mindenki énis megprobálkoztam efajta szerverek megismerésével,sikeresen találtam egy igazán egyedies és jóhangulatú közösséget,ahol a késöbbiek folyamán szuperadmin ként tevékenykedtem. (WestSideV2)


Miért szeretnék a csapat tagja lenni?
Mint fentebb is említettem a szerverre igazán korán regisztráltam,mondhatni az indulás óta jelen vagyok.
A pályafutásom folyamán többször kaptam Ideiglenes Adminsegéd-i poziciót amit nagyon élveztem amíg tartott.
A rengeteg idő által megismertem a szerver közösségét ahol sok igazán jó barátot,embert ismerhettem meg.

A csapatban jelenleg is tevékenykednek olyan személyek akikkel szintén jó kapcsolatot ápolok. Vannak olyan személyek is akik rengetek segítséget vagy lehetőséget adtak számomra a butaságaim ellenére ,ezért ezt szeretném viszonozni mind ezen személyek mind a közösség számára a lehető legtöbb segítség formályában.


Miért engem válasszatok?
Jelenleg a szerveren 125.000 percel rendelkezem,ami alatt lehetőségem volt szinte az összes legális frakcióban szerepelni amelyek nagyrészében fontos vagy magasabb poziciókat láttam el,ezáltal könnyebben nyújtok segítséget az ezekkel kapcsolatos kérdésekre. Az illegális oldalt tekintve szintén aktívan vettem részt mint egy frakciótag,vagy éppen civilként fedeztem fel az ehez kapcsolodó lehetőségeket.
Többször volt lehetőségem arra is hogy leaderi tapasztalatokat szerezzek a text és az egykori voice szerveren egyaránt.

Butaságaim ellenére úgy gondolom ténylegesen elértem és felnőttem arra a szintre hogy egy ilyen poziciót betölthessek.
Könnyen beilleszkedem minden közösségbe,higgadtan és tisztán gondolkozom így könnyen ellátom a rámszabott feladatok mindegyikét.
A való életben is többször láttam el munkáim során komoly felelősség teljes feladatokat,ezek egyike az utasszálító repülőgépek hajtóműveinek alkatrész hegesztése a Howmet Aerospace keretein belül.


Én és a csapatmunka
Ezt a pontot elengedhetetlennek tartom hogy gördülékenyen mehessen minden folyamat.
Személyem szerint együtt sokkal többre vagyunk képesek mint egyedül valaha.

Ezáltal törekszem arra hogy aktívan részt vegyek minden csapatmunkában és segítsem társaimat.
Ahogy már említettem könnyen beilleszkedem minden közösségbe,szeretek új személyiségeket megismerni.
Mivel a csapatmunkával több embert,közösséget ismerhetek meg vagy szerezhetek tapasztalatokat így csak is előtérbe tudom helyezni.


Gyengeségeim és erősségeim
Gyengeségeim:Olykor tulságosan szétszort feledékeny vagyok. Gyengeségeim közé sorolnám hogy túlságosan könnyen megbocsáltok,nem vagyok haragtartó. Túlságosan jó szívemet is ide sorolnám mivel ez a való életben több nehézséget okozott számomra.

Erősségeim:Kedvességem,felellősség tudatom,barátiasságom ide sorolnám. Érdeklődő,energikus vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:

Ruszi

Pletykafészek
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:130
Főadmin hozzászólás
Kedves Animalcodon!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, valamint az én döntésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó