Arkadiya Dubrova és Jeanna Lipinets - Brett Walsh

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sehi25

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
panaszkonyvj.png

Neved: Arkadiya Dubrova, Jeanna Lipinets
Játékos(ok) neve: Brett Walsh
Panasz oka: Rp félbehagyás, halasztása
Panasz kifejtése: A panaszolt fél betört a gárázsunkbe ezzel elindítva egy Rp szállat miszerint Arkadiya Dubrovát a földre taposta megkötötte kezeit, eközben fegyverrel a kezében Jeanna Lipinets-et a falhoz kényszerítette. Ezek után elvette Rp sen a nála levő érték tárgyakat és tarkón vágta a fegyver markolatával. ezek után jött a Resi. Ő pedig kijelentette Discordon privátban, hogy ez majd délután folytatódni fog miszerint már reggel 6 óra van.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Mi vártunk rá próbáltuk megbeszélni, sajnos várakozni tud a válaszra de vissza csatlakozni és folytatni magát a folyamatot amit elkezdett sajnos nem.
 

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:257
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok! Átolvastam a panaszt tevő által beküldött minden bizonyítékot. Szeretném meghallgatni a másik felet is.
 

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Helló! Nincs miről beszélgetni igazából, konkrétan látszódik, hogy a Rockstar beadta a lemezt, ezért nem tudtam felcsatlakozni. Lehet azzal jönni, hogy nem próbáltam rá, mert gépresi mindent is letoltam, de elég poénosnak tartom, hogy reggel hatkor PK-t raktok.😂 - Arról meg ne is beszéljünk, hogy nagy betűkkel ott volt képen a lényeg, csak nehéz volt észrevenni. Várom Makótól a választ, hogy - hogyan fog tovább menni, mert szívesen befejezem ezt a fantasztikus szerepjátékot.
 

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:257
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Adminisztrátor hozzászólás
Megkérem mindkét felet, hogy írjanak rám Discordon, hogy időpontot tudjunk egyeztetni az RP folytatására. Köszönöm szépen. A panaszt következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó