Anti-Cheat rendszer átdolgozása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dolly Dean, Csatahajó#4395 «

Ötleted leírása

» Anti-Cheat rendszer átdolgozása «


Csatolmányok

» Nem szükséges «

Egyéb megjegyzések

» Az ötlet lényege, hogy az anti-cheat rendszer rendszeresen bannol ki olyan játékosokat, akik nem követtek el semmit se. Bár az UB gyorsan megtörténik ilyen esetkor, viszont rengeteg feszültséget tud okozni egyes játékosok számára. Ezért én arra gondoltam, hogy belehet vezetni olyat, hogy az Anti-Cheat rendszer előszőr nem bannol, hanem ki kickel és egy bizonyos mennyiség után, automatikusan kibannolná a játékosokat. Ezzel a dologgal ellehetne érni azt, hogy a téves bannok száma nagy százalékban csökkenjen. Köszönöm, ha elolvastátok az ötletemet és kritikát fogalmaztok meg róla. «



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Kellene a pontos anticheat ban előidézés, és inkább javítanám.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Szerintem itt a szokásos fegyvercheatre gondolt a topic nyitó. Az meg szinte lekövethetetlen, hogy mikor jön elő. Valaki kocsiból kiszállva veszi elő, valaki random előveszi és akkor jön a ban. Ammo-cheatre is úgyszint ez vonatkozik, ott is teljesen random vagyis én nem láttam benne még mintát.
 

Patrick

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Ha gyorsan cserélsz fegyvert, pl sokkolóról éles pisztolyra váltasz ki tud rakni az anticheat. Autóból kiszállva fegyvert elővével. Igazából tényleg semmi minta nincs a legtöbb esetben, ahogy @husom is írta.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Szerintem itt a szokásos fegyvercheatre gondolt a topic nyitó. Az meg szinte lekövethetetlen, hogy mikor jön elő. Valaki kocsiból kiszállva veszi elő, valaki random előveszi és akkor jön a ban. Ammo-cheatre is úgyszint ez vonatkozik, ott is teljesen random vagyis én nem láttam benne még mintát.
Igen erre gondoltam, köszi hogy leirtad helyettem. En is úgy gondolom hogy nem lehet ezt pontosan elkovetni. Személy szerint egyébként a rövid idő alatti 2. vagy 3. kick után lenne a ban. Ez a rövid időt úgy értem hogy a 2. vagy 3. kick az 30 perces időben lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Najó, de mitől kickelné másodjára és harmadjára is az ipsét, akit mondjuk valóban megkéne fognia az anticheatnek?
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Najó, de mitől kickelné másodjára és harmadjára is az ipsét, akit mondjuk valóban megkéne fognia az anticheatnek?
Amit az előtted írok leírták olyan esetkor, mikor mondjuk ammot addol le magának az illetőnek, vagy ha speedhack van bekapcsolva és mondjuk a fegyver váltás azonnal megtörénik egyik fegyverről a másikról, ezekért kéne
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Jó, de ha egyszer-kétszer kihasználta, akkor tudja, hogy x időt kell várnia, mielőtt újra megteheti. Ez rést csinálni a falon. Beaddolok magamnak ammot 2x, aztán holnap megint mert úgy is csak kicket kapok?
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Inkább maradjon így szerintem. Ahogy leírták, aki csalni akar az így is úgy is kijátsza a rendszert. Inkább legyenek téves bannok, mint hogy a csaló felhasználók vígan játszanak tovább.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Inkább maradjon így szerintem. Ahogy leírták, aki csalni akar az így is úgy is kijátsza a rendszert. Inkább legyenek téves bannok, mint hogy a csaló felhasználók vígan játszanak tovább.
Ugyan ezzel érvelve, ha valaki akar csalni a jelenlegi rendszert is valahogy ki fogja játszani és emelett több téves ban van a listán mint valós ban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó