[AS Jelentkezés] Alyssa

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alina99

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
* Egy kicsit magamról *

Alyssa vagyok, 21 éves és Németországban azon belül pedig München, Sendling nevű kerületében élek immáron 7 éve.
Hobbijaim közé tartozik többek között a harcművészet, úszás illetve az utóbbi időben az RP is. Ápolónő vagyok egy helyi
klinikán, most már több mint másfél éve.


*RP-Tapasztalatok*


Az RP-vel akkor kezdtem el jobban foglalkozni mikor volt a kényszerleállás/karantén, ekkor egy nagynevű magyar videós
inspirált rá hogy kipróbáljam, és nagyon megtetszett az hogy egy kívánt karaktert kedvem szerint alakíthatok, egy alternatív univerzumban.

Nagyon fontos hogy ez idő alatt rengeteget tanultam, és napról-napra fejlődök mind az RP-t, s mind a privát életemet illetően.
Erősségeim közé tartozik az eszméletlenül gyors tanulás, és fejlődés az élet össze olyan pontján ami számomra érdekes.

Az RP tapasztalataim 3 szervert érintenek köztük a OneRP, egy másik magyar és egy német nyelvű RP szerver.
Átlagosan napi 6-7 órát vagyok aktív, bár vannak napok mikor valamivel kevesebbet, a munkám lévén.
Motivációként az szolgál, hogy szeretek építő hatással lenni embertársaimra, és a munkámból adódóan
a privát életemben is ebben mozgok, illetve lévén hogy kíváló pszichikai készségekkel rendelkezem
(úgyszintén a munkámból adódóan) kiválóan a segítségére tudnék lenni aki rászorul, ugyanis rendkívül
segítőkész, pozitív és türelmes lány vagyok.


**A személyiségemmel kapcsolatos pár információ**

Gyengeségeim közé tartozik, hogy az igazságtalanságot nem tűröm, és ugyan ebben is fejlődök, viszont legbelül
sokszor gondot okoz még órákkal vagy napokkal később is ha egy esetleges igazságtalan atrocitás ér engem, vagy épp a barátaimat.

Ennek ellenére viszont úgy érzem hogy kiváló Adminisztrátorsegéd lennék, ugyanis nagyon jól tudok bánni az emberekkel.
Igazságos vagyok, és nem vagyok senkivel szemben se elfogult. Még a legjobb barátaimmal se. Számomra a közösségben
mindenki egyenlő szinten fontos prioritást élvez, ami kölcsönös esetben építő hatással van mind a szerverre, s mind
a közösségre tekintettel, lévén hogy egy jó adminsegédnek rugalmasnak, megfontoltnak, naprakésznek, barátságosnak,
terhelhetőnek, flexibilisnek, segítőkésznek és tisztelettudónak kell lennie, és ez esetben a közösségtől automatikusan
jönni fog az elégedettség és az együttműködés, egy folyamatosan virágzó közösség és játékélmény egyidejű folyamatos
fejlődésében.






                                          Nyelvi kézségeim:-Magyar
                                                                                -Angol
                                                                                -Német
                   

[td]


          - Anyanyelvi szint,
- Középfok,
- Anyanyelvi szint.

[/td]



Tudni kell rólam hogy, szeretem mások véleményét meghallgatni, akkor is ha akár nagyban eltér az enyémtől, a kritikát is elfogadom és ha a kritika építő jellegű akkor okulok is belőle. Illetőleg ha esetleg nem épít akkor is elraktározom legbelül, hiszen az ember egész életében tanul. Azt gondolom hogy Kommunikációval, és életszerű javaslatokkal bármilyen konfliktust/nézeteltérést orvosolni lehet. Emellett, ha kell tudok kemény és határozott lenni, de alapvetően kenyérre lehet kenni

Ezen dolgok amiket felsoroltam előrevezető dolgok akár az RP világában, akár az élet bármely pontján. A legfontosabb hogy az ember kommunikatívan legyen kifejező.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Teljes mértékben támogatni tudom!
Kedves, okos, értelmes lány, nem tudok róla negatívumot mondani.
Biztos vagyok benne, hogy megállná a helyét közöttünk!

Sok sikert! :)
 

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Rengeteget Rp-ztünk együtt és a karaktered nagyon jól rp-zted. Régebben próbáltam neked kérni ideiglenes Adminsegédet, de sajnos nem jártam sikerrel. Értelmes vagy és okos is. Tudom hogy mennyire szeretnéd hogy As esetleg Admin lehess. Tudom hogy nem számít a szavam már, de szeretném Támogatni a jelentkezésed!
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Én még nem olvastam el a lapod és nem is ismerlek, de viszont szerintem a formázáson kicsit változtass. Egyszer ki vakítja a szemem, egyszer meg úgy kell keresnem a szöveget. Az a sötétkék színezés nem volt jó ötlet szerintem fekete háttérre.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
A fent emíltett hozzászólás-t támogatnám..egyszer kiégett a szemem, másodszor már keresni kellett a szürke alapon a sötétkék szöveget, ezen változtass..

+ A jelentkezés szerintem túl rövid lett, bővítsd ki egy picit.. a lényegek megvannak..de mégis hozzátennék pár-pár dolgocskát... (Edit: 16:37)


Keveset RP-ztünk, ismerlek OOC részben valamennyire, nincs úgy veled bajom...Csak néha veled is elszalad a ló. :D De lehet mindenen változtatni, ha akar valamit az ember, akkor tesz érte, hogy megváltozzon!

Addig pedig... TARTÓZKODOM!

 

Martinezz.bro

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:225
Sokat beszéltem a leányzóval IC-OOC, rendkívül értelmes. Én csak TÁMOGATNI tudom, szeretnék sok sikert kívánni! :)
 

Alina99

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Végeztem rajta egy kis módosítást, remélem ez jobban fog tetszeni. UI: A szerkesztés Full HD felbontáson készült. Köszönöm a hozzászólásokat, támogatásokat, tippeket és kritikákat :)
 

Andy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Nem hittem volna, hogy egyszer még ezt is megérem.  :)  Alina-t ismerem egy ideje, volt már rossz és sok jó tapasztalatom is a személyiségével kapcsolatban. Annyi biztos, hogy nem áll tőle messze az igazságosság, még ha vét is hibákat néhanapján.

Ha a bosszúvágy és az atrocitások utáni düh elnyomható, nem hat ki a döntéseidre, akkor mindenképp támogatom a jelentkezésed. Egy aranyos, szókimondó és törődő leányzó vagy, ezek még előresegíthetnek AS-ként és az élet minden részén. Nyomd el kicsit az orosz virtust és tökéletesen szerepelsz majd, mint AS.

Nem mellesleg figyelj arra, hogy ne ápolj érdekkapcsolatokat, nagy hátrányt jelenthet ez a későbbiekben, főleg ha tényleg AS-ként vagy jelen majd a szerveren. Tudom, hogy hajlamos vagy pár szép szó után megítélni személyeket, ezzel könnyen csapdába csalnak, csak óvatosan leányzó.

Jól fogsz szerepelni és sok sikert!  ;) 
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Másfél hétre rá azután ismertelek meg miután elkezdtél RP-zni a konkurens szerveren. Részemről a tudásod már megfelelő, a személyiséged viszont nem.

Nem fogok vitát indítani, és elkezdeni kifejteni hogy ezt miért gondolom így, viszont attól független hogy bár jelenleg nem aktív játékosként funkcionálok, amellett mégsem fogok elmenni hogy ezt a jelentkezést szó nélkül hagyjam.

Nem támogatom a jelentkezésedet.
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Ahhoz, hogy egy embert megismerjek, a veled töltött pár óra is számomra elég volt, hogy egy jó barátságot elkönyveljek. Mind IC és mind OOC egy barátkozó nőszemélynek ismertelek meg. A leírtakból még mindig olvashattam új információkat rólad, amiknek örülök.
Én alkalmasnak gondollak téged a csapat körébe. Ha te is így gondolod, akkor hajrá és kitartást a továbbiakban! 
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Alyssa!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó