Ario Stokes - Cortez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

smashing machine

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ario Stokes
panaszkonyv.png

Neved: Ario Stokes
Adminisztrátor(ok) neve: Cortez
Panasz oka: Indokolatlan némítás a chatről.
Panasz kifejtése: Volt egy szituáció, melyben OOC indok miatt Klód nevű adminisztrátor lelőtte @Vilmos -t, ezt kontrázta a lenti sorával, majd Én odamentem és leírtam ezeket a sorokat iróniából. Aztán gondoltam rákérdezek korrekten is a témára, kaptam is a némítást Klód szerint Cortez-től.
Bizonyíték (kép, log, videó): [22:29:58]
Logból idézem a szituációt: " Klód: (( Mert rohadt unalmas mindenki számára, hogy szét vannak baszva az események (legyen az bármilyen) szóval aki itt balhézik agyon lesz lőve, mint már lett is :) ))
[22:30:14] Ario Stokes: (( jöttem balhézni )) [22:30:38] Ario Stokes: (( Remélem ezért nem kapok golyót. ))
[22:32:35] Ario Stokes: (( Az milyen formátumnak számít, ha IC vagy dj de egy olyan karakterrel, amivel nem lehet interakciót létesíteni, viszont az adott karakter lelő? )) "
Megjegyzés: Ha a humorizált soraimért kaptam a némítást, akkor indokoljuk már meg, hogy miért nem lehet csak tovább menni, ha valaki nem veszi fel a poént. Nem írtam semmi sértőt, személyes dolgot. Amennyiben az utolsó kérdésem miatt kaptam, azt pláne nem értem. Nem hinném, hogy bármely szankciót kéne kiosztani ironizálásért, vagy éppen vélemény nyilvánításért. Kötve hiszem, hogy ilyen helyzetek megoldására van némító funkciója az adminisztrátoroknak.
 

smashing machine

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ario Stokes
Az OOC chat-nek ez a funkciója. Informálok akkor, olyan dolgokat írunk oda, amelyek a karaktereden kívülre tartoznak. Ennyi erővel lehetne mute-ot adni a mosolygós fejekre, a szimpla kérdésekre, és bármi más dologra is rá lehetne ezt húzni, ami nem admin ügy. Ez egy olyan téma, amit IC chat-en nem lehet vitatni, csak ott, ahol Én ezt megtettem. Nyilván volt benne irónia, de a kontextus a dolog miértjén semmilyen módon nem változtat. Szerintem a némítást, mint funkciót flood-olás, káromkodás, nem megfelelő szóhasználat, sértő vélemény kinyilvánításának kiküszöbölésére kellene használni, de javítsatok ki, ha tévedek.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Az OOC chat használatával kapcsolatban az alábbi részletet javaslom tanulmányozásra. Ezen felül ott a PM lehetősége már 1.3-tól, pont azért, hogy ne a chat legyen floodolva.

cpnShfl.png


Jogtalan, zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó